Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest kurwa skandal. To jest wypaczenie wyniku. Teraz powinniśmy świętować zdobycie pucharu.
8
Zawodnik, którego nie powinno być na boisku strzela gola. Karny na Ferranie niepodyktowany. Tak swoją historie budował i buduje real madryt.
0
@kuz Foul zawodnika, którego nie powinno być na boisku.
3
Trzeba być lepszym o 500% od rywala bo musisz się bać, że sędzia ich przepchnie. Co za gówno.
1
Tak wygląda "prawidłowe" sędziowanie według realu madryt. Odechciewa się oglądać to gówno. Ostatnio Camavinga oszczędzony teraz Tchouameni. Żałosny klub.
4
Zarzygany klub z Madrytu osiągnął swój cel - sędzia boi się gwizdać przeciwko im. Tchouameni nadal boisku to skandal.
0
@katalonczyk987 Wojtek niech idzie na szluga. Takim składem posiadanie piłki 100%.
3
Taki skład na El Clasico bym prosił.
0
Gerard Martin vs Lucas Vasquez - El Clasico czy Puszcza Niepołomice ze Śląskiem Wrocław?
17
@FcPortoFan1999 Chyba już wiem czemu oglądasz Ekstraklase.
1
lol
25
Trzeba było o Nim myśleć przed tym jak poszedł do City. Teraz to jest za późno.
18
I tak to jest.
16
Bezdomnych do samolotu zabrał, teraz tam będą mieszkać. Ale obrzydliwy wpis.
0
Oni dzisiaj wyjdą Mendym, który nie grał w piłke przez ostatnie tygodnie i Ceballosem, który dostał kilkadziesiąt minut po kontuzji. Mbappe prawdopodobnie na ławie i Lucas na prawej obronie. U nas jedyną bolączką jest Martin na lewej obronie.
1
Dawno nie miałem takiego spokoju przed klasykiem. Nie oznacza to, że na 100% wygramy bo to sport, ale praktycznie wszystkie argumenty leżą po naszej stronie.
1
Myśle, że po tej całej szopce gracze Barcelony wyjdą jeszcze bardziej zmotywowani na ten mecz - Gavi już na pewno o to zadba. Jeśli tylko będzie skuteczność to jestem spokojny o wynik jutrzejszego meczu.
3
Pięknie wszyscy jadą z tym patologicznym klubem.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Geble
1
Dobra, dawać Communicado Official, że Madryt się obsrał i nie zagra to może Sociedad zdąży jeszcze na ostatni autobus, i zagramy jutro.
2
Co raz ciekawiej się robi. Czyli wychodzi na to, że finał będzie z Realem tylko innym.
4
@TR3YWAY Co by się nie stało i tak jest grillowany. Nie ma z obecnej sytuacji dobrego wyjścia.
9
Są pierwsze przecieki kto mógłby poprowadzić jutrzejszy finał. To francuz Florent Perre.
1
Nie no, to się we łbie nie mieści co ten zasrany klub robi. Już dali pokaz podczas gali Złotej Pilki gdy nie polecieli bo nie wygrał Vinicius, ale to co się teraz dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Niech nie przyjeżdżają, a najlepiej to niech nie grają w ogóle. Futbol tylko na tym zyska.
3
Nie ma wyższego stopnia hipokryzji we wszechświecie niż Real Madryt narzekający na sędziów. Nie ma.
1
@Eklerek Dzisiaj jesteś "simpem" bo napiszesz albo powiesz, że kobieta jest ładna. Ludziom odpieprza już ostro.
27
Nie mamy prawa z nimi przegrać żadnego klasyku w tym sezonie. Jesteśmy od nich 5 razy lepsi. Oby tylko była skuteczność.
21
Getafe 2.36 xG, Real 1.40 i przegrali jak zwykle.
1
Ten Fati rozbudził trochę nadzieje tym wczorajszym występem. Oczywiście daleka jeszcze droga do jego formy sprzed kontuzji, ale nie był piłkarskim wrakiem. Był dynamiczny, miał niezły strzał, był ciągle pod grą i grał w tempo. Jeśli byłby w stanie grać regularnie nawet wchodząc z ławki żeby odciążyć innych zawodników to już byłby sukces.