Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Bellinghama to mogą do McTominaya porównywać, a nie do Pedriego.
0
Muszą takie minuty potwierdzić golem. Niestety. Inaczej przegrają.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie zgodze się. Villareal miał dobre pierwsze 10-15 minut. Potem przeciętnie. Mecz bardziej na remis, ale Villareal nie ciśnie ich jakoś bardzo.
21
Dociągnie do Mundialu, zagra albo nie zagra bo znowu będzie kontuzjowany i to będzie koniec Neymara. Talent niebotyczny, ale niestety głowa nie dojechała.
1
Ale to jest nienormalne, że takie chore rzeczy zawsze muszą zdarzać się w meczach Realu. Niepojęte.
0
Kij w tego Alvareza. Jak Oblak nie obronił tego karnego Rudigera? Przecież to był najprostszy karny na świecie do obronienia.
0
Jak on może tego nie obronić...
0
Miał to na rękawicach...
1
Super biegaliście chłopaki z Madrytu. Piękni jesteście.
0
@Criss18Barca Tak
0
To była ta akcja...
0
Ależ to jest meczycho.
1
Tu jedno złe przyjęcie może zadecydować o dwumeczu.
1
@kamiVeB polscy "eksperci"
0
Atletico jest lepsze. Wynik sprawiedliwy.
1
To nigdy nie jest karny. Gdyby cos takiego gwizdali to by było po 5 karnych na mecz.
3
Przez najbliższe ~2 godziny jestem materacem.
0
I kolejna setka Lille...
2
Ale setka Lille...
0
Ciśnie strasznie to BVB. Powinno już być z 3-1.
0
@Kapitan hawk Oczywiście, że nie.
3
@BezglutenowyPedri MVP należało się Yamalowi, ale przynajmniej nareszcie ludzie dostrzegli jak dobry jest Pedri.
3
Nie wiem czy coś jeszcze wygramy w tym sezonie. Oby tak bo gramy fantastycznie. Jedno jednak jest pewne - wróciliśmy do swojego stylu, do barcelońskiego DNA tylko z nutką Hansiego. Gdy Barcelona przez ostatnie lata miała problemy dużo ludzi mówiło, że trzeba odejść od tego DNA. Barcelońskie DNA to od zawsze był pressing, szybka gra piłką i znajdowanie przestrzeni. Lubie Valverde i uważam go za bardzo dobrego trenera, z którym powinniśmy wygrać więcej pucharów (szczególnie LM), ale jednak Barcelona za jego kadencji to zatraciła, a potem to już zaczęliśmy spadać w otchłań. Teraz wróciliśmy do swojego stylu, którego żadna drużyna nie jest w stanie powtórzyć tak dobrze. Styl dzięki któremu wielu ludzi zakochało się w Barcelonie. Mamy fantastycznego trenera i bardzo młody skład, który będzie się rozwijał.
Kluczowe teraz będzie żeby trafić z transferami. Nie możemy w tym momencie przepalić znowu pieniędzy tylko z głową załatać dziury w składzie. Jeśli do tych utalentowanych dzieciaków i świetnego trenera dołożymy dobre transfery to może to być mieszanka wybuchowa.
1
@Gibbon_FCB To nigdy nie jest karny. Symulka.
0
Mecz naprawde super do oglądania, dużo się dzieje, obie drużyny grają bardzo szybko natomiast bardzo dużo błędów przy wyprowadzeniu piłki. Gdyby Barcelona miała tyle strat w pierwszej połowie byłbym wściekły.
10
Wrócił. DUMBele.
1
Idealny mecz. Nie zmęczyliśmy się za bardzo co jest ogromnym plusem. Martwi forma Lewego. Niestety w ostatnich tygodniach jest po prostu słaby. Musi wejść na wyższy poziom i to jak najszybciej.
8
Gramy fantastycznie. To jaki skok jakościowy zanotował Balde w ostatnich 3-4 miesiącach jest niebywałe - szczególnie w ostatniej tercji boiska. Lewy niestety okropny mecz.
3
Taka impreza z okazji Dnia Mężczyzny, że aż strona padła. Mówiłem żeby nie podawać tego bigosu o północy.
0
@PatrykBarca Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.