2

@Vurt Do tego on pół sezonu grał przeciętnie. Liczby zaczął robić na początku 2025.

10

Oby rzeźnicy z Getafe dzisiaj się na coś przydali, ale biorąc pod uwage jak te ich mecze z rządowymi wyglądają to ciężko być optymistą. No ale zobaczymy.

2

@barcelonaLM Negreira go zarejestrował.

2

@esem91 Na pewno najrówniejszy. Na 10 spotkań 9 ma bardzo dobrych.

4

Bez Lewego zyskujemy bardzo dużo w rozegraniu. To nie przypadek, że gra dzisiaj wyglądała tak dobrze - nawet w rezerwowym składzie. Natomiast uważam też, że Lewy coś by dzisiaj ustrzelił. Brakowało takiej typowej 9, która strzeliłaby siłą woli gdy 5 obrońców stoi w bramce.

4

Powinno być 6:0, ale przynajmniej 3 pkt są. Mam nadzieje, że ich tam Hansi ogarnie bo to się może w końcu zemścić.

0

Ależ irytujący jest ten mecz.

4

Jak stracimy punkty to Lamine będzie zapieprzał na następny mecz na pieszo.

14

Niech on kurła będzie zdrowy.

0

@jacobFCB Algorytm, tak jak na wszystkich podobnych stronach.

0

Akurat to, że u Fatiego wykończenie jest najgorszą stroną dzisiaj to akurat pozytywne. Cieszy, że jest dynamiczny, próbuje nawet dryblować, gra w tempo itd. Biorąc pod uwage że on w tym sezonie praktycznie nie gra to te 45 minuty były jak najbardziej dobre.

4

@Korsain Tak, tu powinno być 3:0.

6

Jeśli chodzi o wrażenia wizualne to była jedna z najlepszych połów w lidze. Natomiast wykończenie, eh... żeby to się nie zemściło. 21 strzałów.

0

@Xxxbarca4ever imo na PO za Kounde, Fort LO

1

Dzisiaj zaczyna się redemption arc Ansu Fatiego. W przyszłym sezonie lewe skrzydło Fati, prawe Yamal, tak jak to miało być od początku.

0



Rozumiecie jakim trzeba być idiotą żeby coś takiego wstawić?

30

Całe szczescie, ze odzyskalismy pieniadze.

1

@La Pulgaa Od trenowania z grupą do dostępności na mecz jeszcze daleka droga.

0

@Filipem Romano coś podawał, że chciałby wrócić. Są jednak inne pozycje do wzmocnienia niż najmocniej obsadzona pomoc.

0

@4drian0 Dla mnie ta gra powinna być f2p z jakimiś skinami do kupienia. Nie wiem czy to w b2p jest w stanie się utrzymać no ale zobaczymy.

0

Zasłużenie. Karnego też powinni dostać tak szczerze.

12

Fizyczny potwór, ale widać po nim, że brakuje mu świeżości. Wczoraj bardzo słaby mecz. On musi odpocząć.

2

Widze, że Atletico stwierdziło, że nawet nie będą próbować tego mistrza zdobyć, wolą pomóc utrzymać się Las Palmas. Nieźle.

0

@FcPortoFan1999 Okaże się, ale gorzej grać niż teraz nie będą.

2



Złe wieści dla nas.

1

Sędziowie w Hiszpanii dołożyli cegiełke do tej kontuzji Lewego. Co mecz, a to go kopią kolanami po plecach, a to go kopią po nogach po kilka razy i sędziowie nic z tym nie robią, a czasami nawet puszczają gre jakby nic się nie stało. Rozumiem, że to męska gra, ale sędzia ma przede wszystkim chronić zdrowie piłkarzy.

0

@ShawnC Właśnie o to chodzi, że mógłby być alternatywą dla Balde i walczyć o skład z Martinem, ale nie zanosi się na to.

0

Ciekawa jest ta niechęć Flicka co do Forta. On za Xaviego nigdy nie zagrał słabego meczu, a potrafił go wyciągnąć z lodówki np. na mecz z Atletico i też dowoził. U Flicka też w tych kilku spotkaniach niczego nie zawalił, a nawet miał jedno bardzo dobre wejście.

0

@Gibbon_FCB No niestety, kadra jest dosyć krótka. Flick będzie musiał kombinować.

2

Czyli wychodzi na to, że finał Pucharu Króla bez Lewego i Balde, Lewy prawdopodobnie wypada do ligowego klasyku, a Balde może wróci na rewanż z Interem. Ciężary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?