Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Veysel No taki jest uniwersalny, że Flick go tylko na ŚPO widzi. Na flance nigdy nie grał.
3
@KacperVEB Ogólnie to prawda, że on ma liczby przeciętne, ale jednak gra w Athleticu, a gra w Barcelonie to zupełnie inna bajka.
0
@ranger3120 Koeman
3
@Jakchcesz Flick chce mieć kadre zamkniętą na 13 lipca bodajże, więc jest szansa, że tylko miesiąc ;p Ale jaja z Nico/Diazem będą na pewno.
14
Nie przestaje bawić.
0
@ViscaelBarca2007 No i nawet jeśli to prawda to i tak nie mamy na klazule. Może być tak, że będą wypychali Fermina bo Raphinha pójdzie na 10.
0
@kanver_ Jeśli masz na myśli Raphinhe to ciężko go nazwać lewoskrzydłowym skoro tak często schodzi do środka. Tak czy siak ktoś z dryblingiem na skrzydło jest potrzebny.
1
@kanver_ Lewoskrzydłowy jest bardziej potrzebny niż napastnik choć napastnik też jest bardzo potrzebny i powiedziałbym, że na już. Lewy nie zagra całego sezonu na dobrym poziomie.
0
@FCB_dimiC Zaraz już go nie będzie.
2
Czyli rozumiem, że Nico poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że nieźle go popieprzyło z tymi 20 bańkami rocznie?
Zresztą, większy problem i tak będzie z klauzulą, nie zapłacimy 60 milionów od razu - chyba, że sprzedadzą np. Fermina czy coś.
7
https://x.com/_Wessinho/status/1933136028464042126
Moim marzeniem był real madryt.
17
@VeB 1899 Czy ty wiesz w ogóle jak wygląda nasz skład? Do tego Diaz ma 28 lat, nie 35.
13
Myśle, że go kupią. Chyba czas pooglądać jakieś jego ostatnie mecze.
0
@Katalończyk 99 Lewandowski wygrał bo on się wypisał z tego cyrku.
4
@Kapitan hawk "Ale ja jestem fanem tiki taki." "To trzeba na Playstation." - Polska myśl szkoleniowa w dwóch zdaniach.
4
Pchamy tego Xaviego bo nie wiem czy hashtag na twitterze robić? Z Ter Stegenem się udało.
0
@aspr1me Od jakiegoś czasu takiego właśnie mamy.
3
De La Fuente: Morata, szczelaj.
0
Teraz czas na Kulesze.
0
@Damian11 To prawda, że piłkarze są przeciętni. Natomiast dobry trener nawet z przeciętnych piłkarzy jest w stanie zrobić silną drużyne.
1
Polska piłka nożna to jest taki sam beton jak polityka. Tu potrzeba zmian u podstaw, ale ta sama śpiewka jest po każdym wielkim turnieju, a efektów żadnych nie ma. Taka jest po prostu mentalność tego narodu.
0
@Krzywy95 Czyli Probierz ma zostać?
1
To co, może Fornalik?
1
My naprawde jesteśmy o krok do powrotu do czasów "Je*** PZPN". Dzisiaj na trybunach dostało się Probierzowi, a niedługo może wrócić na stadiony stara przyśpiewka.
1
Ale jaki ładny garnitur Probierz miał na Euro.
2
To jest niesamowite, on mówi od 3 minut i ciągle mówi to samo.
2
Co ten Bednarek pieprzy, hahahahhahahahahah
22
Ta bramka to idealny obraz polskiej reprezentacji.
1
"Brakowało Nam jakości kapitana Piotra Zielińskiego. Pierwsza bramka podcięła Nam skrzydła."
2
Nawet jak Probierz wyleci to Kulesza zostanie. To jest problem.