Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RosjaninBut Troche wiadomo bo Isak grał już w La Liga ;p
0
@Messiankaramessi Były takie plotki, ale nie sądze. Jeśli Robert nie zaliczy upadku sportowego to myśle, że on będzie grał na 9 przez większość sezonu.
5
@Lionel_Messi10 Ten mundial może nam tyłek uratować bo on musi grać żeby być pierwszym bramkarzem za rok.
6
Wyciekły screeny głównego antagonisty GTA 6.
https://x.com/Lam1neYamal0/status/1935671963370090897
0
@MirusAmisz Według mnie odejdzie chyba, że zgodzi się na znacznie niższą pensje i role rezerwowego. Biorąc pod uwage jak wyglądał przez ostatnie dwa lata to strzelam, że zagra kilka/kilkanaście dobrych tygodni i potem zjedzie z formą. Bardzo dużo się mówi, że Laporta chce ściągnąć topową 9 w lato 2026, np. Alvareza.
0
@MirusAmisz Bo odejdzie z klubu.
3
Bartomeu? TOP. Jeśli to nie jest jakiś madrycki agent to szkoda słów. Można sobie narzekać na Laporte, ale jeśli chodzi o kadre i wynagrodzenia dla piłkarzy to została wykonana niesamowita praca.
8
PILNE: Wyciekł skład jakim mamy zacząć sezon 25/26.
4
Jeśli to prawda to naprawde dobry deal.
0
@Faro Managing Barca to syf, ale źródło ok.
0
@Lanosss
Jest jeszcze Grimaldo na horyzoncie.
0
Oby, oby. Jakiś LO musi przyjść i najchętniej sprzedałbym Martina - jak na siebie zagrał niezły sezon, więc ma wartość rynkową. Natomiast to nie jest gracz pokroju Barcelony. Potrzeba Nam dobrego zmiennika dla Balde.
0
@Szymemdymek Przed 13 lipca. Ciężko powiedzieć kiedy oni dokładnie ogarną to FFP i czego naprawde potrzeba.
4
Balde na misji jest. Pewnie na czacie grupowym tylko czekają na oficjalke.
1
@patrykzmc2000 Ten sam szczebel co Raphinha/Pedri/Kounde/Araujo/Olmo - dzieli ich wszystkich mniej więcej 2 miliony. Myśle, że Nico może dostać koło 13-14 + ewentualne bonusy.
0
@Walpiano Przecież on to specjalnie robi. Im więcej głupich wpisów tym więcej szumu wokół jego konta = więcej zarobionej kasy.
9
Sędzia robił co mógł, ale się nie udało.
3
@Gibbon_FCB Ja oglądam bo byłem ciekawy czy będą jakieś zmiany względem Carlo, ale narazie w sumie to samo.
4
Piękny jest to real. Oby tak dalej!
0
Jak to nie jest bramka...
0
Zasłużony gol dla Al Hilal.
1
Cieszy, że oni tego Rodrygo pchają na prawe skrzydło. Męczy się tam niemiłosiernie.
5
Fuck off - ciekawe jaki to piłkarz?
0
Klepią ich jak dzieci.
2
To powinno być 1:0...
0
Widze, że pressing topowy jak narazie.
0
@Piotrek1993 W niczym, ale mieli więcej punktów, więc tam grają.
0
@tbas Jak nikt nie kupi Martina, a coś ucichło z Wolverhampton to nikt raczej nie przyjdzie. No chyba, że Persicia wezmą, a on chyba nawet na LO może grać. Zobaczymy jak to wyjdzie.
2
Chyba przyjdzie ten Nico.
2
@VeB 1899 Trzeba bodajże rozwiązać kwestie formalne z lożami VIP.