Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fotohobby Już pierwszy mecz był słabiutki.
2
Szkoda bo Real był beznadziejny dzisiaj. Niestety Rayo w drugiej połowie bardzo przeciętnie w ofensywie.
0
Oni murują u siebie z Rayo bez połowy składu...
1
Niech to Rayo coś wciśnie...
1
Ale ten Real jest cienki, o panie...
0
Gra Realu Madryt: laga na pałe do przodu, Mbappe/Vinicius kiwaj się, powtórz. Piękny zespół.
0
Ale fart białych
0
Gość na pustą bramke nie strzelił...
0
@LeoMessiiBarcaPepa tak
0
@UriBoyka Chyba sobie żartujesz. Lunin to bardzo dobry bramkarz, który ratował im dupe wiele razy. To jest materiał na pierwszego bramkarza dobrego zespołu.
2
Możemy mieć 4 pkt nad Atletico w przypadku wygranego meczu. Nad Realem 3, a tak naprawde 3.5 punktu bo mamy fantastyczny wynik na wyjeździe z nimi. Biorąc pod uwage jak ten sezon wygląda to można to uznać za mały komfort.
0
Pięknie się popołudnie zaczęło. Oby tak dalej.
1
@Pablozeusz Na wyjeździe jak najbardziej. U siebie Real raczej to wygra.
1
Chyba 2-1 dla Getafe. Nie powinno być spalonego.
0
Kotlety już z Athleticiem mieli więcej szczęścia niż rozumu.
0
Correa nie zagra z Barceloną.
0
Dla Was karny czy nie?
0
Ogląda ktoś Atletico? Po statystykach widać, że bardzo wesoły mecz.
0
@takisobiektos Przecież strzeliliście dwie bramki.
3
@comtedurgell Pewnie nadal 90% bo tak jak napisałeś - każdemu to wpisują.
2
Ten strzał Elliota dobry, ale Alisson by to wyjął.
8
Nie lubie takich rzeczy pisać, ale... mając Ter Stegena dzisiaj w 2 minucie dostajemy gola. Potem przynajmniej 2 jeszcze by wpuścił.
1
Szkoda, że ten mecz PSG z Liverpoolem był w tym samym momencie bo statystyki wyglądają niesamowicie.
5
W Barcelonie takich spotkań bramkarza się nie widuje. W reprezentacji to Wojtek takie spotkania gra kilka razy w roku.
0
@Salchent 18 znaki
0
@Kinginiesta Miękkie to było.
0
Gość wchodzi na czerwo, a po akcji kończymy z jedną żółtą kartką więcej. Pięknie.
3
Tak szczerze to powinniśmy mieć dwie bramki przynajmniej. Raphinha beznadziejny występ.
0
On już powinien mieć żółtko.
1
@Pitinho A co Flick takiego zrobił?