Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PuszkinFan Przecież oni z Nami nie istnieli przez 3/4 meczu.
1
Jak nie jeden klub z Madrytu ma farta to drugi...
0
Disasterclass Nico w tym meczu.
O panie, co on robi...
11
Mecz PSG z Liverpoolem pokaże czy oni faktycznie są w tak niesamowitej formie czy farmerska liga robi swoje. Szkoda tylko, że grają wtedy co my.
3
@Coutinho007 Ja tam się ciesze, że go nie ma. Przyszedłby jakiś kluczowy mecz i by coś znowu odpieprzył. Może potrzebował zmiany otoczenia.
3
Lenglet naprawde dobrze gra. Niech go biorą za 10 baniek.
5
Czysto piłkarsko to my jesteśmy poziom wyżej od Atletico. Szkoda, że tak sobie utrudniliśmy ten rewanż.
0
Oblak jest w mega formie.
0
Atletico powinno prowadzić.
0
Nieeee Kręcidło, dlaczego... taki piękny mecz.
0
Jeszcze teraz Atletico w łeb.
1
Hahahahhahahahahaha, pięknie.
2
Sędzia robi wszystko żeby ich utrzymać w meczu.
0
Super foul. Hahahaha.
4
W 20 minucie można było pomyślec, że to będzie spacerek dla Realu, a tu prosze. Pięknie gra Betis i oby tak do końca.
0
To musi być 3:1...
0
@Piotrek1993 ???
0
Czerwo za foul na goacie.
1
Teraz żeby tylko nie zaczęli obrony Częstochowy.
1
@ViscaelBarca2007 Inzaghi to terrorysta. Oni w Lidze Mistrzów mieli 11 bramek strzelonych... Crvena Zvezda miała 13.
0
Mocarny ten Betis.
0
@MeAndSwan 2,3 i przedewszystkim 4 na tak. 1 to głupota.
1
Widze, że tłusty czwartek wleciał na całego. Pączki prawdopodobnie z adwokatem albo czymś mocniejszym.
3
@mekston top five biggest fights in history
2
Właśnie kupiłem pączka za 25zł, a Wy co? Dalej pączki za śmieszne 5 zł? Hehe, narazka.
4
Żałosne jest to Sociedad.
2
Turecki flop. Cofnął się w rozwoju.
3
Najlepszy mecz Endricka w Realu, bardzo dobrze gra.
0
Standardowe Sociedad - niby dobra pomoc, klepią sobie, stwarzają sytuacje, ale nie potrafią strzelać goli.
3
Z automatu to powinna być żółta dla nurka.