3

Trzeba Wojtkowi wybić z głowy te wejścia w nogi na pełnej. Mimo wszystko gdy on jest w bramce czuć zdecydowanie większy spokój niż z Ter Stegenem.

3

To była trzecia połowa z Leganes.

2

@macio_944 To jest inna Barcelona, spokój.

0

@Jonyx Da rade, spokojnie.

2

https://x.com/mest4ri_/status/1911497492308382008

Skandal, skandal, skandal. Nie powinien powąchać murawy w tym sezonie.

0

Skończy się na 3 meczach. Nikt się nie spodziewał.

1

Po meczu. Żałosne Alaves.

1

Piękne są te akcje ofensywne Alaves...

3

To Leganes ze wczoraj zapakowałoby ze 3 Realowi.

0

Dobrze to Alaves grało do 25 minuty, od tamtej pory nic. Zero z przodu.

2

To będziemy grać po 10.

0

@FcPortoFan1999 Nie tylko w tym roku.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Powiedziałbym, że każda inna kara niż 4 mecze zawieszenia to będzie skandal, a wtedy nie zagra w finale.

0

Całkowicie wyłączając komu się kibicuje to ten foul Mbappe powinien zakończyć jego sezon w hiszpańskich rozgrywkach. To było wejście na połamanie nogi.

0

A czy przypadkiem zawieszenia ligowe nie liczą się też w Pucharze Króla?

1

@VegetaPolska No Perez zadziała, zamiast zawieszenia będzie penalti para Real Madrid.

0

Każdy piłkarz, który dołącza do tego bandyckiego klubu jest taki sam.

0

Czerwo 100000% musi być

0

@kiper09 Nie pamiętam kiedy mecz Realu ostatnio skończył się 0:0 ;p Ale nie narzekałbym.

0

Cud. Nie spodziewałem się.

0

Foul, ale im nie gwizdną. To będzie gol. A może jednak?

1

Oby Balde nie wyleciał na dłużej niż 2 tygodnie - wtedy da rade wrócić na półfinał LM i może nawet na finał CDR.

0

Jeśli Alaves jutro zagra tak jak Leganes dzisiaj to jest potencjał na coś pozytywnego dla Nas.

2

Ależ graliśmy gówno, ale mamy 3 punkty. Trzeba umieć wygrywać takie mecze.

0

Coś ty Fermin odwalił

1

Bramka goata Gerarda Martina.

0

Bardzo intensywny mecz, hahahhaha

3

@Barcafan2020 To jest psychiatryk. Tam redaktorzy to są kretyni, a użytkownicy są jeszcze gorsi.

28



Doliczyli 3 minuty. Ile można czekać na zatrzymywany czas gry? Te gówno drużyny zabijają futbol. Przecież na tym meczu to można co najwyżej usnąć. Na każdą minute gry przypada minuta przerwy. Absurd.

0

@Deathwing112 Akurat sezonowców to teraz może sporo przybyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?