Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Celta jutro musi się zemścić za kradzież w Copa del Rey.
1
Uciekliśmy spod topora.
0
Wreszcie Fermin, wreszcie.
0
@Dawidfcb1998 No ta akcja Pau Victora z dyńki to 100% gol dla Luuka.
3
Niby ta piłka miała dziwną trajektorie lotu... ale dlaczego takie bramki przydarzają się tylko Ter Stegenowi? Po cholere on skakał?
4
Przy 0-0 byłbym spokojny, ale oni bronią 11 zawodnikami w polu karnym, a my oprócz Yamala nie mamy nikogo kto może zrobić różnice na skrzydle. Strasznie sobie spieprzyliśmy mecz tą straconą bramką.
1
Lamine sobie posiedział 35 minut.
0
Arsenal to niech się cieszy, że Anglia ma 5 zespołów w Lidze Mistrzów bo jeszcze różnie to może się dla nich ułożyć. Mają Liverpool i Newcastle w terminarzu.
4
Napoli ze zwycięstwem i Inter pod olbrzymią presją. 7 pkt w 3 meczach daje Napoli mistrzostwo, a terminarz mają bardzo korzystny.
1
Arsenal właśnie umarł od własnej broni.
1
@ShawnC Obecna drużyna i ta kiedy graliśmy z Osasuną na wyjeździe nie mają ze sobą już prawie nic wspólnego.
3
Inter też rezerwy na Verone.
8
Za 3, 2, 1... jak to Pedri!111!!
10
No nie do mu wszechświat czegoś wygrać, nie da. Możemy spodziewać się jakiejś asteroidy w tym tygodniu jeszcze.
6
Harry Kane curse strikes again.
0
Do przewidzenia to było. Bardzo mało się działo wokół GTA 6 w tym roku.
0
@Macior79 Araujo na pewno bardzo się przyda na kolejny postawiony autobus Interu. Eric grał na prawej obronie cały sezon w Gironie, wie jak tam grać i jest 100 razy lepszy w wyprowadzaniu akcji.
8
@Vurt Był 37 letni Polak, goryli nie trzeba. On dużo piłek przy krótkim słupku wybijał.
2
@Striker Nie no, nie jest przeceniany szczególnie w Lidze Mistrzów. Momentum ma ogromne znaczenie w piłce nożnej, a w domu dużo łatwiej o to.
3
Spokojnie i tak cały sezon gramy na wyjeździe.
16
Nie wiem jak ale Nico Williams albo jakiś Lookman musi zostać podpisany. Potrzebujemy drugiego skrzydłowego.
0
Niestety włoskie Getafe wyjeżdża z bardzo dobrym wynikiem.
0
@Korek365 Balde wróci
1
Typowy mecz z Interem.
5
@ZwyklyKibicBarcy04 A przy drugiej przegrał pojedynek w powietrzu.
0
@FanBarcy22 Spokojnie...
0
Nie chce widzieć jak odpadamy z Interem po tym jak jesteśmy od nich tysiąc razy lepsi po raz kolejny. Skuteczność do cholery.
1
Sami podłączyliśmy ten Inter. Oni wyglądają koszmarnie fizycznie, ledwo biegają. Musimy to wygrać.
7
To, że tutaj jest 2-2 to zbrodnia na futbolu. Powinniśmy mieć tutaj dwie bramki przewagi PRZYNAJMNIEJ.
0
@Criss18Barca Czy ty masz rozum i godność człowieka? Kto Ci po nim jechał?