1



Ależ jestem go ciekawy. Bycie bramkarzem Barcy to cholernie trudna robota bo tu możesz mieć jedną/dwie ciężkie sytuacje i musisz je obronić. Brakowało tego w Europie w ostatnich latach dlatego tak się ciesze, że to koniec Ter Stegena w Barcelonie.

1

Deco chciał go opchnąć za 7 baniek, no ludzie...

0



Takie małe przypomnienie z czego nas Xavi wyciągał.

0

@A4ron Przecież Barcelona to taki mecz ma przynajmniej raz w sezonie ;p

5

3 tygodnie do startu La Ligi. Zaraz zaczną się mecze sparingowe. Jesteśmy już blisko.

1



Przypominam, że był w życiowej formie.

0

@FiscaelBarca Aktualizacja 14:35 - FC Barcelona jednak leci do Sosnowca.

4

@czudi17 Myśle, że Flick by się nie obraził jakby w ogóle nie musieli lecieć.

0

@SinMistico Gdyby się tak dało to by pewnie tak robili. Większa kasa widocznie jest za granicą.

3

@Cule1234 Czekaj, czekaj. Rabiot miał here we go do Barcy? :|

2

@Filipem Razem oglądają Sharknado.

14



Ale to była ekipa, o panie.

5



Mało im jeszcze. 44 piłkarzy w kadrze według Transfermarkt w tym momencie. Co za patologia.

0

@tbas Nie ma żadnej opłaty za wypożyczenie.

5



Krótki skrót zagrań Rashforda w meczu z PSG. Na pewno na duży plus jego wychodzenie na pozycje. Szybkość też nadal bardzo dobra. Myśle, że jest tu nadal piłkarz nad którym można pracować i jeśli tylko będzie dawał z siebie wszystko to może być to dobry transfer.

0

@Lionel_Messi10 Szkoda, że akurat promują te koszmarną imitacje futbolu. Ta gra to absolutny shit.

0

@MesQueUnClub_87 Ter Stegena pewnie wyślą na operacje, zwolnią ze trzy sprzątaczki i jednego szefa kuchni, i jakoś to będzie.

0

W ogóle ostatnio było dużo narzekania, że każdy transfer to telenowela, która ciągnie się tygodniami. No to Rashforda podpisali praktycznie w jeden dzień, a jutro już może być prezentacja.

1

@Lewangoalski Alien Earth jakoś niedługo ma chyba wyjść.

2

@Lanosss Właśnie bardzo mało i prawie wszyscy ponad 100 lat temu.

1



Dawać go jutro na trening.

5

@TR3YWAY Pewnie Rashford. Ta Barca gra tak ofensywnie, że pewnie Grosicki mógłby powalczyć z Nico.

1

Bogaci natomiast sprowadzają zawodników za darmo.

0

Myśle, że za tyle można zaryzykować szczególnie, że my mamy 2 skrzydłowych, a na rynku z naszym budżetem nie ma za bardzo innych opcji.

19

@Gronek Bo sami tego chcemy.

0

Kloppowi dali karte Moja Biedronka i owocowe czwartki, a Slot zaraz pół miliarda wyda.

0

@kejdzi Może Grimaldo.

0

@Walpiano Akurat Nico to w ogóle nie był w formie w poprzednim sezonie.

0

@kamiVeB Martin zostaje, więc nowy LO wcale nie jest taki pewny. Dumfries to jest wahadłowy, nie do naszego systemu.

1

@Popitek12 Peter Parker zjada takich w 5 sekund.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?