0

Żołnierz wysłany na misje. Szkoda, że nie 2 minuty.

4

Psychol z Betisu na boisku... oby bez kontuzji.

1

@saviol54 Do 35 minuty dobrze.

2

@Kamiloza91 Ale co w tym dziwnego? Araujo zawalił bramke i ogólnie dziś gra słabo.

1

@gilbert3 Ja jestem właśnie na boisku w Barcelonie.

3

@Lionel_Messi10 Urban to fan Barcelony.

4

Ostatnio mamy spory problem z tym ostatnim podaniem przed strzałem. A to ktoś nie poda, a to ktoś poda źle, a to za mocno, a to za lekko. Bardzo łatwo dochodzimy do ostatniej tercji boiska, ale potem coś szwankuje. Można lepiej wykorzystywać nasze rozegranie.

0

@CurryTheGoat30 Barcelona przed tą kolejką była najlepszą drużyną w lidze jeśli chodzi o bronienie stałych fragmentów.

2

Graliśmy dobrze do 35 minuty, Betis też gra dobrze. Jeśli chcemy wygrać trzeba będzie to wydrzeć.

2

W ostatnich 4 meczach Raphinha na ławie 2 razy i raz poza kadrą. Mnóstwo go ta przerwa reprezentacyjna kosztowała.

0

Pamiętacie jak przed sezonem wszyscy skreślali Barcelone, a Real miał lać wszystkich jak leci?

5

Jeszcze ten jaskiniowiec miał remis na nodze i nie strzelił. Pięknie.

0

On miał remis na nodze, nie wierze.

0

Potrzebny jest gol Valencii.

2

Jak chcecie pieniądze zarobić to wiecie co robić.

4

@Barceloniarz987 Oni jakości nie mają żeby iść bardziej do przodu.

0

Valencia prowadzi, super, ale ten podyktowany karny dla Madrytu to jest skandal. To nie tak, że to była jakaś stykowa sytuacja, 50/50 - nie. Sędzia idzie do VARu, widzi wszystko jak na dłoni. Piłkarz Valencii nie wbiega jakkolwiek w Mbappe, Francuz go kopie, a on dyktuje karnego. Jak to wytłumaczyć? Przecież to wygląda jak oszustwo. Sędziowie w Hiszpanii są słabi, ale nie są chyba ślepi, a przynajmniej nie wszyscy bo nie tylko główny to oglądał, ale Ci na VARze również. Jedyna opcja jest taka, że VAR próbował odciągnąć głównego od decyzji, a on uparł się na swoim. Chciałbym usłyszeć ich rozmowe.

0

Ależ oni beznadziejnie wyglądają.

0

Nie to się nie dzieje.

2

To jest po prostu cyrk na kółkach co się dzieje w tej lidze. Dosłownie co mecz jest jakiś wałek dla Madrytu. Przecież to jest skandal, kolejne drużyny są oszukiwane.

1

Daj im karny. No daj.

0

Sędzia musi dać z siebie więcej.

0

Przecież to jest cyrk.

2

Nie ma mowy o karnym.

0

Jak to będzie karny... Hahahahahha

0

Ale Girona jest w beznadziejnej formie. Właśnie prawdopodobnie przegrają 1-0 z Alaves. Jak tak dalej pójdzie to będą się bić o utrzymanie.

0

Zatopić żółtą łódź podwodną -> Zgasić zieloną laternie, liczymy na więcej takich pięknych tytułów.

17

Oby tylko odpoczynek. Dobrze, że Christensen wrócił. Miejmy nadzieje, że to już koniec jego problemów z kontuzjami.

0

@clyde Nah, to nie jest ten vibe co filmy z postacią Franka Drebina. Ogólnie to cały ten gatunek filmowy umarł.

1

@Ignareks chyba go z Gavim pomylili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?