1

Tyle ile pozytywnych emocji Barcelona dostarcza w tym sezonie to chyba przez 5 poprzednich nie było.

0

@Culer9002 Oczywiście, że nie ma karnego. Na notatniku oczywiście płacz, ale to standard w sumie bo dla nich decyzja nie po ich myśli to błąd.

2

@KamQiX Na 99% to był tablet.

1

Na psychiatryk.pl karny dla Celty po "foulu" Szczęsnego. Niepodrabialni są.

7

@wosiek91 Dobrze widziałeś. Czyli wychodzi na to, że finansowo już nieźle stoimy.

21

Teraz Olmo w folie bombelkową i niech go tylko na mecz wyjmują.

1

Łatwo. Nawet blisko nie było.

7

Świetny sędzia.

0

Dobrze wyglądamy w pressingu, bardzo dużo odebraliśmy piłek na połowie Celty, ale nic z tego nie jesteśmy w stanie zrobić. Brakuje jakości na skrzydłach, przeciętny mecz Raphinhi, Martin bardzo słaby dzisiaj. Raczej bez Yamala się nie obejdzie.

0

@SelloutCrowd Przecież fizycznie wyglądamy dobrze. Bardziej brakuje jakości na skrzydłach.

2

Chyba faktycznie rekinowi coś w głowie przeskoczyło.

0

@marcin62 Trailer do BF 2042 też wyglądał dobrze i każdy wie jak to się skończyło.

0



To będzie autobus z jakiego Mourinho byłby dumny.

0

@SelloutCrowd Prawda, a najgorsze jest to, że nie ma praktycznie żadnej alternatywy. eFootball to jest to samo gówno co EA albo i jeszcze gorzej - mobilniak, p2w i AI tak silne, że gra za Ciebie. UFL nie wiem jak teraz, ale na początku ten gameplay był bardzo dziwny, również p2w. Nie ma normalnej footballowej gry.

3

@mrboom Tu nie chodzi żeby porównywać jednego do drugiego bo to nie ma sensu, dwa zupełnie inne profile. Chodzi właśnie o to, że jak jakaś legenda odchodzi to nie trzeba szukać tego samego profilu żeby ją zastąpić bo to praktycznie niemożliwe.

0

@MichuZ44 Czyli do płatnej gry, do paczek, które kosztują krocie dokładają jeszcze jakiś płatny season pass? Dobrze rozumiem?

5



Niesamowicie trafiliśmy z tym transferem. Ze środkowego obrońcy, który miał często problemy z koncentracją do topowego prawego obrońcy na świecie. Latami szukaliśmy nowego Daniego Alvesa, ale jak widać nie trzeba szukać tego samego profilu.

4



Wróci do nas, wierze.

4

Jakiś ten świat nagle piękniejszy gdy obrzydliwy klub z Madrytu z piłkarzami jak Rudiger upada na ryj.

4



Już się trzęsą.

6

Fantastyczny mecz Kiwiora.

2

Normalny sędzia i nagle wielki Real Madryt nic nie może zrobić. Szok i niedowierzanie.

0

Oglądacie rządowych czy Inter - Bayern?

4

@Kubsoleon Salah też miał takie mecze, Dembele pierwsze miesiące kopał się po czole. Nie da się grać zawsze dobrze (chyba że jesteś Messim).

2

@Luciano99 Ale mnie to rozbawiło jak on podniósł ręke przy stracie bramki po rożnym.

1

@barcelonaLM To tylko pokazuje jakim szambem jest Manchester United. Tam każdy kto przychodzi gra poniżej oczekiwań i każdy kto odchodzi gra lepiej.

4

Tak patrze na ten skrót PSG z AV to jak my mieliśmy męczarnie to co mieli oni? Przecież oni z 4 bramki w 5 minut mogli stracić.

2

Finał Pucharu Króla w sobote o 22, a półfinał Ligi Mistrzów już we wtorek... będzie dużo emocji.

0

Jestem bardzo ciekawy jak zagramy mecz z Celtą. Jeśli nawet u siebie zagramy takie gówno to naprawde będzie można mówić o kryzysie. Narazie jednak nie ma co jeszcze dramatyzować.

3

Trzeba Wojtkowi wybić z głowy te wejścia w nogi na pełnej. Mimo wszystko gdy on jest w bramce czuć zdecydowanie większy spokój niż z Ter Stegenem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?