Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona na poziomie B klasy.
0
Dziadki ledwo się ruszają. To, że oni są w 1/8 to ogromny sukces.
0
@ROBSSSON GTA 6 ma wyjść na początku tylko na konsole, więc sobie odpowiedz. Premiera za niecały rok.
2
@reloaded Pewnie fejur.
0
@Eto'o9 R10 On odejdzie może za 3 bańki i jakiś % od przyszłej sprzedaży. Kontrakt mu się kończy za rok.
3
Historia oparta na faktach.
3
@misterio Najlepsze jest to, że gdyby nie Fabiański to byśmy tu odpadli. Najlepsza kadra w XXI wieku, a jedyne co osiągnęliśmy to ćwierćfinał Mistrzostw Europy. Była szansa na finał i to już byłoby jakieś osiągnięcie to nie potrafiliśmy pokonać słabiutkiej Portugalii... Ten turniej tak się układał, że słabsza drużyna naprawde mogła wygrać - Walia była w półfinale...
0
W przyszłym tygodniu Nico, potem sprzedaż Martina i wzięcie jakiegoś solidnego lewego obrońcy. Rashford za drobne też mógłby przyjść - zawsze to więcej możliwości w ataku. Tak wyglądałoby perfekcyjne okienko. Na PO może zagrać Eric i zrobi to bardzo dobrze. Troche można mieć obawy o ŚO, ale tam też Eric może zagrać. Dużo będzie zależeć od zdrowia Inigo oraz zdrowia i formy Araujo.
6
Reijnders out, 50 letni Modric in.
6
@Pomimo27 A dla Roberta Kubicy?
1
@eMBeeR Nie pozwolą.
7
@MateS Jak kończy jak oni nie mają nawet jednego konkurenta. To monopol.
2
https://x.com/nocontextfooty/status/1937160817637474516
Ale pake miała Argentyna.
3
Ale randomowy news.
6
Football Managerowcy w szoku. Musi być dobry skoro ma taki potencjał w grze, prawda?
5
@LukaszFan Nikt za niego nawet miliona nie da. To na ten moment ex piłkarz z olbrzymią pensją. Cud, że to Monaco chce go odbudować. Oszczędzamy 9 milionów brutto na pensji.
9
@xvcWinterSoldier Liverpool właśnie wydał 150 baniek na takiego po zerwanym więzadle.
1
@FCB24 Czemu niby nie jest pewne? Wierzysz w jakieś bajki typu "Barcelona za pare lat może przestać istnieć"? Zresztą to chyba ktoś z Bayernu tak powiedział przy transferze Lewego.
1
@partymaker Przecież lato to się dopiero zaczęło i w sumie to dzisiaj ma być ponad 30 w centrum.
2
Tam Guler to przypadkiem nie kopnął rywala w łydke?
0
@marcin62 Taktyk, też szukam takowych.
0
@Deviler Ciężko mi w to uwierzyć, ale zobaczymy.
0
@jacobFCB To chyba AI.
0
@DonAndrzejos On ma przyjść za darmo albo za 2-3 bańki. To żadne ryzyko.
0
@nexxo To nie z nią, to inna. Na skuterze wodnym był z onlyfansiarą.
0
@Cvzx A, faktycznie. To nieźle. W sumie ona może szukać też rozgłosu bo nie widziałem ich żadnych zdjęć.
0
@Cvzx To onlyfansiara chyba, nie aktorka porno.
5
Zemsta.
1
@RosjaninBut Troche wiadomo bo Isak grał już w La Liga ;p
0
@Messiankaramessi Były takie plotki, ale nie sądze. Jeśli Robert nie zaliczy upadku sportowego to myśle, że on będzie grał na 9 przez większość sezonu.