Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Na pewno dużo łatwiej jest grać takim piłkarzom jak Dro czy Roony gdy na boisku jest Pedri i Frenkie, i nie tracimy tak dużo na jakości gdy grają zmiennicy co jest ogromnym plusem.
1
Poklepali. 2-0 Milan
8
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1972334263380123849
Powiem tak - nie chciałbym żeby tam trafił. Ten klub wszystkich pożera. Natomiast byłoby to na pewno bardzo ciekawe do zobaczenia.
4
@Andi18 Raczej nie dlatego Flick to najlepszy trener na świecie.
3
W ogóle przy takim wyniku to top 6 w Serie A wygląda mocarnie.
0
@Gaucho W porządku. Ani nic wielkiego nie zrobił ani nic nie zepsuł. Jedno fajne otwierające podanie do Roonyego.
0
Ale Pulisic poleciał skrzydłem. 1-0 Milan
35
Po to właśnie przyszedł do Ekstraklasy.
4
@Michael24 No oby. Ogólnie ciekawy to może być mecz do oglądania. Villarreal potrafi napsuć krwi Realowi.
0
@Guillegavira Chyba sobie żartujesz. Rashford rozwija się z meczu na mecz.
22
Ta poprzeczka Lewego to kryminał. Nie może w takim momencie nie trafić.
36
Powinno być 5:1, ale najważniejsze 3 pkt. Pedri GOAT.
0
Od tyłu nie ma żółtej. Tutaj? Jest. Oczywiście zasłużona.
2
Ten sam sędzia co w El Clasico 4:3.
1
No dobry jest dzieciak.
0
@lukaszmatusiewicz Dzisiaj dużo lepiej niż poprzednio.
0
W tym meczu by się przydał Olmo, ale taki w formie bo tam między formacjami to jest może ze 20 centymetrów.
0
@Bartula Jak druzyna stoi w 11 na 35 metrze to ciężko atakować środkiem.
1
Swoją drogą to Prime Mourinho takiego autobusu by się nie powstydził.
33
Ten gostek z 11 miejsca Złotej Piłki nawet dobry.
4
Gramy dobrze albo bardzo dobrze. Rashford co raz lepiej rozumie gre - już nie tylko pcha się w dryblingi, ale też wie kiedy zwolnić, podać. Powinno być 3:1 jest 1:1, szkoda.
0
@matirix20 Chyba sobie żartujesz. Rice to jest jeden z najbardziej przehypowanych graczy.
0
@bart_azz Raczej będą go powoli wprowadzać. Ostatnio dostał z 5 minut, kiedyś dostanie z 15, potem 30 itd.
0
Troche go tam popchnął, ale to delikatnie było. Dla mnie to jest gol.
1
Wczoraj taki strzał Bayindir wpuścił bo leciał nie wiadomo gdzie.
4
Dobrze gra Arsenal i Gyokeres zaczyna wyglądać jak rasowy napastnik.
6
Nie no, to karny jest.
Hahaha, czy oni są tam normalni?
8
@Seledynowy Jak flop jak on presezon miał niezły, a w lidze to ma z 50 minut? Do tego on 2 bańki kosztował.
2
@barteq tak, powinien znaki
3
Ale pięknie Pope obronił.