1

Leżeli 10 minut, doliczone 3. Choroszcz.

2

Ale widowisko, nie moge oderwać oczu

0

@pt9 Z tego co pamiętam czwarty jest jeszcze dziwniejszy ;p Świetny serial, chętnie bym go obejrzał po raz pierwszy raz jeszcze.

19

Chyba najwięksi optymiści nie przewidzieliby jak dobrze będziemy grać w tym sezonie. Byle tak do końca.

6

@MesQueUnClub_87 Każdy film z Nim od zawsze omijam szerokim łukiem.

0

@Torto Przecież Zieliński przed kontuzją regularnie grał, głównie z ławki, ale minuty łapał. Zalewski też mimo, że jest trzecim wyborem to jakieś tam ogony dostaje. Swój wkład w gre Interu mają. Chciałoby się więcej, ale trzeba się cieszyć z tego co jest. ;]

0

@ACMaldini3 Brak 9 to jest ich najmniejszy problem. Mbappe gra tam dużo lepiej teraz niż na początku sezonu.

1

Terminarz La Ligi był układany przed Ligą Mistrzów skoro graliśmy w środe i teraz gramy w sobote, a Real grał we wtorek i będzie grał w niedziele? Czy po prostu sobie to ułożyli tak o?

68



Dla mnie to też główny kandydat.

18

Ja Wam mówie bestia pt. "Fati" jest szykowana na finał Ligi Mistrzów. Właśnie zaczął się powolny proces wprowadzania, on wraca.

A tak serio to dobrze by było go zobaczyć w takiej formie żeby chociaż był w stanie odciążać podstawowych zawodników.

2

@fart Akurat jak przypomnisz sobie Hiszpanie pod wodzą Enrique to przestaje być to takie dziwne ;p

3

Szkoda tego gola na 3:1 dla PSG bo w rewanżu jeszcze mogłoby być różnie, a tak już chyba pozamiatane.

26

Już widziałem jak Fati wali w okno na 5:0 eh...

0

@Pedri16Future Nie mówie, że nie zasłużenie, ale ten ostatni kwadrans mógł się różnie skończyć.

0

@rayqi Wygrywamy, ale czy tak zasłużenie w 100% to nie jestem pewny.

0

Straszne gówno graliśmy pod koniec połowy. Lewandowski bardzo słabo, Fermin też za dużo nie daje. Ogólnie widać, że coś tam z przodu się troche posypało bo spadek jakości jest widoczny gołym okiem. Mam nadzieje, że Flick nimi porządnie wstrząśnie.

1

@Chucky Przecież widzieliśmy już to i się skończyło 3:2 dla Barcy.

0

@takisobiektos Ta, gra dziś z Barcą.

0

Nie wymagam dzisiaj dużo. Będę zadowolony z 4:1.

0

@Barcavisca19 cześć, jaki nick poprzednio?

5

@Eklerek No i graja z Alaves, a spadkowicze u siebie są teraz bardzo niebezpieczni.

0

Czy jeśli dzisiaj wygralibyśmy jedną bramką to byłby to dla Was sukces czy raczej porażka?

0

@koziar Tak, to jest upadek biorąc pod uwage jak wyglądało City wyglądało w poprzednim sezonie i jakie oczekiwania były przed sezonem. United to jest zupełnie inna historia.

20

Wszyscy wiemy jaki upadek zaliczyło City w tym sezonie, ale chyba najbardziej obrazuje go fakt, że oni z Realem wyglądali bezradnie, nawet fizycznie odstawali. Niesamowity regres.

4

@esem91 Zależy o które konto pytasz.

7

@ZwyklyKibicBarcy04 Zobaczył jak Bellingham kopie w monitor VAR i mu pozazdrościł, ale zapomniał, że on to zrobił po meczu.

82

@macio_944 Barcelona sobie nie poradziła bo mogła wygrać 7:0, a wygrała tylko 4:0.

4

Kiwior wygląda jakby mu ktoś kota zabił.

2

Kiwior przeprowadza wywiad ze sobą?

16

Najbardziej napawa optymizmem to, że oni nawet przegrywając 3-0 nie byli w stanie zrobić nic. Praktycznie nie podjęli żadnej próby comebacku. Wyglądają po prostu tragicznie. Oni nie zasługują nawet na pół pucharu w tym sezonie, ale wiadomo jak to z nimi jest. Oby Arsenal awansował, a Barcelona załatwiła sprawe w lidze i Pucharze Króla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?