Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już kij z tym foulem czy nie foulem na Martinie. Jakim cudem nie ma karnego na Yamalu gdzie foul kontynuowany jest w polu karnym? Przecież to jest kurwa kpina.
0
Ponawiam pytanie - czy Wam też jakość obrazu non stop się zmieniała na gorszą, a na koniec była beznadziejna (Canal+)? Bo nie wiem czy to od nich czy mój internet nawala.
0
@Azi Dwa gole na jego konto choć jeszcze ten pierwszy do wybronienia.
9
Fantastyczny mecz Marciniaka w koszulce Interu
0
@trolownik A obraz?
1
Też Wam się ciągle jakość streama na Canal+ zmienia czy to mój internet?
3
Olmo + Martin, katastrofalna połowa. Martin 3 poważne błędy - najpierw go Dumfries zniszczył na skrzydle, potem popsuł pułapke ofsajdową przy strzale Thurama no i podanie do przeciwnika przy karnym dla Lautaro. Dramat. Olmo karygodna strata w środku pola prowadząca do utraty bramki.
0
@Tarnowitz 3 połowy gorsi? lol
1
Zluzujcie majty. Niczego Was jeszcze ten sezon nie nauczył?
0
Pieprzone reklamy w takim momencie.
2
@Konradowskyy Wole poczekać na dokończoną grę niż na jakąś niedoróbke. Rockstar wie co robi.
5
@Starrk Tak jak kolega wyżej - 2 razy po 30 minut z zatrzymywanym czasem gry. Skończą się symulki, przedłużanie każdego wybicia itd. Nie może być tak, że jeden mecz ma 45 minut efektywnej gry, a drugi 65.
2
@mkord Lautaro będzie opatrywany poza boiskiem.
0
@Coutinho007 Bramkarz będzie w bramce siedział bo już miejsca dla niego w polu karnym nie będzie.
5
@flick Nie dziękuj za te wnikliwą analize.
8
@greedo Chłop zagrał 2 dobre mecze w sezonie... wy się wszystkiego boicie.
0
@Cvzx On na pewno nie będzie płakał.
1
@Rhaan i 5 razy lepszy w obronie
0
To teraz tym bardziej trzeba kupić jakiegoś lewoskrzydłowego z dryblingiem żeby kręcił Arnoldem.
5
Jak można narzekać na VAR... takich spotkań było wiele, nawet na Mistrzostwach Świata padały gole z metrowych spalonych.
0
Nie no bramka Antonyego przepiękna i jak ważna. Dzięki niej Betis nadal ma bardzo realne szanse na Lige Mistrzów w przyszłym sezonie.
11
Real jest jak karaluch. Trzeba go zdeptać bo inaczej się będą prześlizgiwać i mam nadzieje, że tak się stanie 11 maja.
0
Kurtuła im dupe ratuje czyli standard.
0
Pieprzone farty.
1
No i Courtois pajacyków nie robi jakoś.
0
Vamos Celta, musicie.
0
@comtedurgell Będzie 1:1 jak oddadzą te miejsca VIP, a już się budują.
1
@pt9 Ale co ma Szczęsny do tego? Nie każdy hejtuje Ter Stegena bo Polak musi grać. Dla mnie Ter Stegen jest po prostu przeciętnym bramkarzem gdy nie odpala mu się forma mutant raz na 3 sezony.
1
@parpe Dziwnym trafem tylko Ter Stegen wali jakieś pajacyki gdy piłka leci 5 metrów od niego.
2
Laporta szykuj pieniądze bo kadre trzeba Flickowi poszerzyć w lato.