Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby gracze Sociedad potrafili troche lepiej przyjąć albo raz na rok potrafili znaleźć dobre podanie to może i by awansowali.
0
Będą emocje. 2-1
0
Przyjęcie na 10 metrów, ale magik. Pięknie zepsuł taką akcje...
1
@Nazio_87 Z taką grą to jedyne co będą wyciągąć to piłke z siatki.
14
Beznadziejny ten mecz, można sobie oczy wydłubać.
28
@cules100pro Skończy się na karnym dla Realu Madryt.
2
Ale kino w Neapolu.
0
Lią jak narazie mecz w swoim stylu.
3
Ogólnie cieszy to, że jesteśmy w bardzo dobrej formie, a nie gramy na 100%. Robert łapie forme, De Jong wygląda świetnie, zmiennicy też super. Zapowiada się niesamowita końcówka sezonu. Obyśmy tylko utrzymali cały skład zdrowy.
2
Tak trzeba grać żeby nie dawać sędziom możliwości zabierania Nam punktów. Ciągną ten Real jak mogą, ale to my kontrolujemy sytuacje. Trzeba się nastawić, że w El Clasico znowu pójdzie jakiś wałek - albo Tchouameni złapie Araujo w polu karnym, albo nie zaliczą prawidłowo zdobytej bramki lub Camavinga będzie mógł foulować 15 razy bez kartek - trzeba być gotowym na wszystko. Dużo rzeczy już widzieliśmy.
0
Ograbili Robercika :/
3
Sędziowie w Hiszpanii są po prostu słabi. Raz dadzą Realowi, raz odbiorą Barcelonie.
33
Mamy Almerie z zeszłego sezonu. To jest niepojęte co się dzieje w tej lidze. Na jeden błąd przeciwko Realowi dostają 3 na swoją korzyść. Tak jak w poprzednim sezonie, odechciewa się oglądać tego gówna. To nie jest sprawiedliwa rywalizacja.
1
Dawaj penalti łysy za te kradzieże.
0
Przynajmniej psychol wycięty.
5
To jest Almeria na Bernabeu v2. To jest po prostu kradzież.
6
@Cyzix Gdyby dawali nam karne za nic i nie odgwizdywaliby prawidłowych dla rywala to łatwiej byłoby wygrać.
0
@Pinek5 Ten koleś to bodajże zadeklarowany fan Realu. Jeśli się myle to niech mnie ktoś poprawi.
0
Dobrze to Leganes wygląda jak przejmują piłke.
1
Nie spodziewam się, że oni dzisiaj stracą punkty, ale niech się przynajmniej porządnie zmęczą. Ancelotti gra cały sezon 14 zawodnikami, niech ich zajeżdża.
1
@Bobo25 Sędziowie mają inny plan.
1
Skończył im to, hahaha.
21
Wystarczy sobie przypomnieć sezon gdy ostatnio Real wygrywał mistrzostwo - co chwile wałek na wałku, choćby słynny mecz z Almerią. Tak, sędziowie w Hiszpanii są beznadziejni, ale dziwnym trafem najwięcej na błędach korzysta Real Madryt.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Obiektywnie to Real Madryt dostał karnego z dupy. Znowu. Ciągną ich za uszy jak mogą.
1
Azpilicueta wynagrodził oglądającym to spotkanie pięknym golem.
2
Nie sprzedadzą Olmo, nie ma opcji. Trzeba liczyć po prostu, że Flick wraz ze sztabem przygotują dla Niego jakiś specjalny plan i on zadziała. A jeśli nie to będzie grał te 1500-2000 minut w sezonie tak jak teraz.
2
Trzeba mądrze wybrać czy Olmo wypuszczamy na finał LM czy na finał Pucharu Króla.
A tak zupełnie serio to każdy dobrze wiedział jakiego piłkarza kupujemy. Może zrobią to co z Pedrim i w przyszłym sezonie przestanie łapać kontuzje.
0
Ale dostał ciacho Lewy. Ale czemu w reprezentacji tak nie szczylo.
1
To był foul na Inigo, ale w polu karnym nic.
0
@DonAndrzejos Max. 2 tygodnie pewnie, a może tylko prewencyjnie zszedł.