0

@Veysel No taki jest uniwersalny, że Flick go tylko na ŚPO widzi. Na flance nigdy nie grał.

3

@KacperVEB Ogólnie to prawda, że on ma liczby przeciętne, ale jednak gra w Athleticu, a gra w Barcelonie to zupełnie inna bajka.

0

@ranger3120 Koeman

3

@Jakchcesz Flick chce mieć kadre zamkniętą na 13 lipca bodajże, więc jest szansa, że tylko miesiąc ;p Ale jaja z Nico/Diazem będą na pewno.

14



Nie przestaje bawić.

0

@ViscaelBarca2007 No i nawet jeśli to prawda to i tak nie mamy na klazule. Może być tak, że będą wypychali Fermina bo Raphinha pójdzie na 10.

0

@kanver_ Jeśli masz na myśli Raphinhe to ciężko go nazwać lewoskrzydłowym skoro tak często schodzi do środka. Tak czy siak ktoś z dryblingiem na skrzydło jest potrzebny.

1

@kanver_ Lewoskrzydłowy jest bardziej potrzebny niż napastnik choć napastnik też jest bardzo potrzebny i powiedziałbym, że na już. Lewy nie zagra całego sezonu na dobrym poziomie.

0

@FCB_dimiC Zaraz już go nie będzie.

2

Czyli rozumiem, że Nico poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że nieźle go popieprzyło z tymi 20 bańkami rocznie?

Zresztą, większy problem i tak będzie z klauzulą, nie zapłacimy 60 milionów od razu - chyba, że sprzedadzą np. Fermina czy coś.

7

https://x.com/_Wessinho/status/1933136028464042126

Moim marzeniem był real madryt.

17

@VeB 1899 Czy ty wiesz w ogóle jak wygląda nasz skład? Do tego Diaz ma 28 lat, nie 35.

13



Myśle, że go kupią. Chyba czas pooglądać jakieś jego ostatnie mecze.

0

@Katalończyk 99 Lewandowski wygrał bo on się wypisał z tego cyrku.

4

@Kapitan hawk "Ale ja jestem fanem tiki taki." "To trzeba na Playstation." - Polska myśl szkoleniowa w dwóch zdaniach.

4

Pchamy tego Xaviego bo nie wiem czy hashtag na twitterze robić? Z Ter Stegenem się udało.

0

@aspr1me Od jakiegoś czasu takiego właśnie mamy.

3



De La Fuente: Morata, szczelaj.

0

Teraz czas na Kulesze.

0

@Damian11 To prawda, że piłkarze są przeciętni. Natomiast dobry trener nawet z przeciętnych piłkarzy jest w stanie zrobić silną drużyne.

1

Polska piłka nożna to jest taki sam beton jak polityka. Tu potrzeba zmian u podstaw, ale ta sama śpiewka jest po każdym wielkim turnieju, a efektów żadnych nie ma. Taka jest po prostu mentalność tego narodu.

0

@Krzywy95 Czyli Probierz ma zostać?

1

To co, może Fornalik?

1

My naprawde jesteśmy o krok do powrotu do czasów "Je*** PZPN". Dzisiaj na trybunach dostało się Probierzowi, a niedługo może wrócić na stadiony stara przyśpiewka.

1

Ale jaki ładny garnitur Probierz miał na Euro.

2

To jest niesamowite, on mówi od 3 minut i ciągle mówi to samo.

2

Co ten Bednarek pieprzy, hahahahhahahahahah

22

Ta bramka to idealny obraz polskiej reprezentacji.

1

"Brakowało Nam jakości kapitana Piotra Zielińskiego. Pierwsza bramka podcięła Nam skrzydła."

2

Nawet jak Probierz wyleci to Kulesza zostanie. To jest problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?