0

City się nadaje na paraolimpiade.

7

Bernardo jest tragiczny

10

Widać gołym okiem, że grają dwie drużyny, które w tym momencie są daleko od poziomu gry topowych drużyn. Meczyk natomiast do oglądania super.

2

@ViscaelBarca2007 To sport czyli prawdopodobnie wszyscy się tam kochają i są jedną wielką rodziną.

7

@esem91 I chyba też najgłupszy.

29

@turhiay Ale on zagrał 15 minut dopiero.

1

Dziś o 21 swój pierwszy mecz w lidze hiszpańskiej zagra GOAT.

1

Zalewski z asystą. Świetne wejście.

1

Inter 3 słupki, 3 nieuznane bramki.

0

@Antimadridista~ Może przez tydzień im coś przeskoczy, ale nie nastawiałbym się na cokolwiek. Tam jest problem fizyczny.

2

Fizycznie City wygląda beznadziejnie. Kiedyś potrafili od pierwszej do ostatniej minuty pressować. A teraz? Strasznie wygląda ta drużyna.

3

Może jednak Celtic by był lepszy dla Realu.

0

Piękna ta asysta Fodena.

0

@Krzysztof1987 Te ich mecze zawsze tak wyglądają. Arteta to terrorysta.

1

Te mecze City z Arsenalem są zazwyczaj cholernie nudne.

0

@kkrudnik Uraz głowy Gaviego

0

@noface Matematycznie remis, ale w teorii Real jest bardziej stabilny od Atletico. Ważne żeby Real nie wygrał.

0

Dobrze, że Lewy to strzelił. W pierwszej połowie cała bramka otwarta przy strzale lewą nogą + mógł podać do Lamine. Przestrzelił. W drugiej połowie sytuacja ze strzałem głową - to była setka. Nadal jest bardzo mocno pod formą, ale ten gol jest więcej niż ważny.

4

Pedri znowu fantastyczny mecz. Najlepszy pomocnik na świecie.

0

@kanver_ Espanyol 14 fouli przez cały mecz. Alaves 12 w połowe. Foul co ~4 minuty + minuta leżenia na boisku + bramkarz wybijający piłke pół godziny. Efektywnego czasu gry było może z 20 minut.

0

@kanver_ Espanyol grał autobus, ale nie foulowali co 30 sekund.

0

@misterio Oczywiście, że tak. Wystarczy zobaczyć podsumowanie po każdej kolejce. Jedne drużyny grają 63 minuty, drugie 47 (zazwyczaj Getafe).

0

@Alfie 30 minut efektywnego czasu byłoby ok. Tutaj może ze 20 minut było.

0

Zatrzymywany czas gry. Zatrzymywany czas gry. Zatrzymywany czas gry. Ile można czekać. Wszystkie te gówniane drużyny robią to samo. Nie da się tego oglądać.

1

Chyba gorszej połowy w tym sezonie nie było. Nawet z Getafe to lepiej wyglądało.

0

6 minut hahahaha

1

Tutaj z 10 minut powinno być doliczone. Przynajmniej.

0

Dobrze, że zszedł. Z takimi urazami nie ma żartów.

0

Wejście smoka Kolo Muaniego do Juve.

2

@Comentateiro Chory klub z chorymi kibicami. Oczywiście nie ze wszystkimi, ale zdecydowaną większością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?