Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Vurt Do tego on pół sezonu grał przeciętnie. Liczby zaczął robić na początku 2025.
10
Oby rzeźnicy z Getafe dzisiaj się na coś przydali, ale biorąc pod uwage jak te ich mecze z rządowymi wyglądają to ciężko być optymistą. No ale zobaczymy.
2
@barcelonaLM Negreira go zarejestrował.
2
@esem91 Na pewno najrówniejszy. Na 10 spotkań 9 ma bardzo dobrych.
4
Bez Lewego zyskujemy bardzo dużo w rozegraniu. To nie przypadek, że gra dzisiaj wyglądała tak dobrze - nawet w rezerwowym składzie. Natomiast uważam też, że Lewy coś by dzisiaj ustrzelił. Brakowało takiej typowej 9, która strzeliłaby siłą woli gdy 5 obrońców stoi w bramce.
4
Powinno być 6:0, ale przynajmniej 3 pkt są. Mam nadzieje, że ich tam Hansi ogarnie bo to się może w końcu zemścić.
0
Ależ irytujący jest ten mecz.
4
Jak stracimy punkty to Lamine będzie zapieprzał na następny mecz na pieszo.
14
Niech on kurła będzie zdrowy.
0
@jacobFCB Algorytm, tak jak na wszystkich podobnych stronach.
0
Akurat to, że u Fatiego wykończenie jest najgorszą stroną dzisiaj to akurat pozytywne. Cieszy, że jest dynamiczny, próbuje nawet dryblować, gra w tempo itd. Biorąc pod uwage że on w tym sezonie praktycznie nie gra to te 45 minuty były jak najbardziej dobre.
4
@Korsain Tak, tu powinno być 3:0.
6
Jeśli chodzi o wrażenia wizualne to była jedna z najlepszych połów w lidze. Natomiast wykończenie, eh... żeby to się nie zemściło. 21 strzałów.
0
@Xxxbarca4ever imo na PO za Kounde, Fort LO
1
Dzisiaj zaczyna się redemption arc Ansu Fatiego. W przyszłym sezonie lewe skrzydło Fati, prawe Yamal, tak jak to miało być od początku.
0
Rozumiecie jakim trzeba być idiotą żeby coś takiego wstawić?
30
Całe szczescie, ze odzyskalismy pieniadze.
1
@La Pulgaa Od trenowania z grupą do dostępności na mecz jeszcze daleka droga.
0
@Filipem Romano coś podawał, że chciałby wrócić. Są jednak inne pozycje do wzmocnienia niż najmocniej obsadzona pomoc.
0
@4drian0 Dla mnie ta gra powinna być f2p z jakimiś skinami do kupienia. Nie wiem czy to w b2p jest w stanie się utrzymać no ale zobaczymy.
0
Zasłużenie. Karnego też powinni dostać tak szczerze.
12
Fizyczny potwór, ale widać po nim, że brakuje mu świeżości. Wczoraj bardzo słaby mecz. On musi odpocząć.
2
Widze, że Atletico stwierdziło, że nawet nie będą próbować tego mistrza zdobyć, wolą pomóc utrzymać się Las Palmas. Nieźle.
0
@FcPortoFan1999 Okaże się, ale gorzej grać niż teraz nie będą.
2
Złe wieści dla nas.
1
Sędziowie w Hiszpanii dołożyli cegiełke do tej kontuzji Lewego. Co mecz, a to go kopią kolanami po plecach, a to go kopią po nogach po kilka razy i sędziowie nic z tym nie robią, a czasami nawet puszczają gre jakby nic się nie stało. Rozumiem, że to męska gra, ale sędzia ma przede wszystkim chronić zdrowie piłkarzy.
0
@ShawnC Właśnie o to chodzi, że mógłby być alternatywą dla Balde i walczyć o skład z Martinem, ale nie zanosi się na to.
0
Ciekawa jest ta niechęć Flicka co do Forta. On za Xaviego nigdy nie zagrał słabego meczu, a potrafił go wyciągnąć z lodówki np. na mecz z Atletico i też dowoził. U Flicka też w tych kilku spotkaniach niczego nie zawalił, a nawet miał jedno bardzo dobre wejście.
0
@Gibbon_FCB No niestety, kadra jest dosyć krótka. Flick będzie musiał kombinować.
2
Czyli wychodzi na to, że finał Pucharu Króla bez Lewego i Balde, Lewy prawdopodobnie wypada do ligowego klasyku, a Balde może wróci na rewanż z Interem. Ciężary.