0



Irytujący jest ostatnio Araujo, ale jak jest jakaś szansa, że może zostać to zostać powinien. Nie możemy się osłabiać. Możemy w tym sezonie osiągnąć wielkie rzeczy, ale nie mogą Flickowi zostawić 4 środkowych obrońców (licze też Erica) z czego dwóch lubi się połamać.

57

Lamine jest niesamowity, ale za taki sam albo bardzo podobny talent uważam Cubarsiego. Obrońca nigdy nie dostanie takiego poklasku jak ofensywny zawodnik, a prawda jest taka, że bycie środkowym obrońcą jest znacznie trudniejsze bo wiąże się to z odpowiedzialnością, której dzieciaki po prostu nie mają. Widuje się nastolatków grających na skrzydłach (oczywiście nie tak dobrych jak Lamine), a na obronie? Cubarsi to jest dokładnie takie samo kuriozum jak Lamine. Troche przechodzimy do porządku dziennego, że ustalanie składu w obronie zaczynamy od 17 latka, a to jest absolutnie wyjątkowe.

1

A wiecie co jest piękne? Barcelona gra już pojutrze i to znowu fajny meczyk bo Betis.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91 to fake konto

0

@mientusek1407 Cienki defensywny pomocnik wychodzi w podstawie za niego, a zaraz wraca Alaba. Za pół roku w Getafe.

4

@mientusek1407 Czy ja wiem czy dał ciała. Przeciwko Mbappe w takiej formie 1 na 1 chyba żaden obrońca by sobie nie poradził. @Encore Nie zgadzam się, Balde jest całkiem niezły w obronie. Dobry w pojedynkach 1 na 1, czasem gubi się w kryciu. On ma największy problem w trzeciej tercji boiska.

1

@Pedri16Future Zdecydowanie za dużo rotacji. Za Gaviego/Pedriego wskoczy Olmo, za Inigo Araujo. Może gdzieś De Jong zostanie wciśnięty też.

15

@brd42 Ale psychiatryk, o matko.

6

Trzeba powiedzieć, że zespół troche zawiódł Flicka bo przy normalnej skuteczności w tym momencie powinniśmy być z pucharem, pierwsi w lidze z przewagą i drudzy w Lidze Mistrzów. Biorąc pod uwage jaką sytuacje kadrową miał na początku sezonu to niesamowite jakie wyniki osiągał i jak odmienił ten zespół. Oby to był początek kolejnych fantastycznych tygodni, miesięcy, a może i lat.

25



Otóż nie.

3

@Jakchcesz Wrócił do ustawień fabrycznych. On taki był przed kontuzjami.

5

@Herato Jeśli chodzi o długowieczność to wiadomo Lewy jest wyjątkowy, ale prime Suareza nieosiągalny dla żadnej 9 oprócz Nazario.

0

Jakby ktoś powiedział przed sezonem, że Raphinha będzie walczył o Złotą Piłke to chyba nikt by nie uwierzył - a takie są fakty.

2

@MesQueUnClub_87 No Wojtek raczej sobie nie pobroni, może w Pucharze Króla.

23

Oczywiście Gil z nosa Manzano musiał Viniciusa oszczędzić. Ten stempel na Kounde to jest podręcznikowa żółta kartka, no nie da się lepszego foulu na żółtą pokazać. Camavinga tez powinien wylecieć, nie ma znaczenia, że to nadal pierwsza połowa - foul taktyczny to foul taktyczny, to powinna być druga żółta. A od nas żółtą powinien dostać Gavi za kopniaka w Rudigera.

4



Wynik był już dawno znany. To była ustawka.

6

@macio_944 Bo Muller to spoko gość. Kibice Barcy go nie lubią bo po prostu Bayern spuszczał nam łomot.

1

@aspr1me Tylko bez pasa tym razem.

10

Jak kupią Mbappe to Barcelona nie ma szans przez kolejne 10 lat.

6

@Marcelinho99 Też bym się bał

1

@Hawajczyk I tak mają kompleks, ale to prawda - oni byli beznadziejni. Według mnie 7 to byłoby minimum co byśmy strzelili.

11

Peńa zawalił ten wolny, ale to co obronił ten strzał Mbappe to niesamowita klasa i odkupił wine.

1

@partymaker To samo. Niedosyt w cholere.

4

Pedri przebiegł chyba 50 km. Najlepszy pomocnik na świecie.

8

Oni byli tak słabi, że tutaj mógł być historyczny wpierdol. Ale i tak jest pięknie.

2

Czy ten klub zawsze musi sobie robić pod górke?

1

@regatta52 Większe znaczenie ma to jak poważna jest kontuzja Inigo według mnie.

2

@Ronin47 Araujo

0

@reloaded To nie jest czerwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?