Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To czerwo jest.
0
Coś tam potrafi ten dzieciak.
0
Cud, że nie przegrywamy.
0
12 minuta i dopuszczamy do 3 sytuacji bramkowej
3
@Pablozeusz Kończymy ten cyrk dzisiaj. Już dawno powinno być po lidze tak szczerze.
1
Nie było tam spalonego. Ani jednego zawodnika, ani drugiego. Stali w miejscu jak kołki.
0
A zastanawiałem się czy nie postawić over 20 rożnych.
1
Ta Mallorca się o puchary bije.
0
Głupi i głupszy grają przeciwko sobie.
3
Wcisną im zaraz. Za głęboko bronią.
0
Nie no, chłop lata w tej bramce.
3
@APTAPT Mbappe strzelił nie drużyna.
2
Ten bramkarz Mallorci to kozak.
3
@bartekvisca Oni coś z głową mają?
0
@Kuchar
Tak wygląda ich kadra. Do tego Brahim też nie zagra.
2
@Lionel_Messi10 W eFootball sobie pograj. Może nie jest to dobra gra, ale za to jest pay to win.
1
Jeśli zrobią z nim to samo co z Pedrim czyli wyślą jego próbke do jakiegoś testu i przestanie się łamać to jestem za tym żeby został. On na małej przestrzeni jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Według mnie brakuje mu rytmu meczowego żeby wejść na jeszcze wyższy poziom. Ma wiele zalet, ale jeśli miałbym szukać wad to wydaje mi się, że nie jest jakiś super w pressingu.
0
@Vito9 Mamy 2025 rok. Liga angielska to nie jest jakieś kopanie po kościach jak 20 lat temu.
0
City daje za Olmo 80 baniek - sprzedajecie czy nie?
8
UEFA i La Liga mogą sobie ręke podać. Co za żenada.
0
@Arden Według niektórych tutaj sędziowanie było git i wcale nas nie przekręcili.
3
Arsenal w pigułce.
5
Prawda, świetnie z tym trafiliśmy.
2
@michal26 Jakby się wywrócił zamiast strzelać to byłby karny. To znaczy byłby karny w każdym normalnym meczu, a nie przeciwko realowi madryt.
1
@norbi77 Chorzy ludzie.
2
@Andi18 On chyba chce 10+ netto pensji. Dobry piłkarz, ale chimeryczny i szklanka straszna.
60
To co się działo w klasykach w tym sezonie to jest skandal, a ten ostatni mecz to nie było sędziowanie tylko drukowanie pod reżimowy klub. Jak oglądam piłke nożną to czegoś takiego nie pamiętam. Nie można się wiecznie zasłaniać niekompetencją sędziów, nie można trzech klasyków z rzędu sędziować pod jeden klub, a w jednym meczu zrobić 4 olbrzymich błędów na niekorzyść jednej z drużyn. To nie jest niekompetencja, to jest oszustwo.
2
@messi33 Spokojnie, Atletico ostatnio rozwaliło Sociedad, mogą być jeszcze groźni.
5
@Jakchcesz Podobno Tebas ma poluzować FFP i VIPowskie siedzenia przez które nam anulowali 1:1 już prawie są wybudowane. Do tego w tym sezonie naprawde dużo zarobiliśmy poprzez fantastyczne wyniki sportowe. To musi wystarczyć żeby 15 rok z rzędu nie musieć przeżywać tego samego, prawda? Prawda?
2
Powiem Wam, że troche nie moge się już doczekać tego pierdolnika transferowego. Pewnie po tygodniu, zasypany miliardem fake newsów moge mieć dość, ale jednak ten czas między sezonami gdy nie ma meczów jest dużo lepszy z tym całym szumem medialnym.