0

@El Plutoninho To prawda, ale próbka już była w meczu z Betisem, a oni nie bronili tak słabo.

0

@mkord Wydaje mi się, że gdy podchodzi do monitora to decyzja należy do głównego. Oczywiście po naradzie.

5

Wiem, że to tylko Valencia, ale gra wygląda milion razy lepiej gdy nie mamy statycznego napastnika od którego piłka się odbija. Lubie Lewego, ale jeśli nie strzela to jego użyteczność spada praktycznie do zera.

0

@KierownikLucas Fermin zagrał najlepszy mecz (do dzisiaj) z Bayernem.

0

@Azi Typowy Soto Grado. Gralibyśmy z Realem to by do tego nie wrócił.

0

No to jest foul nad czym on się zastanawia?

Bardziej bym się przyjrzał temu foulowi Casado.

2

Z taką skutecznością bylibyśmy pierwsi w lidze z przewagą. Właśnie tak nasze mecze by wyglądały.

1

Balde ma forme mutant. Oby to się utrzymało.

2

Dzisiaj Wojtek samobój, dwa karne obronione i na koniec czerwona kartka. Mecz się skończy 6-5.

5

Leganes na TOP 4 ubiło już 7 punktów.

0

@Criss18Barca Katalońskie media nie mają bladego pojęcia o niczym. Żaden z tych szmatławców nie przewidział, że Szczęsny dziś zagra. Oni od początku kadencji Flicka nie wiedzą nic.

0

Daliśmy Getafe punkt, teraz Sociedad przegrywa z nimi u siebie... uciekają od strefy spadkowej.

0

Manchester United vs Tottenham - w tej formie obie drużyny by przegrały.

13

@Herato Ja za te strate w lidze winie piłkarzy, a nie trenera. Trener ma za zadanie dać narzędzia piłkarzom czyli pomóc im w tworzeniu sytuacji bramkowych, a tych nie brakuje. Nie strzeli za nich bramki.

20

Gdyby te piłkarki z Madrytu miały jeden dzień wolnego więcej to by wygrały.

22

Oby to tylko nie oznaczało, że jak teraz Pedriego zabraknie to będzie 0 kreacji w środku pola. Pedri i tak by pewnie dzisiaj na ławce siedział do tej 60 minuty, ale w przypadku złego wyniku mógłby bardzo pomóc. Oby dzisiaj go nie brakowało.

0



Smutne to jest.

1

@Pawci023x Oborniki Częstochowa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cule2013 Ale do czego ty tutaj eksperta potrzebujesz ;p Nie ma mikstów w piłce nożnej. Kobieta nie mogłaby grać w męskiej drużynie.

2

@Salchent Nikt wiarygodny tego nie podał, fake news. Zresztą nawet za 300 by nie odszedł.

0

Iga odwaliła Benfice.

0

Real skończy 10, City 22 i niech się biją w 1/16. City jest beznadziejne, ale do lutego/marca wiele się zmieni.

1

@Pedri16Future Nie do końca. Bayern ma tyle samo punktów co Real. Będzie się liczył bilans bramkowy.

4

Przy tym 2:0 wydawało się, że City ma już te baraże w garści, ale z taką grą to oni mogą nawet z Club Brugge stracić punkty u siebie. Szkoda bo mogli postawić pod ścianą PSG, a taki wynik sprawia, że PSG raczej awansuje.

0

@SelloutCrowd Przed meczem mieli około 2%.

0

Koszmarnie wyglądają. Zupełnie nie jak drużyna Guardioli. Ani utrzymania przy piłce ani pressingu, nic.

0

@Gomess Tak. znaki

0

Cud, że Dembele to trafił.

1

@SelloutCrowd Za dużo żeby to rozpisać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?