Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba Wojtkowi wybić z głowy te wejścia w nogi na pełnej. Mimo wszystko gdy on jest w bramce czuć zdecydowanie większy spokój niż z Ter Stegenem.
3
To była trzecia połowa z Leganes.
2
@macio_944 To jest inna Barcelona, spokój.
0
@Jonyx Da rade, spokojnie.
2
https://x.com/mest4ri_/status/1911497492308382008
Skandal, skandal, skandal. Nie powinien powąchać murawy w tym sezonie.
0
Skończy się na 3 meczach. Nikt się nie spodziewał.
1
Po meczu. Żałosne Alaves.
1
Piękne są te akcje ofensywne Alaves...
3
To Leganes ze wczoraj zapakowałoby ze 3 Realowi.
0
Dobrze to Alaves grało do 25 minuty, od tamtej pory nic. Zero z przodu.
2
To będziemy grać po 10.
0
@FcPortoFan1999 Nie tylko w tym roku.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Powiedziałbym, że każda inna kara niż 4 mecze zawieszenia to będzie skandal, a wtedy nie zagra w finale.
0
Całkowicie wyłączając komu się kibicuje to ten foul Mbappe powinien zakończyć jego sezon w hiszpańskich rozgrywkach. To było wejście na połamanie nogi.
0
A czy przypadkiem zawieszenia ligowe nie liczą się też w Pucharze Króla?
1
@VegetaPolska No Perez zadziała, zamiast zawieszenia będzie penalti para Real Madrid.
0
Każdy piłkarz, który dołącza do tego bandyckiego klubu jest taki sam.
0
Czerwo 100000% musi być
0
@kiper09 Nie pamiętam kiedy mecz Realu ostatnio skończył się 0:0 ;p Ale nie narzekałbym.
0
Cud. Nie spodziewałem się.
0
Foul, ale im nie gwizdną. To będzie gol. A może jednak?
1
Oby Balde nie wyleciał na dłużej niż 2 tygodnie - wtedy da rade wrócić na półfinał LM i może nawet na finał CDR.
0
Jeśli Alaves jutro zagra tak jak Leganes dzisiaj to jest potencjał na coś pozytywnego dla Nas.
2
Ależ graliśmy gówno, ale mamy 3 punkty. Trzeba umieć wygrywać takie mecze.
0
Coś ty Fermin odwalił
1
Bramka goata Gerarda Martina.
0
Bardzo intensywny mecz, hahahhaha
3
@Barcafan2020 To jest psychiatryk. Tam redaktorzy to są kretyni, a użytkownicy są jeszcze gorsi.
28
Doliczyli 3 minuty. Ile można czekać na zatrzymywany czas gry? Te gówno drużyny zabijają futbol. Przecież na tym meczu to można co najwyżej usnąć. Na każdą minute gry przypada minuta przerwy. Absurd.
0
@Deathwing112 Akurat sezonowców to teraz może sporo przybyć.