0

@partymaker Ten mecz wygląda jakby Arsenal grał przeciwko Arsenalowi.

0

Atletico ma po 5 kolejkach 9 pkt straty do Realu. W przyszły weekend grają mecz bezpośredni.

0

@PawkoFCB Spokojnie. Przyjdzie styczeń-luty i będą mieli serie 69 zwycięstw z rzędu.

0

Na miejscu obrońcy całkowicie bym odpuścił gościa z piłką i przykleił się do Haalanda. Norweg jest potężny.

0

Tak już to będzie u niego wyglądało. Zagra ze dwa mecze i kontuzja. Po karierze.

3

@sergio5 Kij w te oceny, one bardzo często są odklejone. On po prostu jest kotem.

0

@Ryoumen Już poprawiłem, tak to jest jak się wstanie niedawno ;]

1

@buglikos Czy ty naprawde pytasz czy środek Frenkie + Pedri będzie w stanie kontrolować środek pola przeciwko Czuczameniemu, Valverde i Bellinghamowi czy innemu Gulerowi?

A grali cały mecz na trzecim biegu bo Espanyol nie potrafił jednej dobrej akcji stworzyć nawet jak mieli przewage liczebną.

4

@partymaker "Casemiro nie był przyzwyczajony do otrzymywania czerwonych kartek po takich zagraniach gdy grał w realu."

2

Hahahaha, nawet komentatorzy wiedzą jak skorumpowany jest ten patologiczny biały klub.

6

W Realu nie miałby nawet jednej żółtej.

0

@Azazel_Pazuzu Ten pierwszy strzał też do wyjęcia dla lepszego bramkarza.

0

Ruszyła diabelska maszyna.

1

Ten Espanyol pokazuje podobny poziom jak Valencia ostatnio.

0

Real ma teraz dwa wyjazdy - do Levante i Atletico. Dobrze by było gdyby ze 3 pkt przynajmniej stracili.

1

Przecież to jest żółta...

0

Czysto było, to on faulował noge Masturbinho.

0

Każdy głupek trafia w słupek.

3

Real nawet nie wraca, a oni nie są w stanie oddać strzału na bramke...

0

Przez Nasz klub tu jest 2:0 zamiast 0:0.

2

No ładna bramka.

0

Dziś madrycioki muszą się wywalić na głupi ryj. Natomiast Espanyol za tydzień żeby była równowaga w przyrodzie.

2

@fart Pewnie usłyszał biało-czarnego albo tak założył. Były dużo większe wpadki w tym programie ;p

8

@ToWinaSedziego Sprzedawanie piłkarzy po 45 minutach, a stwierdzenie, że Rashforda do momentu strzelenia bramki był słaby (bo był) to zupełnie dwie różne rzeczy.

2

Jeśli jeszcze Bernal wróci na swój poziom sprzed kontuzji i będzie się rozwijał... pomoc mamy niesamowitą.

0

@SkN Niby tak, ale nie do końca bo UEFA może zrobić wyjątek.

0

Eric Garcia wczoraj odblokował nową pozycje - lewego obrońcy. Czyli w obronie grał już wszędzie. Pewnie jakby zaszła potrzeba to i na bramce by stanął, i nie zagrał źle.

6

De Jong bardzo poprawił się jeśli chodzi o intensywność i gre w obronie. Dużo osób go tutaj nie docenia bo gra w szerz albo do tyłu, ale on od tego jest. On ma kontrolować tempo spotkania razem z Pedrim. Do tego jest niesamowicie odporny na pressing rywala, jest w tym świetny, a to jest cholernie istotne szczególnie w Lidze Mistrzów. Oczywiście, super jeśli zagrałby jakąś prostopadłą piłke, ale to ma kto robić.

Mecz z PSG to będzie ostateczna weryfikacja dla Naszej pomocy.

4

@Huck Myśle, że zdecydowanie przesadzasz. Araujo zagrał w obronie bardzo dobrze, miał jedynie problem z 2-3 razy z dokładnym podaniem - jak to on. Martin też zagrał naprawde nieźle. Ogólnie cała defensywa zdała egzamin.

Co do Inigo - na pewno dobrze byłoby go mieć, ale nawet z nim mieliśmy pod koniec sezonu ogromne problemy w obronie i traciliśmy mase bramek. Trzeba budować Araujo i Christensena.

0



Wystarczyło dobre zdjęcie na social media wrzucić i od razu są rezultaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?