7



Modrić trafił do złej drużyny, tak samo będzie z Trentem, ale cóż widocznie takie jest życie zawodowego piłkarza.

5

@Zoker Taki Mbop to miałby 0 przestrzeni za plecami obrońców bo każdy na nas gra autobus i dałby 0 w pressingu. Pewnie by strzelał bo to bardzo dobry zawodnik, ale ten jego brak pracy w obronie w nowoczesnym futbolu jest nie do pomyślenia. On w wieku najlepszym dla piłkarza przebiega tyle co 35 letni Messi.

50

Jak zobaczyłem co robi Valverde z tym wznawianiem piłki to przed oczami miałem jakieś mecze z B klasy. Chłop wali lage na 80 metrów i modli się żeby spadła pod nogi Mbappe. Żałosny, reżimowy klub ciągnięty za uszy przez sędziów.

28



Chłop grając jako 16 i 17 latek daje bramke albo asyste w co drugim meczu... a jego wpływ na gre zespołu jest 2 razy większy niż te liczby. Chore.

0



Według Archivo VAR bramka Yamala prawidłowa bo po prostu za wiele się już w tej akcji zdarzyło. Żadna z nich oczywiście wyrocznia, niech wnioski każdy wyciągnie sobie sam.

1

@Trojanek23 Fejurem śmierdzi na kilometr.

0

@krycha2201 Nico musi przyjść.

6



Śmiechu warta ta liga.

3

@erwimkloss Tak, sędziowie plują nam w twarz cały sezon, a my mamy udawać, że deszcz pada. Trzeci klasyk z rzędu w tym sezonie i trzeci raz sędziowie nas dymają. Nie może być tak, że Barcelona musi być 5 razy lepsza od realu żeby wygrać. Co jeśli będziemy mieli słabszy dzień? Do cholery, sędzia dzisiaj popełnił przynajmniej 4 ogromne błędy na naszą niekorzyść. To jest skandal.

6

Ale, ale sędziowie w Hiszpanii są bardzo słabi i mylą się w dwie strony! Raz na korzyść realu, raz na niekorzyść Barcelony...

0

@Faro Tak, tylko, że to jest twardy dowód, a to zmienia wszystko.

46



Jeśli to prawda to mam nadzieje, że pójdziemy na wojne z La Ligą.

0

@fotohobby Ogólnie dobry bramkarz jest ważny bo to taka pozycja gdzie może Ci w pojedynke albo wygrać albo przegrać mecz, ale ważniejsza jest szczelna obrona, a z tym drugim mamy spory problem ostatnio. Wojtek oczywiście też ma spadek formy.

4

@Consigliere Po prostu sędzia dostał zadanie. Real miał dzisiaj nie przegrać, jednak nawet popełniając 4 ogromne błędy na niekorzyść Barcelony sędzia nie był w stanie pomóc.

3

@LOPEZ16 Całe szczęście...

0

@Ricardinio14 Inter ma Lazio, które walczy o LM. Napoli nadal ma dobrą sytuacje.

0

Napoli właśnie daje dupy...

34

Jeśli Barcelona w czwartek wygra to Lamine jako 17 latek będzie miał tyle samo wygranych lig w Hiszpanii co Cristiano.

10

Ale co turecki Messi dał dzisiaj za popis to chapeau bas. Poza podaniem do Vasqueza gdzie ten stracił piłke to ciężko go było dostrzec na boisku. Ale ostatnio strzelił dwie bramki to już prawie tak dobry jak Lamine.

0

@PatrykBarca Z tego co pamiętam to on jest szklany i ma wahania formy. Wolałbym Nico.

0

@Encore Tutaj powinna kończyć się jakakolwiek dyskusja o ZP dla Salaha. Raphinha jest w tym sezonie równiejszy i nie znika w wielkich meczach. Jedyne co Salah miał przez jakiś czas to lepsze liczby wykręcone w pierwszych miesiącach.

13



Takie były nastroje przed sezonem. Przyjście Mbappe miało zakończyć jakąkolwiek rywalizacje między Barceloną, a Realem - to miało być łatwiutkie mistrzostwo dla rządowych.

2



I gitara, Kounde nie będzie musiał grać 10k minut, kasa w klubie zostanie.

7



Psycha zajechana po pierwszym meczu.

4

Ale Eric Garcia to jest piękny piłkarz w tym sezonie. Nie miałbym nic przeciwko żeby taki piłkarz grał w pierwszym składzie Barcelony - on technicznie jest świetny, gra fantastyczne podania, a i w obronie się poprawił. Do tego strzelał w tym sezonie bardzo ważne bramki. Jego problem jest taki, że Kounde to bestia, ale nie możemy się Hiszpana w żadnym przypadku pozbyć.

6

@clyde Nawet strzelił bramke w klasyku.

3

@SiempreCule10 Tak, ale Mbappe nie wpływał jakkolwiek na te akcje. Tutaj nie ma kontrowersji.

0

Teraz żeby tylko szwagry za sterami nie przeszkadzali Flickowi i pomogli chociaż troche tej drużynie dobrymi wzmocnieniami oraz żebyśmy znowu się w jakieś gówno finansowe nie wpakowali i będzie dobrze. Z Messim i spółką powinniśmy wygrać dużo więcej - szczególnie LM. Mam nadzieje, że wszystko będzie robione z głową i wykorzystamy potencjał tego składu.

0

@MaVii A w jeszcze poprzednim Camavinga i tak to się kręci. Jedyny piłkarz, który wyleciał to Szczęsny (oczywiście zasłużenie).

0

@Azi W nagrode jeden jako główny w następnym klasyku, a drugi na VARze. W Lidze Mistrzów dali Holendra na VAR, który nas dyma od lat to w La Lidze tego nie zrobią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?