0

@fotohobby Już pierwszy mecz był słabiutki.

2

Szkoda bo Real był beznadziejny dzisiaj. Niestety Rayo w drugiej połowie bardzo przeciętnie w ofensywie.

0

Oni murują u siebie z Rayo bez połowy składu...

1

Niech to Rayo coś wciśnie...

1

Ale ten Real jest cienki, o panie...

0

Gra Realu Madryt: laga na pałe do przodu, Mbappe/Vinicius kiwaj się, powtórz. Piękny zespół.

0

Ale fart białych

0

Gość na pustą bramke nie strzelił...

0

0

@UriBoyka Chyba sobie żartujesz. Lunin to bardzo dobry bramkarz, który ratował im dupe wiele razy. To jest materiał na pierwszego bramkarza dobrego zespołu.

2

Możemy mieć 4 pkt nad Atletico w przypadku wygranego meczu. Nad Realem 3, a tak naprawde 3.5 punktu bo mamy fantastyczny wynik na wyjeździe z nimi. Biorąc pod uwage jak ten sezon wygląda to można to uznać za mały komfort.

0

Pięknie się popołudnie zaczęło. Oby tak dalej.

1

@Pablozeusz Na wyjeździe jak najbardziej. U siebie Real raczej to wygra.

1

Chyba 2-1 dla Getafe. Nie powinno być spalonego.

0

Kotlety już z Athleticiem mieli więcej szczęścia niż rozumu.

0

Correa nie zagra z Barceloną.

0

Dla Was karny czy nie?

0

Ogląda ktoś Atletico? Po statystykach widać, że bardzo wesoły mecz.

0

@takisobiektos Przecież strzeliliście dwie bramki.

3

@comtedurgell Pewnie nadal 90% bo tak jak napisałeś - każdemu to wpisują.

2

Ten strzał Elliota dobry, ale Alisson by to wyjął.

8

Nie lubie takich rzeczy pisać, ale... mając Ter Stegena dzisiaj w 2 minucie dostajemy gola. Potem przynajmniej 2 jeszcze by wpuścił.

1

Szkoda, że ten mecz PSG z Liverpoolem był w tym samym momencie bo statystyki wyglądają niesamowicie.

5

W Barcelonie takich spotkań bramkarza się nie widuje. W reprezentacji to Wojtek takie spotkania gra kilka razy w roku.

0

@Salchent 18 znaki

0

@Kinginiesta Miękkie to było.

0

Gość wchodzi na czerwo, a po akcji kończymy z jedną żółtą kartką więcej. Pięknie.

3

Tak szczerze to powinniśmy mieć dwie bramki przynajmniej. Raphinha beznadziejny występ.

0

On już powinien mieć żółtko.

1

@Pitinho A co Flick takiego zrobił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?