2



Chyba przyjdzie ten Nico.

2

@VeB 1899 Trzeba bodajże rozwiązać kwestie formalne z lożami VIP.

11



My naprawde niezłe pieniądze kasujemy na tych %.

1

Życze Asspanyolowi spadku w przyszłym sezonie.

7

@Values A ktoś w to wierzył? Czwarty lewoskrzydłowy?

0

@Kazragore To Ci sami co dostali 5:0 od Portugalii?

0

@Szymemdymek To zależy jak na to spojrzeć. Jeśli szukamy kogoś kto będzie wchodził w pojedynki 1 na 1 to Nico czy nawet Leao to byłaby najlepsza opcja. Najbardziej ułożonym i prawdopodobnie najlepszym piłkarzem na ten moment jest Diaz. Ja osobiście skłaniam się ku Nico.

4

@kanver_ A to ktoś chce Raphinhe sprzedawać? Czy masz na myśli te wyimaginowane 150 baniek - bo nad taką kwotą to praktycznie zawsze warto się zastanowić, nie ma znaczenia jaki piłkarz?

8

@MateuszQ Raphinha akurat nie wygląda na przeciętnego Brazola.

5

@Nazio_87 Nie no, szanujmy się - jakościowo to te bramki nie mają podjazdu do tych goli Suareza.

1

@Ghostface Suarez to po prostu dużo bardziej kompletny piłkarz od Lewego.

0

@Wossi61FCB Laporta to nic nie musi robić, a i tak wybory wygra.

28



Prime Suarez to był napastnik idealny.

0

@Tarnowitz I dobrze bo Nico to nie jest zastępstwo Raphinhi.

0

@MOLESTA Ale my nie mówimy o piłkarzu, który gra w młodzieżówkach tylko o piłkarzu, który zdobył Mistrzostwo Europy z dorosłą reprezentacją i ma kilka czy kilkanaście tysięcy minut na najwyższym poziomie. Ogólnie branie młodzieżówek pod uwage jest głupie bo np. taki Noah Darvich jest kapitanem Niemców na ME U19, a w Barcelonie gra w 3 lidze.

2

@MOLESTA Czekaj, w jaki sposób zakładanie, że 22 latek ma najlepsze momenty kariery przed sobą jest błędem? Do tego grając w zespole o znacznie większym potencjale ofensywnym niż Bilbao? Oczywiście, że może być tak, że on flopnie w Barcelonie i zupełnie się nie rozwinie, ale każdy transfer to jest ryzyko.

2

@blakkudium 12 baniek brutto to dobra pensja. Więcej byłoby przesadą.

1



Raczej wszystkie topowe źródła są teraz zgodne - zostaje tylko i aż FFP. MATS by sporo zwolnił, ale nie chce odejść. Oby znaleźli kogoś kto weźmie dużą część pensji Ansu. Torre i Pau Victor pewnie odejdą, Lenglet też swoje zwolnił. Zobaczymy jak się to potoczy.

1

@Mazi Fermina chcą sprzedać, ale nie sądze żeby chciał odejść.

0

@katalonczyk987 Barcelona wraca na Camp Nou. Przewidziane jest około 1,1 mld przychodu za przyszły sezon. Barcelona nawet teraz nie ma wielkiego problemu z pieniędzmi tylko z FFP. Za rok kupimy dobrego napadziora.

2

@PepGardiola To jest fake news.

0

@Kondziubarca



Otóż nie. Nie ma lepszego źródła.

3

Dzisiaj informacje, że Nico jest numerem 1 na liście, chce przyjść, Deco będzie rozmawiał z agentem, więc od jutra informacje, że nie ma dla niego miejsca w FFP. Tak zwany cykl barceloński.

0

Ciekawe czy jeszcze w tym miesiącu wleci plotka o powrocie Neymara. Może jak się któryś transfer wysypie, kto wie?

0





I tak to proszę Państwa się kręci na tej karuzeli. Co jeden pismak to inaczej. Któryś w końcu trafi.

0



Jest gotowane.

3

@Kapitan hawk Właśnie kupiłem sobie wejściówke za 50k, dzięki!

2

@Adran360 Myślem, że na takie durne pomysły wpada tylko PZPN.

1

@Toretto Oczywiście, że tak. W tej drużynie nawet Jóźwiak wyglądał jak piłkarz.

To Euro to przegrali piłkarze. Dosłownie przed meczem ze Słowacją Sousa pokazywał jak bronić stałe fragmenty i żeby na nie uważać. Co zrobili piłkarze? Stracili bramke po stałym fragmencie dokładnie tak jak ich przestrzegał.

4



Te kadre oglądało się świetnie. Nawet jak remisowali z Węgrami 3-3 to tam był ogień. Szkoda, że tak się to wszystko skończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?