Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Okaże się. Narazie można pomarzyć.
0
@Toretto Ter Stegen out.
9
Dlaczego warto stawiać na chłopaków z La Masii ujęte w 41 sekund.
3
@zTx Piękne wnioski biorąc pod uwage, że okienko transferowe nawet się jeszcze nie zaczęło.
1
Odbudował się w tej Aston Villi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Flick uratował ten klub. W końcu przejrzeli na oczy i zaczyna to wszystko wyglądać profesjonalnie. Szkoda tylko, że musiało tyle czasu minąć, ale lepiej późno niż wcale.
6
Oby ten klub w końcu przejrzał na oczy.
13
Wstydu nie mają. Co za malutki klub.
14
No i pięknie. Przyszły rok to jego ostatni w Barcelonie, niech buduje forme.
0
@sanmartean Nie ma miejsca dla Minguezy bo Eric w naszym składzie pełni dokładnie te same funkcje.
11
Czuje większy spokój z Peńą na bramce niż z Ter Stegenem. Powinni Niemca do Arabii wysłać.
2
Słabe decyzje Nico dzisiaj. Coś tam drybluje, ale jak przychodzi do kluczowej decyzji to ciągle czegoś brakuje.
1
Jeszcze za tydzień w łeb od PSG i Inter może kończyć sezon.
4
McTominay ma lepszy sezon od Bellinghama.
7
Ferran po takim sezonie gdyby grał w lidze angielskiej kosztowałby przynajmniej z 60 milionów.
9
No i pięknie. Utrzymać trzon drużyny, dołożyć brakujące ogniwa i przyszły sezon może być równie dobry.
1
Manchester nie jest na dnie, oni już przebili wszystko... przegrać puchar z Tottenhamem hahaahaha
3
Podaj po obwodzie 10 razy -> wrzuć piłke w pole karne do nikogo -> powtórz i tak przez 90 minut.
0
Dziwnie upadł na to kolano.
0
No i oby zaczęło się coś dziać w tym meczu teraz.
0
Oni mają problem żeby dać jedno dobre dośrodkowanie.
1
Oglądając Barcelone Flicka cały sezon dostrzegasz jak nudne są mecze innych drużyn. To jak oglądanie innego sportu.
0
Lenglet powołany do reprezentacji. Odbudował się w tym Atletico i powinniśmy wziąć za niego normalne pieniądze, a nie jakieś grosze. Tylko ta chora pensja...
2
@blakkudium Ale będzie śmigał od sierpnia o panie.
2
@Croocers Dobry grajek i tani, ale Barcelona go nie weźmie.
1
80 milionów za 28-latka z dwuletnim kontraktem, który nie jest jakąś gwiazdą...
1
@lajcior Prawy obrońca Rayo.
1
Koniec twittera na dzisiaj.
2
@directedbyfcb Nie na tym świecie. Każdemu zależy na władzy i pieniądzach, a nie na zdrowym rozsądku i dobru ogółu. Do tego wyborcy są tacy sami jak politycy co można nawet zauważyć na tej stronie - wszyscy się ze wszystkimi kłócą.