Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adius123 Wpisz fullmatchesandreplays w google. Na eleven/canal+ też może lecieć powtórka jakaś.
1
@barcelonaLM Patologia nadająca się tylko do więzienia
1
Sorloth hat trick w 11 minut, 4 bramki w 30, co jest kurła.
0
@Zoker Będzie walkower
0
@Pawlusek Bo chciał wysoko piłkarza do obrony stałych fragmentów jednocześnie nie rezygnując z 4-2-3-1.
3
Ciekawe jaki build ma ten papież - czy full kleryk czy może jakaś hybryda maga?
0
@qchulainn A co dokładnie napisałeś? Mógłbyś napisać raz jeszcze?
1
@bartekvisca Przecież takie coś nie dzieje się codziennie w Polsce. Ja nie pamiętam czegoś takiego.
0
@Kuchar Przecież romantyczna piłka to się z 15 lat temu skończyła.
4
Brudne szejkerskie pieniądze kontra włoska mafia. Pojedynek dżumy z cholerą.
2
Oficjalnie: Kolejny finał LM do zapomnienia.
5
Saka miał pilke na mega emocje w tym meczu. Niestety, jak czegoś takiego nie strzelasz to nie masz czego szukać w takim meczu.
0
@Messibestplayerintheworld Akurat zastępstwo za Araujo.
2
Ale Odegaard jest cienki...
0
Dajcie spokój...
0
Liga Mistrzów w pigułce. Wszyscy strzelają z jakichś przebitek, odbitek...
1
PSG - Inter... szkoda pikseli w telewizorze żeby to gówno oglądać.
1
Ten mecz pokazuje ile dzieli Doue czy Sake od Yamala.
0
Nie wiem jak, ale niech ten Arsenal strzeli...
1
Co za karny hahaha.
8
Donnarumma im ten dwumecz wybrania.
0
@Lewy952468xx Wole Nico.
0
@messi33 A nawet tryplet krajowy.
1
@zodiak_10 Gdzieś widziałem kompilacje Odegaarda w sytuacjach strzeleckich jak podaje zamiast strzelać. Chłop nie lubi strzelać goli.
3
@VegetaPolska Co ja kurła czytam...
3
Nie ma kto w tym Arsenalu strzelić gola. Tworzą sobie niby jakieś okazje, Saka próbuje na tym skrzydle, ale to wszystko takie nieprzekonujące. Ciężko wierzyć w to, że oni będą w ogóle w stanie dwie bramki tu strzelić.
0
Brakuje Arsenalowi siły w ofensywie. Sam Saka to jednak dosyć mało.
0
Ale choke hahaha. Ale kolejny bardzo dobry półfinał.
0
No jak Arsenal traci bramke ze stałego fragmentu to nie wróże im sukcesu dzisiaj.
0
Boli dupsko strasznie bo każdy z tych zespołów był do pokonania, eh...