0

Ale emocje w Serie A...

0

Sommer ratuje dupe Interowi po raz kolejny. W 40 minucie broni sam na sam, a 5 minut później Inter wychodzi na prowadzenie. Co znaczy dobry bramkarz.

0

Z Ter Stegenem to my możemy walczyć o Puchar Tymbarka, a nie o Lige Mistrzów.

0

Kandydat X ma X% - koniec narodu polskiego.

0

3 strzały na bramke, 3 bramki stracone. Obrona nie pomagała, ale Ter Stegen też nie.

0

Casado, Bernal, Frenkie, Gavi, Pedri, Olmo, Fermin - 7 piłkarzy na 3 pozycje, 6 Hiszpanów. Torre odejdzie. No pomoc mamy mocarną, oby Bernal był już zdrowy bo to jest typ pomocnika, którego Nam brakuje.

1

Lewy prawdopodobnie w przyszłym sezonie zagra 2-3 miesiące dobrze lub bardzo dobrze i potem będzie grał tak jak ostatnio. W tym sezonie tak jest, w tamtym sezonie też tak było. Niestety, wieku nie oszukasz. Oby Ferran na tej 9 się rozwijał bo nie zapowiada się żebyśmy sprowadzili napastnika w tym okienku.

0

@Eto'o9 R10 Gavi nawet jakby dostał 30 baniek rocznie gdzieś indziej to by nie odszedł.

1

Fermin znowu robi bardzo dobre liczby. W pressingu również jest świetny. Wydaje mi się, że rozwija się też jeśli chodzi o drybling i rozgrywanie.

6

Jeśli on odblokował te strzały z lewej nogi tak jak Messi to jest koniec.

0

@kuz Sam na sam, gol i tyle.

0

Lech prawie trzecia w plecy.

1

@jacobFCB Samo Serverance jest warte zakupu Apple TV, a jest tam dużo więcej seriali do obejrzenia.

0

@Natenczas Nastukał goli, ale w tej lidze to Krzysztof Piątek ma ze 30 bramek i wcale dużo mniej od Osimhena nie strzelił, a gra w słabszej drużynie.

0



Polska reprezentacja na dużym turnieju proszę Państwa...

6

Też się dziwie. Ter Stegen walnie ze 2 razy pajacyka w bramce i Flick może mieć go dość. Szczęsny ma swoje za uszami w tym sezonie, ale on gorszy od bramkarsko od Ter Stegena nie jest. Rozumiem, że był już na emeryturze, ale to już przeszłość - skoro wrócił to niech walczy o pierwszy skład i niech będzie rywalizacja.

1

@Jakchcesz Spokojnie, zaraz jeszcze Liga Narodów, a od lipca Romero i Romano poprowadzą impreze do startu sezonu.

0

@Kuczek To nie on wypadł tylko Inigo.

8

Chłop po 10 latach wraca do klubu gdzie się wychował, jeździ sobie o 2 w nocy do szpitala do swojego kolegi z reprezentacji, razem z innymi kolegami z reprezentacji, do tego piękne miasto, piękna pogoda i miałby się przenosić do Anglii... no nie widze tego.

3



Jak w jeden sezon można tak zmienić drużyne i wszystko wokół...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cochise Można mieć wszystko tylko trzeba wiedzieć kiedy nie pressować 10 zawodnikami na połowie rywala. Na tym polega odpowiedzialność.

7



Trzeba wybrać jednego z trójki Lamine, Pedri, Rapha i go pompować żeby nie stało się to samo co z zawodnikami realu na poprzedniej gali. Dla mnie każdy z nich zasługuje.

10

Ale te czarne koszulki to jest złoto. Jeszcze ten niebiesko-czerwony kolor przy herbie i logo Nike...

0

Swoją drogą to Atletico Madryt znowu dzisiaj przegrało i nie będzie mistrzem Hiszpanii.

2

Dobra, poświętowaliśmy troche, ale tryplet jest do wygrania w przyszłym roku.

0

Dwa najbardziej śmierdzące kluby w Hiszpanii znowu płaczą w tym samym momencie. Piękne.

4

Szkoda, że ten gówniany klub nie spadnie...

0

To czerwo jest.

0

Coś tam potrafi ten dzieciak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?