Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żołnierz wysłany na misje. Szkoda, że nie 2 minuty.
4
Psychol z Betisu na boisku... oby bez kontuzji.
1
@saviol54 Do 35 minuty dobrze.
2
@Kamiloza91 Ale co w tym dziwnego? Araujo zawalił bramke i ogólnie dziś gra słabo.
1
@gilbert3 Ja jestem właśnie na boisku w Barcelonie.
3
@Lionel_Messi10 Urban to fan Barcelony.
4
Ostatnio mamy spory problem z tym ostatnim podaniem przed strzałem. A to ktoś nie poda, a to ktoś poda źle, a to za mocno, a to za lekko. Bardzo łatwo dochodzimy do ostatniej tercji boiska, ale potem coś szwankuje. Można lepiej wykorzystywać nasze rozegranie.
0
@CurryTheGoat30 Barcelona przed tą kolejką była najlepszą drużyną w lidze jeśli chodzi o bronienie stałych fragmentów.
2
Graliśmy dobrze do 35 minuty, Betis też gra dobrze. Jeśli chcemy wygrać trzeba będzie to wydrzeć.
2
W ostatnich 4 meczach Raphinha na ławie 2 razy i raz poza kadrą. Mnóstwo go ta przerwa reprezentacyjna kosztowała.
0
Pamiętacie jak przed sezonem wszyscy skreślali Barcelone, a Real miał lać wszystkich jak leci?
5
Jeszcze ten jaskiniowiec miał remis na nodze i nie strzelił. Pięknie.
0
On miał remis na nodze, nie wierze.
0
Potrzebny jest gol Valencii.
2
Jak chcecie pieniądze zarobić to wiecie co robić.
4
@Barceloniarz987 Oni jakości nie mają żeby iść bardziej do przodu.
0
Valencia prowadzi, super, ale ten podyktowany karny dla Madrytu to jest skandal. To nie tak, że to była jakaś stykowa sytuacja, 50/50 - nie. Sędzia idzie do VARu, widzi wszystko jak na dłoni. Piłkarz Valencii nie wbiega jakkolwiek w Mbappe, Francuz go kopie, a on dyktuje karnego. Jak to wytłumaczyć? Przecież to wygląda jak oszustwo. Sędziowie w Hiszpanii są słabi, ale nie są chyba ślepi, a przynajmniej nie wszyscy bo nie tylko główny to oglądał, ale Ci na VARze również. Jedyna opcja jest taka, że VAR próbował odciągnąć głównego od decyzji, a on uparł się na swoim. Chciałbym usłyszeć ich rozmowe.
0
Ależ oni beznadziejnie wyglądają.
0
Nie to się nie dzieje.
2
To jest po prostu cyrk na kółkach co się dzieje w tej lidze. Dosłownie co mecz jest jakiś wałek dla Madrytu. Przecież to jest skandal, kolejne drużyny są oszukiwane.
1
Daj im karny. No daj.
0
Sędzia musi dać z siebie więcej.
0
Przecież to jest cyrk.
2
Nie ma mowy o karnym.
0
Jak to będzie karny... Hahahahahha
0
Ale Girona jest w beznadziejnej formie. Właśnie prawdopodobnie przegrają 1-0 z Alaves. Jak tak dalej pójdzie to będą się bić o utrzymanie.
0
Zatopić żółtą łódź podwodną -> Zgasić zieloną laternie, liczymy na więcej takich pięknych tytułów.
17
Oby tylko odpoczynek. Dobrze, że Christensen wrócił. Miejmy nadzieje, że to już koniec jego problemów z kontuzjami.
0
@clyde Nah, to nie jest ten vibe co filmy z postacią Franka Drebina. Ogólnie to cały ten gatunek filmowy umarł.
1
@Ignareks chyba go z Gavim pomylili