0

@Toretto Okaże się. Narazie można pomarzyć.

0

@Toretto Ter Stegen out.

9



Dlaczego warto stawiać na chłopaków z La Masii ujęte w 41 sekund.

3

@zTx Piękne wnioski biorąc pod uwage, że okienko transferowe nawet się jeszcze nie zaczęło.

1



Odbudował się w tej Aston Villi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2



Flick uratował ten klub. W końcu przejrzeli na oczy i zaczyna to wszystko wyglądać profesjonalnie. Szkoda tylko, że musiało tyle czasu minąć, ale lepiej późno niż wcale.

6



Oby ten klub w końcu przejrzał na oczy.

13

Wstydu nie mają. Co za malutki klub.

14

No i pięknie. Przyszły rok to jego ostatni w Barcelonie, niech buduje forme.

0

@sanmartean Nie ma miejsca dla Minguezy bo Eric w naszym składzie pełni dokładnie te same funkcje.

11

Czuje większy spokój z Peńą na bramce niż z Ter Stegenem. Powinni Niemca do Arabii wysłać.

2

Słabe decyzje Nico dzisiaj. Coś tam drybluje, ale jak przychodzi do kluczowej decyzji to ciągle czegoś brakuje.

1

Jeszcze za tydzień w łeb od PSG i Inter może kończyć sezon.

4

McTominay ma lepszy sezon od Bellinghama.

7

Ferran po takim sezonie gdyby grał w lidze angielskiej kosztowałby przynajmniej z 60 milionów.

9

No i pięknie. Utrzymać trzon drużyny, dołożyć brakujące ogniwa i przyszły sezon może być równie dobry.

1

Manchester nie jest na dnie, oni już przebili wszystko... przegrać puchar z Tottenhamem hahaahaha

3

Podaj po obwodzie 10 razy -> wrzuć piłke w pole karne do nikogo -> powtórz i tak przez 90 minut.

0

Dziwnie upadł na to kolano.

0

No i oby zaczęło się coś dziać w tym meczu teraz.

0

Oni mają problem żeby dać jedno dobre dośrodkowanie.

1

Oglądając Barcelone Flicka cały sezon dostrzegasz jak nudne są mecze innych drużyn. To jak oglądanie innego sportu.

0

Lenglet powołany do reprezentacji. Odbudował się w tym Atletico i powinniśmy wziąć za niego normalne pieniądze, a nie jakieś grosze. Tylko ta chora pensja...

2

@blakkudium Ale będzie śmigał od sierpnia o panie.

2

@Croocers Dobry grajek i tani, ale Barcelona go nie weźmie.

1

80 milionów za 28-latka z dwuletnim kontraktem, który nie jest jakąś gwiazdą...

1

@lajcior Prawy obrońca Rayo.

1



Koniec twittera na dzisiaj.

2

@directedbyfcb Nie na tym świecie. Każdemu zależy na władzy i pieniądzach, a nie na zdrowym rozsądku i dobru ogółu. Do tego wyborcy są tacy sami jak politycy co można nawet zauważyć na tej stronie - wszyscy się ze wszystkimi kłócą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?