Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://x.com/pheez25/status/1971913896668922145
Kibice United, którzy bardzo często kibicują Realowi, odkrywają piłke nożną.
1
Osz ty saudyjski madryciaku ;)
1
@Eklerek I tak cud, ze nie 3.
7
@barcanawieki Prosze nie promować patologii na tej stronie.
0
W następnej kolejce Villarreal wali na łeb prześcieradła i awansuje na 2 miejsce. Tak to widze.
1
@MichalZZZ Warto. Dobre aktorstwo, fajny pomysł na serial. Mi się oglądało bardzo dobrze i z niecierpliwością czekam na nowy sezon.
10
@MYTO To jest Stefan, lat 47. Jaka Julka...
2
@Commandement why not both
1
Nico Williams został w Athleticu żeby walczyć o najwyższe cele takie jak Liga Mistrzów.
0
Szpital vs Szpital już niedługo w hitowym meczu Ligi Mistrzów.
29
Amen.
1
Alvarez to po tym sezonie z 200 baniek będzie kosztował. On do Barcy nie trafi. Na rynku na ten moment kompletnie nie ma napastników do wyjęcia, więc albo się ktoś pojawi i będzie można go budować albo Lewego przedłużą i zostaniemy tak jak teraz.
3
Sędzia w meczu Atleti - Real ogólnie dobre zawody szczególnie jak na Hiszpanie, ale za takie nury jak Mbappe czy Carrerasa to z automatu powinny lecieć żółte kartki. Mbappe robi to bardzo często bo widzi, że sędziowie nie reagują. Nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań przed takimi praktykami, a w erze VARu nawet jak Cie obrońca muśnie to sędzia może zagwizdać karnego szczególnie grając w białej koszulce.
3
Real zostanie po tej porażce zesłany do łagrów w Kazachstanie. 11-godzinny lot pozwoli im przemyśleć swoje błędy.
1
Ta porażka białych cieszy tym bardziej, że oni naprawde mieli dobry początek sezonu i wbrew temu co tu niektórzy piszą wcale nie grają jak za Ancelottiego. Ten wynik jest w pełni zasłużony, Real zagrał całkowite gówno.
2
Swoją drogą Griezmann chyba z rok bramki nie strzelił. Aż do dzisiaj.
1
- Real, o której wrócisz do domu?
- Wróce przed szóstą.
1
Atleti! Atleti! Atleti!
Miałem im kibicować do końca meczu, ale tak zniszczyli prześcieradła, że pokibicuje im do końca dnia.
0
Real gra słabo. Niestety, Atleti frajerzy jak zwykle. Tak głupio stracili te bramki... Lenglet to sabotażysta jak zwykle.
0
Lenglet nie dość, że zawalił pierwszą bramke to teraz się przestraszył piłki.
0
O kurła Lenglet w wyjściowym, może być ciekawie.
1
To United tyle contentu dostarcza... nie dość, że można mecz obejrzeć to jeszcze się pośmiać.
6
Chłop dostaje strzał w środek, a ten leci nie wiadomo gdzie. Przecież to United to cyrk jakiś.
0
Przecież za każdym razem jak United wygra to wystarczy grać, że następnego meczu nie wygrają. Pieniądze leżą na ziemi.
1
W ogóle Sesko to jest na boisku?
1
Bruno Penandes przestał strzelać karne...
0
Wyrównane spotkanie United z Brentford czyli coś czego można było się spodziewać. Drużyny na podobnym poziomie. Nawet w tabeli są obok siebie.
1
Chłop takie coś broni, ale nie byli w stanie do siatki dograć...
0
Kolejny fantastyczny bramkarz.
2
A na bramce United kolejny Onana.