0

Obrona na poziomie B klasy.

0

Dziadki ledwo się ruszają. To, że oni są w 1/8 to ogromny sukces.

0

@ROBSSSON GTA 6 ma wyjść na początku tylko na konsole, więc sobie odpowiedz. Premiera za niecały rok.

2

@reloaded Pewnie fejur.

0

@Eto'o9 R10 On odejdzie może za 3 bańki i jakiś % od przyszłej sprzedaży. Kontrakt mu się kończy za rok.

3

Historia oparta na faktach.

3

@misterio Najlepsze jest to, że gdyby nie Fabiański to byśmy tu odpadli. Najlepsza kadra w XXI wieku, a jedyne co osiągnęliśmy to ćwierćfinał Mistrzostw Europy. Była szansa na finał i to już byłoby jakieś osiągnięcie to nie potrafiliśmy pokonać słabiutkiej Portugalii... Ten turniej tak się układał, że słabsza drużyna naprawde mogła wygrać - Walia była w półfinale...

0

W przyszłym tygodniu Nico, potem sprzedaż Martina i wzięcie jakiegoś solidnego lewego obrońcy. Rashford za drobne też mógłby przyjść - zawsze to więcej możliwości w ataku. Tak wyglądałoby perfekcyjne okienko. Na PO może zagrać Eric i zrobi to bardzo dobrze. Troche można mieć obawy o ŚO, ale tam też Eric może zagrać. Dużo będzie zależeć od zdrowia Inigo oraz zdrowia i formy Araujo.

6



Reijnders out, 50 letni Modric in.

6

@Pomimo27 A dla Roberta Kubicy?

1

@eMBeeR Nie pozwolą.

7

@MateS Jak kończy jak oni nie mają nawet jednego konkurenta. To monopol.

2

3



Ale randomowy news.

6



Football Managerowcy w szoku. Musi być dobry skoro ma taki potencjał w grze, prawda?

5

@LukaszFan Nikt za niego nawet miliona nie da. To na ten moment ex piłkarz z olbrzymią pensją. Cud, że to Monaco chce go odbudować. Oszczędzamy 9 milionów brutto na pensji.

9

@xvcWinterSoldier Liverpool właśnie wydał 150 baniek na takiego po zerwanym więzadle.

1

@FCB24 Czemu niby nie jest pewne? Wierzysz w jakieś bajki typu "Barcelona za pare lat może przestać istnieć"? Zresztą to chyba ktoś z Bayernu tak powiedział przy transferze Lewego.

1

@partymaker Przecież lato to się dopiero zaczęło i w sumie to dzisiaj ma być ponad 30 w centrum.

2

Tam Guler to przypadkiem nie kopnął rywala w łydke?

0

@marcin62 Taktyk, też szukam takowych.

0

@Deviler Ciężko mi w to uwierzyć, ale zobaczymy.

0

@jacobFCB To chyba AI.

0

@DonAndrzejos On ma przyjść za darmo albo za 2-3 bańki. To żadne ryzyko.

0

@nexxo To nie z nią, to inna. Na skuterze wodnym był z onlyfansiarą.

0

@Cvzx A, faktycznie. To nieźle. W sumie ona może szukać też rozgłosu bo nie widziałem ich żadnych zdjęć.

0

@Cvzx To onlyfansiara chyba, nie aktorka porno.

5



Zemsta.

1

@RosjaninBut Troche wiadomo bo Isak grał już w La Liga ;p

0

@Messiankaramessi Były takie plotki, ale nie sądze. Jeśli Robert nie zaliczy upadku sportowego to myśle, że on będzie grał na 9 przez większość sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?