2

My mieliśmy swoje problemy, ale to co się dzieje z United to jest powoli przebijanie dna.

1

Ale Tottenham wygląda beznadziejnie na tle City.

0

@blakkudium To chyba ten nowy nabytek MU tak ładnie podał, nieprawdaż?

28

@blakkudium Lią niech zostanie w Milą

0

Jak my mogliśmy zremisować ten durny mecz...

2

@Kinginiesta Jak zagrasz za milion bez podatku to jesteś 250k do przodu, warto.

0

@MessiForeverTheBest Przecież on na konferencji po tym meczu powiedział, że plan na mecz był całkowicie inny ;p

3

@tbas A Real nie gra na kontry?

0

Szczęsny miał dzisiaj pecha. Dwie bramki prawie wybronił (sam na sam Griezmanna i strzał Sorlotha na "pustą"). Mimo 4 bramek straconych miał przynajmniej 2-3 kluczowe interwencje. Bardzo dobry występ. Dużo to też mówi o stanie naszej obrony.

1

@Hubertusk Czy ja wiem czy tak dawno. W grudniu było to samo.

1

Tragedii nie ma bo potrafimy grać na wyjeździe, ale tak pod górke to chyba tylko ten klub sobie potrafi robić...

4

Okropny mecz Kounde.

1

Rzygać się chce. Można było zamknąć dwumecz, a w tej chwili jesteśmy w gorszej sytuacji.

3

@Elprofesorxx Jeszcze niczego nie wygraliśmy. Tu się może jeszcze bardzo dużo wydarzyć szczególnie grając linią obrony na 60 metrze.

11

Ta połowa wyglądała tak jak wyobrażałem sobie Barcelone Flicka przed jego przyjściem.

1

@norbi77 Co z tego, że lepiej wygląda skoro na koniec nie strzela na pustą bramke? Sam go wole od Lewego w obecnej formie, ale te dwie setki to kompromitacja.

2

Powinno być 5:2, ale i tak nie jest źle.

1

Julian Alvarez w Barcy i tu jest 4-2.

1

@KondiCules Jest słabszy od Inigo, Cubarsiego i chyba też Erica. Czwarty do gry.

0

Wychodzimy obecnie najmocniejszym składem.

4

@FCB_dimiC Nie ma szans. Girona nie potrafi z nimi grać.

6

Lubie Lewego i mam nadzieje, że zagra spektakularny sezon, ale ja go nie widze w przyszłym sezonie w podstawowym składzie Barcelony. Nam potrzebny jest wybiegany napastnik, który potrafi pressować i wybiegać za plecy obrońców. Mając Yamala, Raphe i Pedriego, którzy uwielbiają podawać prostopadle taki napastnik będzie dochodził do sytuacji znacznie częściej niż Lewy. Dzisiaj Pedri pokazywał Robertowi, że ma szukać sobie pozycji, ale to nie ten typ napastnika - no i nie ten wiek. Nawet Ferran, który jest przeciętny odnajduje się bardzo dobrze na 9 bo jest ruchliwy.

0

Uffff. Mamy to.

0

Co oni sprawdzają? Spalony + ręka gracza Las Palmas

1

Ręka u napastnika. Plus potencjalny spalony. Nie ma mowy o karnym.

2

Ten sędzia ma coś z głową? Chyba z 5 żółtych nie pokazał.

0

Lewandowski nie robi nic. On nawet pozycji nie szuka.

1

Casado bardzo dobrze w destrukcji, ale słabiutko w kreacji. Fermin do zmiany. Trio ofensywne całe do zmiany, ale niestety nie ma kto wejść (prócz Ferrana).

0

@Arn3th Spokojnie, zaraz się rozkręci.

1

No pare niedociągnięć jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?