Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale emocje w Serie A...
0
Sommer ratuje dupe Interowi po raz kolejny. W 40 minucie broni sam na sam, a 5 minut później Inter wychodzi na prowadzenie. Co znaczy dobry bramkarz.
0
Z Ter Stegenem to my możemy walczyć o Puchar Tymbarka, a nie o Lige Mistrzów.
0
Kandydat X ma X% - koniec narodu polskiego.
0
3 strzały na bramke, 3 bramki stracone. Obrona nie pomagała, ale Ter Stegen też nie.
0
Casado, Bernal, Frenkie, Gavi, Pedri, Olmo, Fermin - 7 piłkarzy na 3 pozycje, 6 Hiszpanów. Torre odejdzie. No pomoc mamy mocarną, oby Bernal był już zdrowy bo to jest typ pomocnika, którego Nam brakuje.
1
Lewy prawdopodobnie w przyszłym sezonie zagra 2-3 miesiące dobrze lub bardzo dobrze i potem będzie grał tak jak ostatnio. W tym sezonie tak jest, w tamtym sezonie też tak było. Niestety, wieku nie oszukasz. Oby Ferran na tej 9 się rozwijał bo nie zapowiada się żebyśmy sprowadzili napastnika w tym okienku.
0
@Eto'o9 R10 Gavi nawet jakby dostał 30 baniek rocznie gdzieś indziej to by nie odszedł.
1
Fermin znowu robi bardzo dobre liczby. W pressingu również jest świetny. Wydaje mi się, że rozwija się też jeśli chodzi o drybling i rozgrywanie.
6
Jeśli on odblokował te strzały z lewej nogi tak jak Messi to jest koniec.
0
@kuz Sam na sam, gol i tyle.
0
Lech prawie trzecia w plecy.
1
@jacobFCB Samo Serverance jest warte zakupu Apple TV, a jest tam dużo więcej seriali do obejrzenia.
0
@Natenczas Nastukał goli, ale w tej lidze to Krzysztof Piątek ma ze 30 bramek i wcale dużo mniej od Osimhena nie strzelił, a gra w słabszej drużynie.
0
Polska reprezentacja na dużym turnieju proszę Państwa...
6
Też się dziwie. Ter Stegen walnie ze 2 razy pajacyka w bramce i Flick może mieć go dość. Szczęsny ma swoje za uszami w tym sezonie, ale on gorszy od bramkarsko od Ter Stegena nie jest. Rozumiem, że był już na emeryturze, ale to już przeszłość - skoro wrócił to niech walczy o pierwszy skład i niech będzie rywalizacja.
1
@Jakchcesz Spokojnie, zaraz jeszcze Liga Narodów, a od lipca Romero i Romano poprowadzą impreze do startu sezonu.
0
@Kuczek To nie on wypadł tylko Inigo.
8
Chłop po 10 latach wraca do klubu gdzie się wychował, jeździ sobie o 2 w nocy do szpitala do swojego kolegi z reprezentacji, razem z innymi kolegami z reprezentacji, do tego piękne miasto, piękna pogoda i miałby się przenosić do Anglii... no nie widze tego.
3
Jak w jeden sezon można tak zmienić drużyne i wszystko wokół...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise Można mieć wszystko tylko trzeba wiedzieć kiedy nie pressować 10 zawodnikami na połowie rywala. Na tym polega odpowiedzialność.
7
Trzeba wybrać jednego z trójki Lamine, Pedri, Rapha i go pompować żeby nie stało się to samo co z zawodnikami realu na poprzedniej gali. Dla mnie każdy z nich zasługuje.
10
Ale te czarne koszulki to jest złoto. Jeszcze ten niebiesko-czerwony kolor przy herbie i logo Nike...
0
Swoją drogą to Atletico Madryt znowu dzisiaj przegrało i nie będzie mistrzem Hiszpanii.
2
Dobra, poświętowaliśmy troche, ale tryplet jest do wygrania w przyszłym roku.
0
Dwa najbardziej śmierdzące kluby w Hiszpanii znowu płaczą w tym samym momencie. Piękne.
4
Szkoda, że ten gówniany klub nie spadnie...
0
To czerwo jest.
0
Coś tam potrafi ten dzieciak.