0

@Criss18Barca Czy ty masz rozum i godność człowieka? Kto Ci po nim jechał?

1

Już było za pięknie. Ja piernole.

1

@TheBigShow Tak, po tej kontuzji będzie biologicznym 18-latkiem.

0

@Yoshi94 W młodzikach Arsenalu jest jakiś Polak. Był też w kadrze bodajże niedawno, więc nawet 6 Polaków.

2

@Yoshi94 Z czego dwóch ławkowiczów z Interu, jakiś dzieciak z młodzieżówek z Arsenalu, bramkarz, który już nie gra w kadrze i 37 letni Lewy ;p

3



Trzeba wygrać 4 klasyki w tym sezonie, nie ma innej opcji.

3

@PIWOSZ89 Jak można żałować, że się oglądało półfinał LM?

1

@Eklerek Arsenal dwie też + PSG dwie ostatnie po spalonych minimalnych

1

Beznadziejny wynik Arsenalu. Mieli 2-3 dobre sytuacje i w takim meczu musieli je wykorzystać. PSG też mogło wygrać wyżej (choć uważam, że w 2 ostatnich sytuacjach były spalone). Mecz na remis według mnie.

9

PSG wydaje się być lepszą drużyną, ale ja bym Arsenalu nie skreślał. Szkoda tej ostatniej sytuacji bo Kanonierzy nie mogą dzisiaj przegrać.

0

@Mroziu Musieliby zostać wykluczeni na 4+ spotkań inaczej zawieszenie nie przejdzie na lige.

7

@CLS63AMG Moje zdanie jest takie, że klub powinien robić to czego sobie życzy Flick, a Flick zażyczy sobie żeby Frenkie został, więc tak mają zrobić.

0

@KrwawiaceoczyVEB To sarkazm? Oni już spadli.

5

@barcanawieki A tu jeszcze KMŚ przed nimi.

16

@UriBoyka Dupska tak pękły po El Clasico, że cała Europa prąd straciła.

0

@norbi77 Xabi przyjdzie od nowego sezonu.

3

@kocieek Valverde, Alaba, Asencio, Fran i wyjdzie im to na dobre bo Vasquez jest beznadziejny.

0

@Janas11224 Kiedyś coś czytałem, że to kwestia panierki, ale kij wie tak naprawde.

0

@Eto'o9 R10 Tragedią nie będzie, ale biorąc pod uwage forme Interu to będzie słaby wynik. Balde może wrócić, a jeśli to zrobi to z pierwszego składu kontuzjowany będzie tylko Lewy.

0



Wylosował się bardzo dobry sędzia.

2

Linetty bardzo dobra pierwsza połowa z Napoli, ale Torino przegrywa do przerwy 2-0.

3

McTominay uciekł z Manchesteru United i zaraz może być mistrzem Włoch, a Manchester United może być mistrzem utrzymania na 17 miejscu.

0

@Marcelinho99 Flick nie chciałby iść do Realu bo oni nie pasują do jego stylu gry. Drewniana pomoc i atak, który nie biega.

1

Ale ten Tottenham to są przegrywy.

0

@Encore Pedri bardzo dużo zyskuje ostatnio. Raphinha za to pikuje w dół.

5

@messi33 Lewy nie ma szans być przed tą trójką szczególnie, że ma teraz kontuzje. Musiałby walnąć z 4 gole w drugim meczu z Interem i finale LM. Do tego w El Clasico coś dołożyć.

1

Inter 3 porażki z rzędu, bilans bramkowy 5-0. Musimy wygrać ten pierwszy mecz.

1

Czyli Napoli wystarczą 4 zwycięstwa i remis do mistrzostwa. Terminarz mają dość łatwy.

0

Dovbyk, o matko.

1

Roma prosi się o problemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?