3

Yamal jest bez sił. Nie wchodzi w drybling. Nie broni. On ledwo chodzi po tym boisku.

2

Yamal wygląda na zmęczonego.

0

Kulesza puści jakieś disco polo i rozejdzie się po kościach.

0

Pamiętasz grosik jak szedłem o 3 w nocy z tacą, Nawałka udaje, że mnie nie widzi, hehe...

0

Bardzo dobrze Robert. Uniknie pięciu czy ile tam jest tych przerw reprezentacyjnych w przyszłym sezonie. Może uda mu się zagrać na najwyższych obrotach o pare tygodni dłużej.

3

Barcelona MUSI zdominować Europe w przyszłych latach. Nie możemy sobie pozwolić żeby po raz kolejny mając takie pokolenie tak mało wygrać w Europie. Ta Hiszpania gra w rytmie Barcelony. Musimy wycisnąć z tego jak najwięcej. Mam nadzieje, że nie zobacze więcej głupich porażek jak ta z Interem. Czas wrócić do wygrywania Ligi Mistrzów.

1

Piękne wykończenie Oyarzabala. Fantastyczny piłkarz w reprezentacji.

2

Nie ma lepszego środkowego pomocnika od Pedriego. Nie ma... a ten łysy go wystawia na 10.

0

Jak Mingueza mógł mu dać zejść na lewą nogę. To jest szkolny błąd.

0

Czemu tam spalonego nie było?

0

Ależ piękna bramka.

3

Jak zwykle Yamal kluczowy.

0

@NoswaR Nie ma drugiego dna, my FFP na to nie mamy.

0

Jakby trafił to by go Laporta kupił.

0

@konajoncek Ter Stegen i Araujo tak, ale kim zastąpisz De Jonga? Widzieliśmy jaką Casado miał zniżke formy w połowie sezonu. Do tego jest po kontuzji. Bernal po ACLu, ma 18 lat. Trzeba wzmacniać inne pozycje, więc żaden nowy ŚP nie przyjdzie, a już na pewno nie o jakości De Jonga. Holender powinien zostać.

6

Bardzo dobra druga połowa sezonu. Zaczął zachowywać się jak kapitan, do tego zaczął grać lepiej w obronie. Powinien zostać.

1

@Rhaan Nie ma to znaczenia tak czy siak jego etap w Barcelonie powinien się zakończyć.

0

Te 10 baniek przynajmniej powinniśmy za Niego wziąć.

17

@Criss18Barca Dlaczego źle życzysz Barcelonie?

3

Ogarnąć mu zdrowie i będzie śmigał. Obrońca skrojony pod Barce.

3

@szkutnik91 Skoro Real ma problemy z FFP i nie chce płacić klauzuli to nie ma szans, że Barcelona będzie mogła wpłacić klauzule za Nico. Musielibyśmy kogoś drogo sprzedać.

1

@D10SLEO Żałosne.

0

@matador Interesujemy się Grimaldo, ale są inne priorytety narazie.

0

@Sulimo Zobacz sobie skład Brazylii i powiedz mi jakie tam indywidualności mogą mecz wygrać. Vinicius mający 5 bramek w kadrze? Martinelli wchodzący z ławki?

5

@Gronek Odbierze zaraz po Jorginho.

0

@Jakchcesz https://x.com/tweetsbydarian/status/1930721912751325317

Zachowanie dobre, ale dostał piłke za plecy będąc w biegu. Tak czy siak nie było łatwo to skontrolować.

4



Dajcie spokój, dawno lepszego przyjęcia nie widziałem, jeszcze bramke po tym strzelił po słabym podaniu Nico...

8

To był ten rok żeby dojść do finału. Ta porażka z Interem to jakieś kuriozum. No, ale niestety jak tracisz 7 bramek z taką drużyną to z czym do ludzi. PSG też miało fantastyczny atak, ale oni byli stabilni w obronie.

4



Nigdy więcej Pedriego na 10, nie wiem co łysy chce tym osiągnąć. Na szczęście wczoraj po 20 minutach poszedł po rozum do głowy.

5



Już za rok w fazie pucharowej Ligi Mistrzów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?