0

https://x.com/pheez25/status/1971913896668922145

Kibice United, którzy bardzo często kibicują Realowi, odkrywają piłke nożną.

1

Osz ty saudyjski madryciaku ;)

1

@Eklerek I tak cud, ze nie 3.

7

@barcanawieki Prosze nie promować patologii na tej stronie.

0

W następnej kolejce Villarreal wali na łeb prześcieradła i awansuje na 2 miejsce. Tak to widze.

1

@MichalZZZ Warto. Dobre aktorstwo, fajny pomysł na serial. Mi się oglądało bardzo dobrze i z niecierpliwością czekam na nowy sezon.

10

@MYTO To jest Stefan, lat 47. Jaka Julka...

2

@Commandement why not both

1

Nico Williams został w Athleticu żeby walczyć o najwyższe cele takie jak Liga Mistrzów.

0

Szpital vs Szpital już niedługo w hitowym meczu Ligi Mistrzów.

29



Amen.

1

Alvarez to po tym sezonie z 200 baniek będzie kosztował. On do Barcy nie trafi. Na rynku na ten moment kompletnie nie ma napastników do wyjęcia, więc albo się ktoś pojawi i będzie można go budować albo Lewego przedłużą i zostaniemy tak jak teraz.

3

Sędzia w meczu Atleti - Real ogólnie dobre zawody szczególnie jak na Hiszpanie, ale za takie nury jak Mbappe czy Carrerasa to z automatu powinny lecieć żółte kartki. Mbappe robi to bardzo często bo widzi, że sędziowie nie reagują. Nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań przed takimi praktykami, a w erze VARu nawet jak Cie obrońca muśnie to sędzia może zagwizdać karnego szczególnie grając w białej koszulce.

3

Real zostanie po tej porażce zesłany do łagrów w Kazachstanie. 11-godzinny lot pozwoli im przemyśleć swoje błędy.

1

Ta porażka białych cieszy tym bardziej, że oni naprawde mieli dobry początek sezonu i wbrew temu co tu niektórzy piszą wcale nie grają jak za Ancelottiego. Ten wynik jest w pełni zasłużony, Real zagrał całkowite gówno.

2

Swoją drogą Griezmann chyba z rok bramki nie strzelił. Aż do dzisiaj.

1

- Real, o której wrócisz do domu?
- Wróce przed szóstą.

1

Atleti! Atleti! Atleti!

Miałem im kibicować do końca meczu, ale tak zniszczyli prześcieradła, że pokibicuje im do końca dnia.

0

Real gra słabo. Niestety, Atleti frajerzy jak zwykle. Tak głupio stracili te bramki... Lenglet to sabotażysta jak zwykle.

0

Lenglet nie dość, że zawalił pierwszą bramke to teraz się przestraszył piłki.

0

O kurła Lenglet w wyjściowym, może być ciekawie.

1

To United tyle contentu dostarcza... nie dość, że można mecz obejrzeć to jeszcze się pośmiać.

6

Chłop dostaje strzał w środek, a ten leci nie wiadomo gdzie. Przecież to United to cyrk jakiś.

0

Przecież za każdym razem jak United wygra to wystarczy grać, że następnego meczu nie wygrają. Pieniądze leżą na ziemi.

1

W ogóle Sesko to jest na boisku?

1

Bruno Penandes przestał strzelać karne...

0

Wyrównane spotkanie United z Brentford czyli coś czego można było się spodziewać. Drużyny na podobnym poziomie. Nawet w tabeli są obok siebie.

1

Chłop takie coś broni, ale nie byli w stanie do siatki dograć...

0

Kolejny fantastyczny bramkarz.

2

A na bramce United kolejny Onana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?