Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ jestem go ciekawy. Bycie bramkarzem Barcy to cholernie trudna robota bo tu możesz mieć jedną/dwie ciężkie sytuacje i musisz je obronić. Brakowało tego w Europie w ostatnich latach dlatego tak się ciesze, że to koniec Ter Stegena w Barcelonie.
1
Deco chciał go opchnąć za 7 baniek, no ludzie...
0
Takie małe przypomnienie z czego nas Xavi wyciągał.
0
@A4ron Przecież Barcelona to taki mecz ma przynajmniej raz w sezonie ;p
5
3 tygodnie do startu La Ligi. Zaraz zaczną się mecze sparingowe. Jesteśmy już blisko.
1
Przypominam, że był w życiowej formie.
0
@FiscaelBarca Aktualizacja 14:35 - FC Barcelona jednak leci do Sosnowca.
4
@czudi17 Myśle, że Flick by się nie obraził jakby w ogóle nie musieli lecieć.
0
@SinMistico Gdyby się tak dało to by pewnie tak robili. Większa kasa widocznie jest za granicą.
3
@Cule1234 Czekaj, czekaj. Rabiot miał here we go do Barcy? :|
2
@Filipem Razem oglądają Sharknado.
14
Ale to była ekipa, o panie.
5
Mało im jeszcze. 44 piłkarzy w kadrze według Transfermarkt w tym momencie. Co za patologia.
0
@tbas Nie ma żadnej opłaty za wypożyczenie.
5
Krótki skrót zagrań Rashforda w meczu z PSG. Na pewno na duży plus jego wychodzenie na pozycje. Szybkość też nadal bardzo dobra. Myśle, że jest tu nadal piłkarz nad którym można pracować i jeśli tylko będzie dawał z siebie wszystko to może być to dobry transfer.
0
@Lionel_Messi10 Szkoda, że akurat promują te koszmarną imitacje futbolu. Ta gra to absolutny shit.
0
@MesQueUnClub_87 Ter Stegena pewnie wyślą na operacje, zwolnią ze trzy sprzątaczki i jednego szefa kuchni, i jakoś to będzie.
0
W ogóle ostatnio było dużo narzekania, że każdy transfer to telenowela, która ciągnie się tygodniami. No to Rashforda podpisali praktycznie w jeden dzień, a jutro już może być prezentacja.
1
@Lewangoalski Alien Earth jakoś niedługo ma chyba wyjść.
2
@Lanosss Właśnie bardzo mało i prawie wszyscy ponad 100 lat temu.
1
Dawać go jutro na trening.
5
@TR3YWAY Pewnie Rashford. Ta Barca gra tak ofensywnie, że pewnie Grosicki mógłby powalczyć z Nico.
1
Bogaci natomiast sprowadzają zawodników za darmo.
0
Myśle, że za tyle można zaryzykować szczególnie, że my mamy 2 skrzydłowych, a na rynku z naszym budżetem nie ma za bardzo innych opcji.
19
@Gronek Bo sami tego chcemy.
0
Kloppowi dali karte Moja Biedronka i owocowe czwartki, a Slot zaraz pół miliarda wyda.
0
@kejdzi Może Grimaldo.
0
@Walpiano Akurat Nico to w ogóle nie był w formie w poprzednim sezonie.
0
@kamiVeB Martin zostaje, więc nowy LO wcale nie jest taki pewny. Dumfries to jest wahadłowy, nie do naszego systemu.
1
@Popitek12 Peter Parker zjada takich w 5 sekund.