Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Zerbi ugotuj coś pozytywnego dzisiaj.
1
Martinelli im mecz wygrał...
0
Ale ten Inaki jest cienki.
0
Oglądając ten Arsenal można by pomyśleć, że Arteta to uczeń Simeone, a to przecież były asystent Pepa. Pamiętam jak ludzie się zastanawiali czy będzie próbował kopiować systemy Pepa i w sumie na początku coś tam próbował kleić, ale teraz stał się w 100% futbolowym terrorystą.
1
@Eto'o9 R10 Oni tak grają od jakiegoś czasu.
1
Ależ odwalił Unai Simon...
1
Fartinelli z golem.
2
Fajnie biega ten Madueke szkoda tylko, że nic z tego nie wynika.
3
Ile taki przeżarty TikTokiem 15 latek byłby w stanie oglądać ten Arsenal? 10 sekund? 15?
0
Zdelegalizować ten Arsenal.
1
@Who_you_mam Gyokeres gra dobrze narazie.
4
Jeszcze ze 3 rożne i Arsenal strzeli pewnie.
1
@ZuczekFCB1899 STOP THE COUNT
0
@marcin62 Ja u siebie też to zauważyłem. Najbardziej interesują mnie mecze Barcelony i Realu.
2
Też tak macie, że oglądając mecze Arsenalu cholernie się nudzicie? Nawet jak strzelają 5 Leeds czy 3 jak w meczu z Nottingham to te ich akcje są takie jakieś nudne. Natomiast uważam też, że mają drużyne turniejową z terrorystą Artetą za sterami, który jak będzie trzeba to wystawi 10 środkowych obrońców, więc w Lidze Mistrzów może być ich ciężko wyeliminować.
1
@Encore Czyli dzisiaj pewnie dostaną dwa żeby wróciło wszystko do normy.
1
@Danny Gaucho Le Cabaret.
19
Akurat zdąży na kadre za miesiąc żeby znów mógł wrócić kontuzjowany.
20
Raz Montjuic, raz Estadi Johan Cruyff, raz Camp Nou i tak w kółko. Rzygać się chce.
0
Przypominam, że Dembele zaczął grać od stycznia jak i całe PSG, ale kto by o tym pamiętał. Na koniec liczą się ostatnie tygodnie, a nawet mecze. Ludzie Palmera chcieli dawać do top5 po finale z PSG w KMŚ.
5
On jest niesamowity. Robi rzeczy, które są cholernie trudne, a wydają sie banalnie proste. Najlepszy pomocnik na świecie i jeden z najlepszych ogólnie na świecie.
0
W sumie to mecz idealny. Taka powtórka meczu z Valladolid z poprzedniego sezonu.
1
Walimy tego Mbopa na łeb.
0
To jest wykończenie.
0
@Kazragore fart?
0
Brawo Rashford!
0
To już jest kryminał.
0
@natanvip Juz wrocil
3
Dużo osób nie docenia Ferrana. Jego skuteczność jest cholernie irytująca, ale w rozegraniu jest świetny.
0
@Ryoumen Bo on w sumie z Aston Villi odszedł ;p