2

@PuszkinFan Przecież oni z Nami nie istnieli przez 3/4 meczu.

1

Jak nie jeden klub z Madrytu ma farta to drugi...

0

Disasterclass Nico w tym meczu.

O panie, co on robi...

11

Mecz PSG z Liverpoolem pokaże czy oni faktycznie są w tak niesamowitej formie czy farmerska liga robi swoje. Szkoda tylko, że grają wtedy co my.

3

@Coutinho007 Ja tam się ciesze, że go nie ma. Przyszedłby jakiś kluczowy mecz i by coś znowu odpieprzył. Może potrzebował zmiany otoczenia.

3

Lenglet naprawde dobrze gra. Niech go biorą za 10 baniek.

5

Czysto piłkarsko to my jesteśmy poziom wyżej od Atletico. Szkoda, że tak sobie utrudniliśmy ten rewanż.

0

Oblak jest w mega formie.

0

Atletico powinno prowadzić.

0

Nieeee Kręcidło, dlaczego... taki piękny mecz.

0

Jeszcze teraz Atletico w łeb.

1

Hahahahhahahahahaha, pięknie.

2

Sędzia robi wszystko żeby ich utrzymać w meczu.

0

Super foul. Hahahaha.

4

W 20 minucie można było pomyślec, że to będzie spacerek dla Realu, a tu prosze. Pięknie gra Betis i oby tak do końca.

0

To musi być 3:1...

0

0

Czerwo za foul na goacie.

1

Teraz żeby tylko nie zaczęli obrony Częstochowy.

1

@ViscaelBarca2007 Inzaghi to terrorysta. Oni w Lidze Mistrzów mieli 11 bramek strzelonych... Crvena Zvezda miała 13.

0

Mocarny ten Betis.

0

@MeAndSwan 2,3 i przedewszystkim 4 na tak. 1 to głupota.

1

Widze, że tłusty czwartek wleciał na całego. Pączki prawdopodobnie z adwokatem albo czymś mocniejszym.

3

@mekston top five biggest fights in history

2

Właśnie kupiłem pączka za 25zł, a Wy co? Dalej pączki za śmieszne 5 zł? Hehe, narazka.

4

Żałosne jest to Sociedad.

2

Turecki flop. Cofnął się w rozwoju.

3

Najlepszy mecz Endricka w Realu, bardzo dobrze gra.

0

Standardowe Sociedad - niby dobra pomoc, klepią sobie, stwarzają sytuacje, ale nie potrafią strzelać goli.

3

Z automatu to powinna być żółta dla nurka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?