11

Czy Ci pajace z gwizdkiem to mają jakiś pakt na podejmowanie decyzji przeciwko Barcelonie czy o co tu chodzi? Stempel na Balde prawie nieodgwizdany. Foul widmo Szczęsnego z miejsca karny. Przecież to jest cyrk.

13

O co tu chodzi? Tam nie było kontaktu.

2

Nie ma tam foulu.

1

Ławka rezerwowych: Ferran, Ansu Fati, Pena, Pablo Torre, Christensen, Fermin, Pau Victor, De Jong, Eric, Kochen, Fort, Gerard Martin i kontuzjowany Olmo

O ile pierwszy skład mamy mocny to ta ławka rezerwowych jest naprawde słabiutka. Załóżmy, że w półfinale Ligi Mistrzów przegrywamy - kto ma wejść oprócz ewentualnego Olmo żeby dać jakość i gonić wynik? Jeśli chcemy się liczyć to musimy utrzymać całą kadre zdrową.

2

@FCB24 Nie, proszę nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1



Ale to był team, ale to był mecz. Dla przypomnienia - dostaliśmy 3:0 w łeb i oddaliśmy 1 celny strzał.



Tutaj skrót. Ter Stegen delikatnie mówiąc dobrego meczu nie zagrał.

19

To w Lipsku chyba musieli mu kanapki w szatni kraść bo był non stop kontuzjowany.

0

@Pedri16Future Tak jest od lat i nic z tym nie robią. Próbują wchodzić z tą piłką do bramki, a to nie zawsze działa...

6



Dobry z niego ananas.

35

Lewy ma zniżke formy, wiadomo, ale mało mówi się o Raphinhi, którego zmarnowane setki z Atletico czy Getafe kosztowały nas 5 punktów. Lamine w lidze również się zaciął.

Problem Lewandowskiego jest jednak taki, że gdy Raphinha i Yamal nie strzelają to dają dużo innych rzeczy drużynie. Lewy jak nie strzela to nie daje praktycznie nic - ani nie jest dobry w pressingu, jest też słaby w kreacji bo technicznie odstaje niestety. Co do Rashforda to szczerze wątpie żeby to był jakiś gamechanger, dla mnie może przyjść pod warunkiem, że sam Flick go chce.

0



Tak się właśnie przegrywa lige na własne życzenie. Tworzymy sobie multum sytuacji, gramy dobrze, ale z taką skutecznością nie da się nic wygrać.

6

@Comentateiro Wyniki Barcelony w lidze to wina piłkarzy. Nie da się wygrywać spotkań jak w każdym meczu w lidze marnujesz po kilka setek. Przeciwnik tworzy sobie 1 sytuacje bramkową i strzela 1 gola, Barcelona tworzy 4-5 i też strzela 1 gola. Nie da się tak wygrać ligi.

6



Świat nie jest gotowy na to trio.

0

Co sie dzieje z Barceloną ostatnimi tygodniami?

0

@Comentateiro To Getafe. Nie wyciągałbym zbyt daleko wychodzących wniosków po tym meczu.

3

Czy też uważacie, że Peńa mógł jednak to wybić do boku? Obrona dobra, ale jednak wydaje mi się, że można to było sparować lepiej.

1

Trzeba to wygrać. Nie tylko dlatego bo walczymy o mistrzostwo, ale dlatego żeby pomóc temu tworowi spaść z ligi. To nie jest piłka nożna.

1

Arsenal ma przewidziane mistrzostwo dopiero w 8 fazie pracy Artety. Trust the process.

0

Olbrzymie frajerstwo Atletico co bardzo cieszy. Ten karny Griezmanna koszmarny.

1

Tak mu obniżyli te belke, że już nie miał z czego odlecieć.

1

@ViscaBarca123 Zrespił się jakiś lewoskrzydłowy i napastnik z dużym potencjałem?

4

@pride1899 To dlaczego nie było w trakcie transmisji nawet jednej powtórki tego spalonego? Realizator MUSI pokazać półautomatycznego spalonego. Nie zrobił tego.

3



Nikt się nie spodziewał. Czyli Celta okradziona z dwóch karnych i znowu z potencjalnych dwóch czerwonych (Endrick + sierp Valverde). To jest cyrk, to jest wypaczanie wyników w biały dzień. Mecz wcześniej? To samo. Vinicius i Camavinga oszczędzeni. Rzygać się chce.

4

Smutne to jest, że oni nadal mogą sobie w białych rękawiczkach wypaczać wyniki spotkań i nikt z tym nic nie robi. Odechciewa się to oglądać.

0

Widział ktoś może jakieś potwierdzenie spalonego przed ręką Rudigera w polu karnym? Bo ja mam olbrzymie wątpliwości co do tego spalonego.

1

Gdzie stopklatka spalonego przed ręką Rudigera?

0

Znowu czekam na stopklatke bo tam było na milimetry.

0

Nie no, wcale tu foulu nie było. To jest niesamowite, że z tym sędziowaniem oni byli w stanie zremisować z nimi jeszcze...

3

O panie, ale show dają na tym mikrofonie. Niesamowity komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?