1

Gdyby gracze Sociedad potrafili troche lepiej przyjąć albo raz na rok potrafili znaleźć dobre podanie to może i by awansowali.

0

Będą emocje. 2-1

0

Przyjęcie na 10 metrów, ale magik. Pięknie zepsuł taką akcje...

1

@Nazio_87 Z taką grą to jedyne co będą wyciągąć to piłke z siatki.

14

Beznadziejny ten mecz, można sobie oczy wydłubać.

28

@cules100pro Skończy się na karnym dla Realu Madryt.

2

Ale kino w Neapolu.

0

Lią jak narazie mecz w swoim stylu.

3

Ogólnie cieszy to, że jesteśmy w bardzo dobrej formie, a nie gramy na 100%. Robert łapie forme, De Jong wygląda świetnie, zmiennicy też super. Zapowiada się niesamowita końcówka sezonu. Obyśmy tylko utrzymali cały skład zdrowy.

2

Tak trzeba grać żeby nie dawać sędziom możliwości zabierania Nam punktów. Ciągną ten Real jak mogą, ale to my kontrolujemy sytuacje. Trzeba się nastawić, że w El Clasico znowu pójdzie jakiś wałek - albo Tchouameni złapie Araujo w polu karnym, albo nie zaliczą prawidłowo zdobytej bramki lub Camavinga będzie mógł foulować 15 razy bez kartek - trzeba być gotowym na wszystko. Dużo rzeczy już widzieliśmy.

0

Ograbili Robercika :/

3

Sędziowie w Hiszpanii są po prostu słabi. Raz dadzą Realowi, raz odbiorą Barcelonie.

33

Mamy Almerie z zeszłego sezonu. To jest niepojęte co się dzieje w tej lidze. Na jeden błąd przeciwko Realowi dostają 3 na swoją korzyść. Tak jak w poprzednim sezonie, odechciewa się oglądać tego gówna. To nie jest sprawiedliwa rywalizacja.

1

Dawaj penalti łysy za te kradzieże.

0

Przynajmniej psychol wycięty.

5

To jest Almeria na Bernabeu v2. To jest po prostu kradzież.

6

@Cyzix Gdyby dawali nam karne za nic i nie odgwizdywaliby prawidłowych dla rywala to łatwiej byłoby wygrać.

0

@Pinek5 Ten koleś to bodajże zadeklarowany fan Realu. Jeśli się myle to niech mnie ktoś poprawi.

0

Dobrze to Leganes wygląda jak przejmują piłke.

1

Nie spodziewam się, że oni dzisiaj stracą punkty, ale niech się przynajmniej porządnie zmęczą. Ancelotti gra cały sezon 14 zawodnikami, niech ich zajeżdża.

1

@Bobo25 Sędziowie mają inny plan.

1

Skończył im to, hahaha.

21

Wystarczy sobie przypomnieć sezon gdy ostatnio Real wygrywał mistrzostwo - co chwile wałek na wałku, choćby słynny mecz z Almerią. Tak, sędziowie w Hiszpanii są beznadziejni, ale dziwnym trafem najwięcej na błędach korzysta Real Madryt.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Obiektywnie to Real Madryt dostał karnego z dupy. Znowu. Ciągną ich za uszy jak mogą.

1

Azpilicueta wynagrodził oglądającym to spotkanie pięknym golem.

2

Nie sprzedadzą Olmo, nie ma opcji. Trzeba liczyć po prostu, że Flick wraz ze sztabem przygotują dla Niego jakiś specjalny plan i on zadziała. A jeśli nie to będzie grał te 1500-2000 minut w sezonie tak jak teraz.

2

Trzeba mądrze wybrać czy Olmo wypuszczamy na finał LM czy na finał Pucharu Króla.

A tak zupełnie serio to każdy dobrze wiedział jakiego piłkarza kupujemy. Może zrobią to co z Pedrim i w przyszłym sezonie przestanie łapać kontuzje.

0

Ale dostał ciacho Lewy. Ale czemu w reprezentacji tak nie szczylo.

1

To był foul na Inigo, ale w polu karnym nic.

0

@DonAndrzejos Max. 2 tygodnie pewnie, a może tylko prewencyjnie zszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?