0

De Zerbi ugotuj coś pozytywnego dzisiaj.

1

Martinelli im mecz wygrał...

0

Ale ten Inaki jest cienki.

0

Oglądając ten Arsenal można by pomyśleć, że Arteta to uczeń Simeone, a to przecież były asystent Pepa. Pamiętam jak ludzie się zastanawiali czy będzie próbował kopiować systemy Pepa i w sumie na początku coś tam próbował kleić, ale teraz stał się w 100% futbolowym terrorystą.

1

@Eto'o9 R10 Oni tak grają od jakiegoś czasu.

1

Ależ odwalił Unai Simon...

1

Fartinelli z golem.

2

Fajnie biega ten Madueke szkoda tylko, że nic z tego nie wynika.

3

Ile taki przeżarty TikTokiem 15 latek byłby w stanie oglądać ten Arsenal? 10 sekund? 15?

0

Zdelegalizować ten Arsenal.

1

@Who_you_mam Gyokeres gra dobrze narazie.

4

Jeszcze ze 3 rożne i Arsenal strzeli pewnie.

1

@ZuczekFCB1899 STOP THE COUNT

0

@marcin62 Ja u siebie też to zauważyłem. Najbardziej interesują mnie mecze Barcelony i Realu.

2

Też tak macie, że oglądając mecze Arsenalu cholernie się nudzicie? Nawet jak strzelają 5 Leeds czy 3 jak w meczu z Nottingham to te ich akcje są takie jakieś nudne. Natomiast uważam też, że mają drużyne turniejową z terrorystą Artetą za sterami, który jak będzie trzeba to wystawi 10 środkowych obrońców, więc w Lidze Mistrzów może być ich ciężko wyeliminować.

1

@Encore Czyli dzisiaj pewnie dostaną dwa żeby wróciło wszystko do normy.

1

@Danny Gaucho Le Cabaret.

19

Akurat zdąży na kadre za miesiąc żeby znów mógł wrócić kontuzjowany.

20

Raz Montjuic, raz Estadi Johan Cruyff, raz Camp Nou i tak w kółko. Rzygać się chce.

0

Przypominam, że Dembele zaczął grać od stycznia jak i całe PSG, ale kto by o tym pamiętał. Na koniec liczą się ostatnie tygodnie, a nawet mecze. Ludzie Palmera chcieli dawać do top5 po finale z PSG w KMŚ.

5

On jest niesamowity. Robi rzeczy, które są cholernie trudne, a wydają sie banalnie proste. Najlepszy pomocnik na świecie i jeden z najlepszych ogólnie na świecie.

0

W sumie to mecz idealny. Taka powtórka meczu z Valladolid z poprzedniego sezonu.

1

Walimy tego Mbopa na łeb.

0

To jest wykończenie.

0

@Kazragore fart?

0

Brawo Rashford!

0

To już jest kryminał.

0

@natanvip Juz wrocil

3

Dużo osób nie docenia Ferrana. Jego skuteczność jest cholernie irytująca, ale w rozegraniu jest świetny.

0

@Ryoumen Bo on w sumie z Aston Villi odszedł ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?