Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Lewandowski już w 95 roku sobie dobrze radził, ale maszyna.
2
Nowy sezon, stary Dortmund. Z 3:1 na 3:3.
0
@TaughtMule Oszczędzamy go na drugą połowe sezonu.
0
Ale to Leeds jest słabe...
1
Bardzo ciekawy skład, Raphinha na 10.
1
Arteta to jest taki terrorysta, kolejny ŚO na boczną obrone tym razem Mosquera...
1
Pięknie Kotletico, oby tak dalej.
0
Ten Arsenal jest tak świetny do oglądania, że zapomniałem o drugiej połowie.
3
Corner FC z golem.
1
Cienki ten Arsenal jak narazie.
0
Czyli Cristopher Penaldus nadal bez trofeum?
0
Aż dziwne, że Tottenham wygrał ten pierwszy mecz z Burnley bo zazwyczaj przed takim meczem jak dziś przegrywają właśnie jakiś randomowy mecz ze słabszym zespołem.
0
Akurat City z Totkami to zawsze miało problemy.
0
@gmdfk Bo go nie zarejestrowaliśmy :(
1
@Frimpong A na kij Liverpoolowi ten Isak? Na skrzydle będzie grał?
1
Niech nabijają punkty w Lidze Konferencji aż będziemy mieli gwarantowane miejsce w Lidze Mistrzów bo inaczej to chyba poczekamy kolejne 20 lat.
0
Zatrzymywany czas gry potrzebny na już, mamy 2025 rok do cholery... Nie dało się tego meczu z Mallorcą oglądać.
6
@Kengo Oni kiedyś wstawili na notatnik artykuł, że gdyby nie VAR to Real byłby liderem z jakąś tam przewagą punktową.
3
@JohnKennedy W XXI:
Najlepszy prime - Nazario
Najlepszy całościowo - Lewy
Coś pomiędzy - Suarez
3
Spójrzcie na lewą strone boiska ;]
5
@Eklerek Powinien tego Lewego odstawić na 5 metrów, a ten truchtem biegnie. ;]
0
@Recha_0684 Pewne to są w życiu tylko dwie rzeczy. Były informacje, że mógł trafić do nas i on miał łatke dużego talentu. Z tego co pamiętam to po prostu woleliśmy Ferrana.
4
Nie wiem w jakim świecie ten transfer niby miałby być realny. Atletico ma kase co pokazały ostatnie okienka, więc sprzedawać nie musi w szczególności do ligowego rywala. Alvarez od odejścia z City tylko zyskuje na wartości, więc mogą sobie za Niego zawołać ze 150 milionów. Nie ma opcji, że on tu wyląduje. Trzeba było go brać przed tym jak poszedł do City.
0
Deco już chciał się pozbyć Erica za 7 milionów... widze, że teraz czas na Casado. Rozumiem jeszcze żebyśmy dostali za Niego niesamowite pieniądze, ale 30 baniek?
2
@ShawnC To jeszcze nic, jeszcze śmieszniejsza jest czerwona kartka.
5
@cules100pro Ten obrońca kopie go delikatnie w lewą noge, to nie jest kontakt na upadek, ale Mbappe to wykorzystał i się przewrócił. To jest nur, ale sędzia się wybroni. To jest taki karny, że jak sędzia gwiżdże to z boiska to VAR nie zainterweniuje.
14
Komentarz usunięty
0
Tacy są właśnie real i jego kibice - płacz, że Mallorca dostała 2 czerwone gdzie jedna jest zasłużona w 100%, a druga do wybronienia, a w ich pierwszym meczu po tym płaczu sędzia daje czerwoną za takie coś...
0
@Messi1000000 Padolino, obrońca dotknął Mbappe i on to wykorzystał. Sędzia się wybroni. Głupi błąd obrońcy.
0
Super połowa realu - oby tak dalej.