Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tryplet jednak dla Arsenalu.
0
@barteq Muszą oddać loże VIP bodajże. Będzie 1:1 na spokojnie.
0
@tbas Oczywiście, że tak. FFP we Francji czy Anglii to mit, każdy robi sobie co chce i tak. We Francji oczywiście tylko PSG bo tylko oni mają nielimitowany fundusz państwowy.
0
@Faro Naprawde nie rozumiesz co złego jest w tym, że jeden klub może wydać miliard w 3 okienka, a drugi 10 razy mniej? Mówie tu o klubach, które są mniej więcej na tym samym poziomie sportowym. Nie chodzi tutaj o Barcelone bo akurat my to sobie sami na to zasłużyliśmy.
1
@Faro Oczywiście, że pieniądze nie grają bo Manchester United wydaje kupe siana od 10 lat, a są pośmiewiskiem, ale to nie znaczy, że powinno być tak, że jeden klub z topu wydaje 10 razy tyle co inne tylko dlatego, że jest wspierany przez państwo.
4
https://x.com/FRANXICAN/status/1928901919340138677
700 milionów w 2 sezony... taki Inter tyle to wyda może przez 15 lat.
3
@Luciano99 Gdzie Ci wszedł?
0
Dembele i Doue tak jak całe PSG do wiosny grali bardzo przeciętnie, ale kto dzisiaj o tym pamięta. Lucho po raz kolejny podpalił swój zespół na wiosne.
6
PSG rzecz jasna zasłużyło na wygranie w tej edycji, ale zobaczcie jak zepsuta jest piłka nożna. Inter, który od kilku lat jest w topie, ma 2 finały LM w 3 lata wydaje jakieś grosze na zawodników, a zespoły jak PSG od lat wydają dosłownie setki milionów. Ty nie grasz przeciwko klubowi - grasz przeciwko tworowi wspieranemu przez państwo. Barcelona płaci za błędy w zarządzaniu przez długie lata, takie PSG nawet by czegoś takiego nie odczuło. To nie jest uczciwa rywalizacja.
0
@KamQiX Oczywiście, że dobra obrona jest nawet ważniejsza niż obsada bramki natomiast nie zgadzam się, że nie ma znaczenia kto broni bo ma to olbrzymie znaczenie. Donnarumma nawet w tym meczu miał jedną niesamowitą interwencje.
0
Wyobraźcie sobie dzisiaj ten mecz... pomoc Barcelony vs pomoc PSG. Szalony pressing vs szalony pressing. Oni z nami by mieli naprawde ciężko bo my dajemy dosłownie 30-40 metrów na rozegranie, PSG nie gra tak wysoko. Oczywiście mogłoby się to skończyć też bardzo źle przy naszej formie w obronie w ostatniej części sezonu. Ależ to byłby mecz.
0
@wyrek Tez wolałbym żeby odszedł, ale nie zanosi się na to.
1
PSG ma szalony atak, ale oni byli stabilni w obronie. My siłe rażenia mamy podobną, ale obrona... musimy ją poprawić jeśli chcemy wygrać Lige Mistrzów. Mam nadzieje, że transfer nowego bramkarza i odejście Ter Stegena będą tego początkiem.
1
To może być koniec Interu jako topowej drużyny. Nie wiadomo co z Inzaghim po takiej końcówce sezonu. Czeka ich przebudowa, a pieniędzy to tam za bardzo nie ma.
3
Ależ bym zobaczył walke o środek pola Barcy z PSG, eh...
0
@KacperVEB Lewy zagra do grudnia dobrze/bardzo dobrze i do końca sezonu będzie słaby/przeciętny. Było tak sezon temu, było tak teraz i tak będzie w przyszłym sezonie.
2
Tak czy siak, finał Ligi Mistrzów tym składem to i tak sukces dla Interu. Natomiast to, że prawdopodobnie przegrają wszystkie puchary w miesiąc to już olbrzymia porażka co mnie bardzo cieszy.
1
@Coutinho007 Oni byli beznadziejni w dwumeczu z Nami. Bramki, które traciliśmy to kpina. Od lat odpadamy z Ligi Mistrzów przez beznadziejną obrone i w tym roku było to samo. 7 bramek z takim zespołem jak Inter... oni oprócz wrzutek i okazjonalnego podania do wahadłowego nie mają nic.
0
PSG świetnie w pressingu i dzięki temu Inter na 10 podań 8 psuje. Ogólnie straszna mizeria ten Inter, wystarczy poradzić sobie z nimi przy wrzutkach i ten zespół nie istnieje. Boli strasznie, że nie ma Nas w tym finale.
6
Inter od kilku tygodni jest całkowicie bez formy i w dwumeczu z nami też był słaby. Stracić 7 bramek z taką drużyną to skandal.
1
Dzisiaj za Interem, ale jest to niestety wybór między dżumą, a cholerą.
0
Jeszcze jakiś dobry lewoskrzydłowy i ktoś kto będzie w stanie godnie zastąpić Balde jeśli zajdzie potrzeba, i to będzie dobre okienko. Napastnika też powinniśmy poszukać, ale na niego w tym okienku nie licze bo nadal jest Lewy z dużą pensją.
30
#ByleNieTerStegen
0
@Reviven Szanse oceniam na 50%.
0
@Zoker To jak tak będzie robił u Flicka to nie będzie grał proste. Niemiec na coś takiego nie pozwoli. Dużo nie ryzykujemy bo to tylko wypożyczenie.
4
@ProMILs Z Athleticiem się nie dogadasz.
0
@Toretto Okaże się. Narazie można pomarzyć.
0
@Toretto Ter Stegen out.
9
Dlaczego warto stawiać na chłopaków z La Masii ujęte w 41 sekund.
3
@zTx Piękne wnioski biorąc pod uwage, że okienko transferowe nawet się jeszcze nie zaczęło.