Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Yamal jest bez sił. Nie wchodzi w drybling. Nie broni. On ledwo chodzi po tym boisku.
2
Yamal wygląda na zmęczonego.
0
Kulesza puści jakieś disco polo i rozejdzie się po kościach.
0
Pamiętasz grosik jak szedłem o 3 w nocy z tacą, Nawałka udaje, że mnie nie widzi, hehe...
0
Bardzo dobrze Robert. Uniknie pięciu czy ile tam jest tych przerw reprezentacyjnych w przyszłym sezonie. Może uda mu się zagrać na najwyższych obrotach o pare tygodni dłużej.
3
Barcelona MUSI zdominować Europe w przyszłych latach. Nie możemy sobie pozwolić żeby po raz kolejny mając takie pokolenie tak mało wygrać w Europie. Ta Hiszpania gra w rytmie Barcelony. Musimy wycisnąć z tego jak najwięcej. Mam nadzieje, że nie zobacze więcej głupich porażek jak ta z Interem. Czas wrócić do wygrywania Ligi Mistrzów.
1
Piękne wykończenie Oyarzabala. Fantastyczny piłkarz w reprezentacji.
2
Nie ma lepszego środkowego pomocnika od Pedriego. Nie ma... a ten łysy go wystawia na 10.
0
Jak Mingueza mógł mu dać zejść na lewą nogę. To jest szkolny błąd.
0
Czemu tam spalonego nie było?
0
Ależ piękna bramka.
3
Jak zwykle Yamal kluczowy.
0
@NoswaR Nie ma drugiego dna, my FFP na to nie mamy.
0
Jakby trafił to by go Laporta kupił.
0
@konajoncek Ter Stegen i Araujo tak, ale kim zastąpisz De Jonga? Widzieliśmy jaką Casado miał zniżke formy w połowie sezonu. Do tego jest po kontuzji. Bernal po ACLu, ma 18 lat. Trzeba wzmacniać inne pozycje, więc żaden nowy ŚP nie przyjdzie, a już na pewno nie o jakości De Jonga. Holender powinien zostać.
6
Bardzo dobra druga połowa sezonu. Zaczął zachowywać się jak kapitan, do tego zaczął grać lepiej w obronie. Powinien zostać.
1
@Rhaan Nie ma to znaczenia tak czy siak jego etap w Barcelonie powinien się zakończyć.
0
Te 10 baniek przynajmniej powinniśmy za Niego wziąć.
17
@Criss18Barca Dlaczego źle życzysz Barcelonie?
3
Ogarnąć mu zdrowie i będzie śmigał. Obrońca skrojony pod Barce.
3
@szkutnik91 Skoro Real ma problemy z FFP i nie chce płacić klauzuli to nie ma szans, że Barcelona będzie mogła wpłacić klauzule za Nico. Musielibyśmy kogoś drogo sprzedać.
1
@D10SLEO Żałosne.
0
@matador Interesujemy się Grimaldo, ale są inne priorytety narazie.
0
@Sulimo Zobacz sobie skład Brazylii i powiedz mi jakie tam indywidualności mogą mecz wygrać. Vinicius mający 5 bramek w kadrze? Martinelli wchodzący z ławki?
5
@Gronek Odbierze zaraz po Jorginho.
0
@Jakchcesz https://x.com/tweetsbydarian/status/1930721912751325317
Zachowanie dobre, ale dostał piłke za plecy będąc w biegu. Tak czy siak nie było łatwo to skontrolować.
4
Dajcie spokój, dawno lepszego przyjęcia nie widziałem, jeszcze bramke po tym strzelił po słabym podaniu Nico...
8
To był ten rok żeby dojść do finału. Ta porażka z Interem to jakieś kuriozum. No, ale niestety jak tracisz 7 bramek z taką drużyną to z czym do ludzi. PSG też miało fantastyczny atak, ale oni byli stabilni w obronie.
4
Nigdy więcej Pedriego na 10, nie wiem co łysy chce tym osiągnąć. Na szczęście wczoraj po 20 minutach poszedł po rozum do głowy.
5
Już za rok w fazie pucharowej Ligi Mistrzów?