Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Ten mecz wygląda jakby Arsenal grał przeciwko Arsenalowi.
0
Atletico ma po 5 kolejkach 9 pkt straty do Realu. W przyszły weekend grają mecz bezpośredni.
0
@PawkoFCB Spokojnie. Przyjdzie styczeń-luty i będą mieli serie 69 zwycięstw z rzędu.
0
Na miejscu obrońcy całkowicie bym odpuścił gościa z piłką i przykleił się do Haalanda. Norweg jest potężny.
0
Tak już to będzie u niego wyglądało. Zagra ze dwa mecze i kontuzja. Po karierze.
3
@sergio5 Kij w te oceny, one bardzo często są odklejone. On po prostu jest kotem.
0
@Ryoumen Już poprawiłem, tak to jest jak się wstanie niedawno ;]
1
@buglikos Czy ty naprawde pytasz czy środek Frenkie + Pedri będzie w stanie kontrolować środek pola przeciwko Czuczameniemu, Valverde i Bellinghamowi czy innemu Gulerowi?
A grali cały mecz na trzecim biegu bo Espanyol nie potrafił jednej dobrej akcji stworzyć nawet jak mieli przewage liczebną.
4
@partymaker "Casemiro nie był przyzwyczajony do otrzymywania czerwonych kartek po takich zagraniach gdy grał w realu."
2
Hahahaha, nawet komentatorzy wiedzą jak skorumpowany jest ten patologiczny biały klub.
6
W Realu nie miałby nawet jednej żółtej.
0
@Azazel_Pazuzu Ten pierwszy strzał też do wyjęcia dla lepszego bramkarza.
0
Ruszyła diabelska maszyna.
1
Ten Espanyol pokazuje podobny poziom jak Valencia ostatnio.
0
Real ma teraz dwa wyjazdy - do Levante i Atletico. Dobrze by było gdyby ze 3 pkt przynajmniej stracili.
1
Przecież to jest żółta...
0
Czysto było, to on faulował noge Masturbinho.
0
Każdy głupek trafia w słupek.
3
Real nawet nie wraca, a oni nie są w stanie oddać strzału na bramke...
0
Przez Nasz klub tu jest 2:0 zamiast 0:0.
2
No ładna bramka.
0
Dziś madrycioki muszą się wywalić na głupi ryj. Natomiast Espanyol za tydzień żeby była równowaga w przyrodzie.
2
@fart Pewnie usłyszał biało-czarnego albo tak założył. Były dużo większe wpadki w tym programie ;p
8
@ToWinaSedziego Sprzedawanie piłkarzy po 45 minutach, a stwierdzenie, że Rashforda do momentu strzelenia bramki był słaby (bo był) to zupełnie dwie różne rzeczy.
2
Jeśli jeszcze Bernal wróci na swój poziom sprzed kontuzji i będzie się rozwijał... pomoc mamy niesamowitą.
0
@SkN Niby tak, ale nie do końca bo UEFA może zrobić wyjątek.
0
Eric Garcia wczoraj odblokował nową pozycje - lewego obrońcy. Czyli w obronie grał już wszędzie. Pewnie jakby zaszła potrzeba to i na bramce by stanął, i nie zagrał źle.
6
De Jong bardzo poprawił się jeśli chodzi o intensywność i gre w obronie. Dużo osób go tutaj nie docenia bo gra w szerz albo do tyłu, ale on od tego jest. On ma kontrolować tempo spotkania razem z Pedrim. Do tego jest niesamowicie odporny na pressing rywala, jest w tym świetny, a to jest cholernie istotne szczególnie w Lidze Mistrzów. Oczywiście, super jeśli zagrałby jakąś prostopadłą piłke, ale to ma kto robić.
Mecz z PSG to będzie ostateczna weryfikacja dla Naszej pomocy.
4
@Huck Myśle, że zdecydowanie przesadzasz. Araujo zagrał w obronie bardzo dobrze, miał jedynie problem z 2-3 razy z dokładnym podaniem - jak to on. Martin też zagrał naprawde nieźle. Ogólnie cała defensywa zdała egzamin.
Co do Inigo - na pewno dobrze byłoby go mieć, ale nawet z nim mieliśmy pod koniec sezonu ogromne problemy w obronie i traciliśmy mase bramek. Trzeba budować Araujo i Christensena.
0
Wystarczyło dobre zdjęcie na social media wrzucić i od razu są rezultaty.