Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bulbazaur17 To samo pomyślałem. To nie był zły strzał.
1
Dwóch wbiegło wcześniej.
0
Frenkie wiadomo klasa, ale Ferran też zrobił wszystko perfekcyjnie.
12
@Kapitan hawk To jest niesamowite, że tacy ludzie istnieją naprawde.
0
@Seledynowy Tak
0
Dawaj Świder trzeci raz cieszynke.
0
I znowu piękna cieszynka.
0
Wyczuwam silny aromat drewna.
0
Niech Guardiola trzyma tylko Lewego na ławie i będzie dobrze.
0
Szalone tempo rozegrania akcji. Jednym podaniem zawalił całą akcje.
0
Pepe po roku w Turcji.
0
@4drian0 Szanujmy się. Gdyby piłkarzom Barcelony uciąć po nodze to i tak gra nie wyglądałaby gorzej.
0
@Filipem Jego syn gra na obronie (Bednarek)
0
Ale ich położył, ulala.
2
Nie ma żartów z pressingiem Malty.
0
Pomyślcie jak będzie smakował FlickBall po tym 180 minutowym dramacie.
1
@Coutinho007 Do tego Carragher.
1
@tomek8756 A głos zabrałby Kamil Gala
0
Oby Robert Lewandowski nie zagrał dzisiaj nawet minuty z Maltą.
1
Przynajmniej Frenkie odpocznie 15 minut.
1
Nieźle wygląda Mingueza. Niby żadnych fajerwerków, ale w obronie nie odwala, a w ataku czasami zagra ciekawe podanie. Fajnie, że się rozwinął na tyle, że gra w reprezentacji.
0
Słabo Lamine dzisiaj.
0
Zdejmuj Yamala łysy.
2
Jeśli remis to ani Holandia ani Hiszpania nie będą z Nami w grupie, prawda? Prawda?
1
Taka Flickowa kontra to była.
1
Brać tego Nico. Flick go jeszcze rozwinie.
0
Dobre te strzały Nico. Bramkarz Holandii dwie fantastyczne interwencje.
4
Pedri, Ferran ława i oby nie wchodzili.
6
Remis na trudnym terenie z zawsze niewygodną Litwą, nie ma co narzekać.
0
Bednarek najlepszym piłkarzem...