1



Za 7 baniek go chcieliśmy oddać po dobrym sezonie w Gironie, o matko...

1

@MasterKrzych Już wrócił, trenuje normalnie z drużyną, kwestia meczu czy dwóch i będzie w kadrze.

3

Szczęsny jest lepszy bramkarzem od Ter Stegena. Niemiec od lat w Lidze Mistrzów nie istnieje, zupełnie nie pomagał drużynie, a nawet wpuszczał bramki, których dobry bramkarz wpuścić nie powinien. Ter Stegen w tym sezonie nie wygryzie Wojtka, a w przyszłym też nie powiedziane, że będzie pierwszym wyborem.

3

@RosjaninBut wroci, ma byc gotowy na rewanz z BVB albo mecz pozniej

3

Witam. Chciałem tylko napisać, że Real Madryt nie przegrywa finałów. A jak przegrywa to dlatego, że akurat im się nie chciało wygrać.

6

Oby tylko nikt się nie wysypał i niech ten Olmo wraca bo teraz to wszystkie ręce na pokład. W tym sezonie chyba jeszcze nie widziałem Barcy tak zmęczonej. No ale jak się gra 3 mecze w 6 dni od razu po reprezentacjach to nie ma co się dziwić.

2

@Torto No Ferran zaczął grać jak gość za 50 baniek. Do tego zasuwa w pressingu jak szalony.

2

Nawet nie wiecie jak mnie cieszy to zwycięstwo. Gramy 80-90% spotkań w sezonie dobrze albo bardzo dobrze, ale nie zawsze tak się da. Dzisiaj pierwsza połowa znowu naprawde dobra, ale w drugiej widać już było jak bardzo ciężkie nogi mieli zawodnicy. Cieszy cholernie ta obrona bo w meczach są rózne momenty, nie da się tylko atakować. Natomiast irytują strasznie niewykorzystane okazje przez to, że a to brakuje podania Yamala do Raphinhi, a to Raphinha nie poda do Lewego i tak w kółko. Muszą podejmować lepsze decyzje bo to się może w końcu zemścić.

5

Bardzo zmęczona Barcelona nie pozwoliła na celny strzał Atletico na swoim stadionie. Trzeba docenić to zwycięstwo. Sami sobie zgotowaliśmy te nerwówke, ten dwumecz powinien być zakończony na Montjuic.

0

Brawo brawo brawo

1

@KamQiX Doznaliby szoku i zbieraliby się z 3 sezony.

2

Tak z gry to powinno być z 6-2 w tym dwumeczu.

3

Atletico gra ofensywnie dzisiaj, tak jak zapowiedział Simeone - ofensywnie atakuje kostki.

1

Ten dwumecz powinien już być dawno zakończony. Jesteśmy od nich dużo lepsi, a tak trzeba będzię się męczyć.

4

@Andi18 Ofensywne Atletico... znowu będzie autobus na 30 metrze, a jak obejmą prowadzenie to na 20.

1

@marian_konopka Tam był spalony, ale sędzia ogólnie był dzis do dupy.

3

@MeMyselfAndI Haha, wyszedł, hahahaha

7

To Sociedad jest obrzydliwie słabe, to i tak cud, że tu dogrywka była. Do teraz nie wiem jak oni 4 bramki strzelili.

4

Stracić dwa gole po rożnych. Brawo.

0

Jakby był Alaba na boisku to byłby gol

0

Już prawie sobie bramke strzelili, dobry start.

1

Tyle ile razy z nimi zagramy w tym sezonie tyle razy powinni od nas dostać srogie lanie. Oni są beznadziejni. Nawet ich czarna magia ma jakieś problemy.

5

Coś takiego obronił, ale jak piłka mu leci w koszyk to nie

2

Co jest do cholery jasnej.

0

Ciągle to samo. Leci piłka w ręce bramkarzowi, a on sobie strzela bramke.

1

Co zrobił bramkarz?

0

Haha Prima Aprilis

1

Nie wlaczajcie odbiornikow!

0

Zubimendi, błagam Cię...

2

@Pressinho chyba sobie żartujesz, Lunin to dobry bramkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?