Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City się nadaje na paraolimpiade.
7
Bernardo jest tragiczny
10
Widać gołym okiem, że grają dwie drużyny, które w tym momencie są daleko od poziomu gry topowych drużyn. Meczyk natomiast do oglądania super.
2
@ViscaelBarca2007 To sport czyli prawdopodobnie wszyscy się tam kochają i są jedną wielką rodziną.
7
@esem91 I chyba też najgłupszy.
29
@turhiay Ale on zagrał 15 minut dopiero.
1
Dziś o 21 swój pierwszy mecz w lidze hiszpańskiej zagra GOAT.
1
Zalewski z asystą. Świetne wejście.
1
Inter 3 słupki, 3 nieuznane bramki.
0
@Antimadridista~ Może przez tydzień im coś przeskoczy, ale nie nastawiałbym się na cokolwiek. Tam jest problem fizyczny.
2
Fizycznie City wygląda beznadziejnie. Kiedyś potrafili od pierwszej do ostatniej minuty pressować. A teraz? Strasznie wygląda ta drużyna.
3
Może jednak Celtic by był lepszy dla Realu.
0
Piękna ta asysta Fodena.
0
@Krzysztof1987 Te ich mecze zawsze tak wyglądają. Arteta to terrorysta.
1
Te mecze City z Arsenalem są zazwyczaj cholernie nudne.
0
@kkrudnik Uraz głowy Gaviego
0
@noface Matematycznie remis, ale w teorii Real jest bardziej stabilny od Atletico. Ważne żeby Real nie wygrał.
0
Dobrze, że Lewy to strzelił. W pierwszej połowie cała bramka otwarta przy strzale lewą nogą + mógł podać do Lamine. Przestrzelił. W drugiej połowie sytuacja ze strzałem głową - to była setka. Nadal jest bardzo mocno pod formą, ale ten gol jest więcej niż ważny.
4
Pedri znowu fantastyczny mecz. Najlepszy pomocnik na świecie.
0
@kanver_ Espanyol 14 fouli przez cały mecz. Alaves 12 w połowe. Foul co ~4 minuty + minuta leżenia na boisku + bramkarz wybijający piłke pół godziny. Efektywnego czasu gry było może z 20 minut.
0
@kanver_ Espanyol grał autobus, ale nie foulowali co 30 sekund.
0
@misterio Oczywiście, że tak. Wystarczy zobaczyć podsumowanie po każdej kolejce. Jedne drużyny grają 63 minuty, drugie 47 (zazwyczaj Getafe).
0
@Alfie 30 minut efektywnego czasu byłoby ok. Tutaj może ze 20 minut było.
0
Zatrzymywany czas gry. Zatrzymywany czas gry. Zatrzymywany czas gry. Ile można czekać. Wszystkie te gówniane drużyny robią to samo. Nie da się tego oglądać.
1
Chyba gorszej połowy w tym sezonie nie było. Nawet z Getafe to lepiej wyglądało.
0
6 minut hahahaha
1
Tutaj z 10 minut powinno być doliczone. Przynajmniej.
0
Dobrze, że zszedł. Z takimi urazami nie ma żartów.
0
Wejście smoka Kolo Muaniego do Juve.
2
@Comentateiro Chory klub z chorymi kibicami. Oczywiście nie ze wszystkimi, ale zdecydowaną większością.