Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Michael24 No oby. Ogólnie ciekawy to może być mecz do oglądania. Villarreal potrafi napsuć krwi Realowi.
0
@Guillegavira Chyba sobie żartujesz. Rashford rozwija się z meczu na mecz.
22
Ta poprzeczka Lewego to kryminał. Nie może w takim momencie nie trafić.
36
Powinno być 5:1, ale najważniejsze 3 pkt. Pedri GOAT.
0
Od tyłu nie ma żółtej. Tutaj? Jest. Oczywiście zasłużona.
2
Ten sam sędzia co w El Clasico 4:3.
1
No dobry jest dzieciak.
0
@lukaszmatusiewicz Dzisiaj dużo lepiej niż poprzednio.
0
W tym meczu by się przydał Olmo, ale taki w formie bo tam między formacjami to jest może ze 20 centymetrów.
0
@Bartula Jak druzyna stoi w 11 na 35 metrze to ciężko atakować środkiem.
1
Swoją drogą to Prime Mourinho takiego autobusu by się nie powstydził.
33
Ten gostek z 11 miejsca Złotej Piłki nawet dobry.
4
Gramy dobrze albo bardzo dobrze. Rashford co raz lepiej rozumie gre - już nie tylko pcha się w dryblingi, ale też wie kiedy zwolnić, podać. Powinno być 3:1 jest 1:1, szkoda.
0
@matirix20 Chyba sobie żartujesz. Rice to jest jeden z najbardziej przehypowanych graczy.
0
@bart_azz Raczej będą go powoli wprowadzać. Ostatnio dostał z 5 minut, kiedyś dostanie z 15, potem 30 itd.
0
Troche go tam popchnął, ale to delikatnie było. Dla mnie to jest gol.
1
Wczoraj taki strzał Bayindir wpuścił bo leciał nie wiadomo gdzie.
4
Dobrze gra Arsenal i Gyokeres zaczyna wyglądać jak rasowy napastnik.
6
Nie no, to karny jest.
Hahaha, czy oni są tam normalni?
8
@Seledynowy Jak flop jak on presezon miał niezły, a w lidze to ma z 50 minut? Do tego on 2 bańki kosztował.
2
@barteq tak, powinien znaki
3
Ale pięknie Pope obronił.
1
Akurat można jeszcze obejrzeć 45 minut męczenia buły Artety żeby jeszcze bardziej doceniać Barcelone Flicka.
1
@ViscaelBarca2007 Właśnie sobie przypomniałem, że on grał 90 minut, a nie 60. Pewnie dlatego też nie gra. Tak czy siak fajnie, że daje szanse Dro.
1
Flick się nie pieprzy w tańcu. Olmo słaby mecz? Ława.
0
@Bobo25 Jakie 7 pkt? 14 pkt nie 7.
3
@Aragorn33 Nam to na ręke.
3
@Aragorn33 To podanie to jest jakiś hit, podał 10 razy za lekko i dopiero po 3 sekundach się zorientował.
8
Piękne słowa, lepiej bym tego nie ujął.
1
@panczo To są chorzy ludzie. Niech gotują się we własnym sosie.