0

@Bulbazaur17 To samo pomyślałem. To nie był zły strzał.

1

Dwóch wbiegło wcześniej.

0

Frenkie wiadomo klasa, ale Ferran też zrobił wszystko perfekcyjnie.

12

@Kapitan hawk To jest niesamowite, że tacy ludzie istnieją naprawde.

0

0

Dawaj Świder trzeci raz cieszynke.

0

I znowu piękna cieszynka.

0

Wyczuwam silny aromat drewna.

0

Niech Guardiola trzyma tylko Lewego na ławie i będzie dobrze.

0

Szalone tempo rozegrania akcji. Jednym podaniem zawalił całą akcje.

0

Pepe po roku w Turcji.

0

@4drian0 Szanujmy się. Gdyby piłkarzom Barcelony uciąć po nodze to i tak gra nie wyglądałaby gorzej.

0

@Filipem Jego syn gra na obronie (Bednarek)

0

Ale ich położył, ulala.

2

Nie ma żartów z pressingiem Malty.

0

Pomyślcie jak będzie smakował FlickBall po tym 180 minutowym dramacie.

1

@Coutinho007 Do tego Carragher.

1

@tomek8756 A głos zabrałby Kamil Gala

0

Oby Robert Lewandowski nie zagrał dzisiaj nawet minuty z Maltą.

1

Przynajmniej Frenkie odpocznie 15 minut.

1

Nieźle wygląda Mingueza. Niby żadnych fajerwerków, ale w obronie nie odwala, a w ataku czasami zagra ciekawe podanie. Fajnie, że się rozwinął na tyle, że gra w reprezentacji.

0

Słabo Lamine dzisiaj.

0

Zdejmuj Yamala łysy.

2

Jeśli remis to ani Holandia ani Hiszpania nie będą z Nami w grupie, prawda? Prawda?

1

Taka Flickowa kontra to była.

1

Brać tego Nico. Flick go jeszcze rozwinie.

0

Dobre te strzały Nico. Bramkarz Holandii dwie fantastyczne interwencje.

4

Pedri, Ferran ława i oby nie wchodzili.

6

Remis na trudnym terenie z zawsze niewygodną Litwą, nie ma co narzekać.

0

Bednarek najlepszym piłkarzem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?