Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze. Niech chłodzą ten mecz. Trzeba grać mądrze.
2
Nie jestem fanem tych spalonych tak szczerze. Bardzo często jest tak, że zawodnik, który nie bierze udziału w akcji jest za linią obrony. Jednak według przepisów gola być nie powinno. Nie jest to jednak jakaś ogromna kontrowersja. Real w co drugim meczu w Lidze Mistrzów ma znacznie większe.
0
Dla mnie ten mecz był rozczarowaniem. Słabiutkie spotkanie.
1
Co oni robią...
0
Uciekli spod topora
4
Simeone to 2-1 chyba pasuje.
1
Dobrze by było gdyby to Atletico wcisnęło na remis. Przy takim wyniku ich szanse na awans byłyby spore.
1
Jeśli chodzi o aspekty piłkarskie to ten mecz delikatnie mówiąc dupy nie urywa.
3
Powiem tak - Barcelona jest poziom wyżej i od Atletico, i od Realu. Przynajmniej jeden puchar na własnym podwórku (nie licze Superpucharu) musi być.
1
O ja pierdole...
3
Valverde trzyma im i atak, i obrone.
3
@Veysel Co robi Atletico?
0
Co oni robią... tiki taka z Ekstraklasy.
9
Obrzydliwy kwadrans Atletico.
0
Grajcie na Galana, on jest cienki.
2
Javi Galan, niesamowite ustawienie
0
@KacperVEB Da sie na miesiac. Nie ma żadnych umów.
1
Szczęsny tak, Ter Stegen nie.
2
@jacobFCB Nie powinniśmy sprowadzać żadnego pomocnika. Są ważniejsze pozycje do uzupełnienia.
1
@MOLESTA Na Isaka nie widze żadnych szans bo zawołają za niego 100+ baniek, a Barcelona nigdy tyle nie zapłaci.
16
My mamy 71 bramek strzelonych w lidze z emerytowanym napastnikiem, Brazolem wypychanym w lato i dzieckiem z 2 klasy gimnazjum.
Najlepsza drużyna na świecie, która zdominuje świat futbolu przez najbliższe 10 lat ma 55 bramek.
Atletico "200 baniek wydanych w lato" 43 gole...
No jest różnica.
3
@krol211 W tym roku to już na pewno.
1
@Pitinho Tak szczerze to całe trio ma zjazd formy i jak chcemy wygrywać puchary to muszą zacząć grać lepiej. W tym momencie wózek ciągnie głównie Pedri.
2
To był mecz idealny. Mamy marzec i taki mecz gdzie możemy sobie "odpocząć" jest na wage złota. Nic tylko się cieszyć.
1
Dawno nie widziałem żeby ktoś tak w spojenie trafił jak Pedri. Szkoda, że mu to nie wpadło.
3
Idealnie to się ułożyło, że przed Ligą Mistrzów mamy mecz gdzie nie trzeba wkładać dużo energii.
0
Najlepszy zawodnik meczu z bramką.
0
@yoli To jest sarkazm?
0
Chyba bardziej klarownego czerwa nie może być.
4
Atletico taki słaby mecz, ale jednak 3 pkt. Szkoda.