1

@Andi18 Jak tam chyba Robertson gra na ŚO, więc nie ma co się dziwić.

0

PSV 3-2 co za mecz

2

Już się bałem, matko

2

@Pedri16Future Nie narzekaj. Mogli dać Kręcidło.

1

Otwieram multilige, a tu Excel. Podoba mi się to, ale i tak mecz Barcelony najważniejszy.

1

@HypeR Różnie to bywa ze znalezieniem komentatorów w artykułach, ale tym razem akurat są. Dzięki.

0

Kto komentuje nasz mecz?

4

Komentarz usunięty

0



Swoją drogą kolejna kompromitacja Sportu. Myślisz sobie, dwie godziny do meczu to na pewno coś muszą wiedzieć, ale nie, jak zwykle strzelanie ślepakami.

8

@tbas Miał 30 minut odpoczynku ostatnio, więc teraz może zagrać 20 spotkań z rzędu.

0

@Pedri16Future Dlatego przed meczem mają jakieś 2-3% na wejście do TOP 8. Musiałyby się dziać cuda.

1

@Messibestplayerintheworld Dobra decyzja Flicka. To jest jedyny mecz, w którym tak naprawde starterzy mogą odpocząć. Potem zaczniemy grać już o wszystko.

23

Jeśli to prawda to super. Cubarsi ma już cholernie dużo minut i należałoby dać mu odpocząć. Eric zasługuje na gre.

1

@bartulek98 Typowy brazol czyli imprezki. Talent może i miał tylko co z tego.

0

@sergio5 Oni muszą wygrać. Z 15 pkt nie wejdą chyba, że przy farcie bo jednak mają dobry bilans bramkowy.

4

Ale bym sobie obejrzał takie 18 spotkań w Lidze Mistrzów w tym samym czasie.

1

@SenoX Też mi się wydaje, że będzie bardzo ciężko. Musielibyśmy praktycznie wszystko do końca wygrywać. Nie wiem czy przy tej kadrze to możliwe, no ale nadzieja umiera ostatnia.

1

Fantastyczny obrońca skrojony pod Barcelone. Jeśli byłby zdrowy to dla mnie nie do ruszenia, ale właśnie jego zdrowie jest największą niewiadomą. Może się jednak okazać, że sztab jego też ogarnie. Dużej kasy i tak za niego nie dostaniemy. Ciężka decyzja. Ja go bardzo lubie.

Nieważne, właśnie znowu dostał kontuzji... co za timing.


1

To jest taki Adama Traore 2.0. W naszej sytuacji kadrowej byłby wzmocnieniem.

2

@Joe_Pesci On jest nieletni...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MateS Najnormalniejsze pytanie na La Rambli.

0

@cracker No właśnie o to chodzi, że w szkółce nikogo za bardzo nie ma. Gdyby był to Flick już dawno by nim grał.

0



Mam dziwne wrażenie, że ten Rashford tu przyjdzie nawet jak Fati nie odejdzie. Szwagry coś wymyślą. Flick go chce, więc ja też chciałbym go zobaczyć.

0

@sergio5 Przeciętny piłkarz gra na poziomie 2-3 ligi. Zarabia pewnie mniej więcej tyle ile w normalnej pracy.

2

@sergio5 Płacą im chore pieniądze bo są najlepsi na świecie. Przeciętny piłkarz nie zarabia kokosów.

4

@Hosh A czemu niby nie? Jeśli wszyscy będą zdrowi to wygranie LM jest możliwe.

7



Jeśli Flick naprawde tak powiedział to chyba Peńa coś odwalił.

4



Brak słów. Musiałem sprawdzić czy to nie jest jakieś troll konto. Nie jest.

10

Jak my mogliśmy stracić tyle punktów i to w tak durnych meczach... jakim cudem my nie jesteśmy pierwsi w lidze. Mieliśmy dołek, ale nadal graliśmy dobrze wyłączając np. mecz z Sociedad. Strasznie irytujące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?