37

Celta jutro musi się zemścić za kradzież w Copa del Rey.

1

Uciekliśmy spod topora.

0

Wreszcie Fermin, wreszcie.

0

@Dawidfcb1998 No ta akcja Pau Victora z dyńki to 100% gol dla Luuka.

3

Niby ta piłka miała dziwną trajektorie lotu... ale dlaczego takie bramki przydarzają się tylko Ter Stegenowi? Po cholere on skakał?

4

Przy 0-0 byłbym spokojny, ale oni bronią 11 zawodnikami w polu karnym, a my oprócz Yamala nie mamy nikogo kto może zrobić różnice na skrzydle. Strasznie sobie spieprzyliśmy mecz tą straconą bramką.

1

Lamine sobie posiedział 35 minut.

0

Arsenal to niech się cieszy, że Anglia ma 5 zespołów w Lidze Mistrzów bo jeszcze różnie to może się dla nich ułożyć. Mają Liverpool i Newcastle w terminarzu.

4

Napoli ze zwycięstwem i Inter pod olbrzymią presją. 7 pkt w 3 meczach daje Napoli mistrzostwo, a terminarz mają bardzo korzystny.

1

Arsenal właśnie umarł od własnej broni.

1

@ShawnC Obecna drużyna i ta kiedy graliśmy z Osasuną na wyjeździe nie mają ze sobą już prawie nic wspólnego.

3



Inter też rezerwy na Verone.

8



Za 3, 2, 1... jak to Pedri!111!!

10

No nie do mu wszechświat czegoś wygrać, nie da. Możemy spodziewać się jakiejś asteroidy w tym tygodniu jeszcze.

6

Harry Kane curse strikes again.

0

Do przewidzenia to było. Bardzo mało się działo wokół GTA 6 w tym roku.

0

@Macior79 Araujo na pewno bardzo się przyda na kolejny postawiony autobus Interu. Eric grał na prawej obronie cały sezon w Gironie, wie jak tam grać i jest 100 razy lepszy w wyprowadzaniu akcji.

8

@Vurt Był 37 letni Polak, goryli nie trzeba. On dużo piłek przy krótkim słupku wybijał.

2

@Striker Nie no, nie jest przeceniany szczególnie w Lidze Mistrzów. Momentum ma ogromne znaczenie w piłce nożnej, a w domu dużo łatwiej o to.

3

Spokojnie i tak cały sezon gramy na wyjeździe.

16

Nie wiem jak ale Nico Williams albo jakiś Lookman musi zostać podpisany. Potrzebujemy drugiego skrzydłowego.

0

Niestety włoskie Getafe wyjeżdża z bardzo dobrym wynikiem.

0

@Korek365 Balde wróci

1

Typowy mecz z Interem.

5

@ZwyklyKibicBarcy04 A przy drugiej przegrał pojedynek w powietrzu.

0

@FanBarcy22 Spokojnie...

0

Nie chce widzieć jak odpadamy z Interem po tym jak jesteśmy od nich tysiąc razy lepsi po raz kolejny. Skuteczność do cholery.

1

Sami podłączyliśmy ten Inter. Oni wyglądają koszmarnie fizycznie, ledwo biegają. Musimy to wygrać.

7

To, że tutaj jest 2-2 to zbrodnia na futbolu. Powinniśmy mieć tutaj dwie bramki przewagi PRZYNAJMNIEJ.

0

@Criss18Barca Czy ty masz rozum i godność człowieka? Kto Ci po nim jechał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?