1



Tryplet jednak dla Arsenalu.

0

@barteq Muszą oddać loże VIP bodajże. Będzie 1:1 na spokojnie.

0

@tbas Oczywiście, że tak. FFP we Francji czy Anglii to mit, każdy robi sobie co chce i tak. We Francji oczywiście tylko PSG bo tylko oni mają nielimitowany fundusz państwowy.

0

@Faro Naprawde nie rozumiesz co złego jest w tym, że jeden klub może wydać miliard w 3 okienka, a drugi 10 razy mniej? Mówie tu o klubach, które są mniej więcej na tym samym poziomie sportowym. Nie chodzi tutaj o Barcelone bo akurat my to sobie sami na to zasłużyliśmy.

1

@Faro Oczywiście, że pieniądze nie grają bo Manchester United wydaje kupe siana od 10 lat, a są pośmiewiskiem, ale to nie znaczy, że powinno być tak, że jeden klub z topu wydaje 10 razy tyle co inne tylko dlatego, że jest wspierany przez państwo.

4

https://x.com/FRANXICAN/status/1928901919340138677

700 milionów w 2 sezony... taki Inter tyle to wyda może przez 15 lat.

3

@Luciano99 Gdzie Ci wszedł?

0

Dembele i Doue tak jak całe PSG do wiosny grali bardzo przeciętnie, ale kto dzisiaj o tym pamięta. Lucho po raz kolejny podpalił swój zespół na wiosne.

6

PSG rzecz jasna zasłużyło na wygranie w tej edycji, ale zobaczcie jak zepsuta jest piłka nożna. Inter, który od kilku lat jest w topie, ma 2 finały LM w 3 lata wydaje jakieś grosze na zawodników, a zespoły jak PSG od lat wydają dosłownie setki milionów. Ty nie grasz przeciwko klubowi - grasz przeciwko tworowi wspieranemu przez państwo. Barcelona płaci za błędy w zarządzaniu przez długie lata, takie PSG nawet by czegoś takiego nie odczuło. To nie jest uczciwa rywalizacja.

0

@KamQiX Oczywiście, że dobra obrona jest nawet ważniejsza niż obsada bramki natomiast nie zgadzam się, że nie ma znaczenia kto broni bo ma to olbrzymie znaczenie. Donnarumma nawet w tym meczu miał jedną niesamowitą interwencje.

0

Wyobraźcie sobie dzisiaj ten mecz... pomoc Barcelony vs pomoc PSG. Szalony pressing vs szalony pressing. Oni z nami by mieli naprawde ciężko bo my dajemy dosłownie 30-40 metrów na rozegranie, PSG nie gra tak wysoko. Oczywiście mogłoby się to skończyć też bardzo źle przy naszej formie w obronie w ostatniej części sezonu. Ależ to byłby mecz.

0

@wyrek Tez wolałbym żeby odszedł, ale nie zanosi się na to.

1

PSG ma szalony atak, ale oni byli stabilni w obronie. My siłe rażenia mamy podobną, ale obrona... musimy ją poprawić jeśli chcemy wygrać Lige Mistrzów. Mam nadzieje, że transfer nowego bramkarza i odejście Ter Stegena będą tego początkiem.

1

To może być koniec Interu jako topowej drużyny. Nie wiadomo co z Inzaghim po takiej końcówce sezonu. Czeka ich przebudowa, a pieniędzy to tam za bardzo nie ma.

3

Ależ bym zobaczył walke o środek pola Barcy z PSG, eh...

0

@KacperVEB Lewy zagra do grudnia dobrze/bardzo dobrze i do końca sezonu będzie słaby/przeciętny. Było tak sezon temu, było tak teraz i tak będzie w przyszłym sezonie.

2

Tak czy siak, finał Ligi Mistrzów tym składem to i tak sukces dla Interu. Natomiast to, że prawdopodobnie przegrają wszystkie puchary w miesiąc to już olbrzymia porażka co mnie bardzo cieszy.

1

@Coutinho007 Oni byli beznadziejni w dwumeczu z Nami. Bramki, które traciliśmy to kpina. Od lat odpadamy z Ligi Mistrzów przez beznadziejną obrone i w tym roku było to samo. 7 bramek z takim zespołem jak Inter... oni oprócz wrzutek i okazjonalnego podania do wahadłowego nie mają nic.

0

PSG świetnie w pressingu i dzięki temu Inter na 10 podań 8 psuje. Ogólnie straszna mizeria ten Inter, wystarczy poradzić sobie z nimi przy wrzutkach i ten zespół nie istnieje. Boli strasznie, że nie ma Nas w tym finale.

6

Inter od kilku tygodni jest całkowicie bez formy i w dwumeczu z nami też był słaby. Stracić 7 bramek z taką drużyną to skandal.

1

Dzisiaj za Interem, ale jest to niestety wybór między dżumą, a cholerą.

0

Jeszcze jakiś dobry lewoskrzydłowy i ktoś kto będzie w stanie godnie zastąpić Balde jeśli zajdzie potrzeba, i to będzie dobre okienko. Napastnika też powinniśmy poszukać, ale na niego w tym okienku nie licze bo nadal jest Lewy z dużą pensją.

30

#ByleNieTerStegen

0

@Reviven Szanse oceniam na 50%.

0

@Zoker To jak tak będzie robił u Flicka to nie będzie grał proste. Niemiec na coś takiego nie pozwoli. Dużo nie ryzykujemy bo to tylko wypożyczenie.

4

@ProMILs Z Athleticiem się nie dogadasz.

0

@Toretto Okaże się. Narazie można pomarzyć.

0

@Toretto Ter Stegen out.

9



Dlaczego warto stawiać na chłopaków z La Masii ujęte w 41 sekund.

3

@zTx Piękne wnioski biorąc pod uwage, że okienko transferowe nawet się jeszcze nie zaczęło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?