0

Dobrze. Niech chłodzą ten mecz. Trzeba grać mądrze.

2

Nie jestem fanem tych spalonych tak szczerze. Bardzo często jest tak, że zawodnik, który nie bierze udziału w akcji jest za linią obrony. Jednak według przepisów gola być nie powinno. Nie jest to jednak jakaś ogromna kontrowersja. Real w co drugim meczu w Lidze Mistrzów ma znacznie większe.

0

Dla mnie ten mecz był rozczarowaniem. Słabiutkie spotkanie.

1

Co oni robią...

0

Uciekli spod topora

4

Simeone to 2-1 chyba pasuje.

1

Dobrze by było gdyby to Atletico wcisnęło na remis. Przy takim wyniku ich szanse na awans byłyby spore.

1

Jeśli chodzi o aspekty piłkarskie to ten mecz delikatnie mówiąc dupy nie urywa.

3

Powiem tak - Barcelona jest poziom wyżej i od Atletico, i od Realu. Przynajmniej jeden puchar na własnym podwórku (nie licze Superpucharu) musi być.

1

O ja pierdole...

3

Valverde trzyma im i atak, i obrone.

3

@Veysel Co robi Atletico?

0

Co oni robią... tiki taka z Ekstraklasy.

9

Obrzydliwy kwadrans Atletico.

0

Grajcie na Galana, on jest cienki.

2

Javi Galan, niesamowite ustawienie

0

@KacperVEB Da sie na miesiac. Nie ma żadnych umów.

1

Szczęsny tak, Ter Stegen nie.

2

@jacobFCB Nie powinniśmy sprowadzać żadnego pomocnika. Są ważniejsze pozycje do uzupełnienia.

1

@MOLESTA Na Isaka nie widze żadnych szans bo zawołają za niego 100+ baniek, a Barcelona nigdy tyle nie zapłaci.

16

My mamy 71 bramek strzelonych w lidze z emerytowanym napastnikiem, Brazolem wypychanym w lato i dzieckiem z 2 klasy gimnazjum.

Najlepsza drużyna na świecie, która zdominuje świat futbolu przez najbliższe 10 lat ma 55 bramek.

Atletico "200 baniek wydanych w lato" 43 gole...

No jest różnica.

3

@krol211 W tym roku to już na pewno.

1

@Pitinho Tak szczerze to całe trio ma zjazd formy i jak chcemy wygrywać puchary to muszą zacząć grać lepiej. W tym momencie wózek ciągnie głównie Pedri.

2

To był mecz idealny. Mamy marzec i taki mecz gdzie możemy sobie "odpocząć" jest na wage złota. Nic tylko się cieszyć.

1

Dawno nie widziałem żeby ktoś tak w spojenie trafił jak Pedri. Szkoda, że mu to nie wpadło.

3

Idealnie to się ułożyło, że przed Ligą Mistrzów mamy mecz gdzie nie trzeba wkładać dużo energii.

0

Najlepszy zawodnik meczu z bramką.

0

@yoli To jest sarkazm?

0

Chyba bardziej klarownego czerwa nie może być.

4

Atletico taki słaby mecz, ale jednak 3 pkt. Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?