Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat City z Totkami to zawsze miało problemy.
0
@gmdfk Bo go nie zarejestrowaliśmy :(
1
@Frimpong A na kij Liverpoolowi ten Isak? Na skrzydle będzie grał?
1
Niech nabijają punkty w Lidze Konferencji aż będziemy mieli gwarantowane miejsce w Lidze Mistrzów bo inaczej to chyba poczekamy kolejne 20 lat.
0
Zatrzymywany czas gry potrzebny na już, mamy 2025 rok do cholery... Nie dało się tego meczu z Mallorcą oglądać.
6
@Kengo Oni kiedyś wstawili na notatnik artykuł, że gdyby nie VAR to Real byłby liderem z jakąś tam przewagą punktową.
3
@JohnKennedy W XXI:
Najlepszy prime - Nazario
Najlepszy całościowo - Lewy
Coś pomiędzy - Suarez
3
Spójrzcie na lewą strone boiska ;]
5
@Eklerek Powinien tego Lewego odstawić na 5 metrów, a ten truchtem biegnie. ;]
0
@Recha_0684 Pewne to są w życiu tylko dwie rzeczy. Były informacje, że mógł trafić do nas i on miał łatke dużego talentu. Z tego co pamiętam to po prostu woleliśmy Ferrana.
4
Nie wiem w jakim świecie ten transfer niby miałby być realny. Atletico ma kase co pokazały ostatnie okienka, więc sprzedawać nie musi w szczególności do ligowego rywala. Alvarez od odejścia z City tylko zyskuje na wartości, więc mogą sobie za Niego zawołać ze 150 milionów. Nie ma opcji, że on tu wyląduje. Trzeba było go brać przed tym jak poszedł do City.
0
Deco już chciał się pozbyć Erica za 7 milionów... widze, że teraz czas na Casado. Rozumiem jeszcze żebyśmy dostali za Niego niesamowite pieniądze, ale 30 baniek?
2
@ShawnC To jeszcze nic, jeszcze śmieszniejsza jest czerwona kartka.
5
@cules100pro Ten obrońca kopie go delikatnie w lewą noge, to nie jest kontakt na upadek, ale Mbappe to wykorzystał i się przewrócił. To jest nur, ale sędzia się wybroni. To jest taki karny, że jak sędzia gwiżdże to z boiska to VAR nie zainterweniuje.
14
Komentarz usunięty
0
Tacy są właśnie real i jego kibice - płacz, że Mallorca dostała 2 czerwone gdzie jedna jest zasłużona w 100%, a druga do wybronienia, a w ich pierwszym meczu po tym płaczu sędzia daje czerwoną za takie coś...
0
@Messi1000000 Padolino, obrońca dotknął Mbappe i on to wykorzystał. Sędzia się wybroni. Głupi błąd obrońcy.
0
Super połowa realu - oby tak dalej.
0
Niech oni tylko tego Rodrygo nie sprzedadzą. Niech się znowu męczą z 3 lewoskrzydłowymi. Mbappe to kocur, więc znowu strzeli dużo goli na 9, ale widać jak go ciągnie na skrzydło.
1
Znowu Kręcidło nieeeeeeeeee.
15
Oby dziś madryciaki dostały w łeb od Osasuny.
3
Ale brama Alvareza. Ale to jest piłkarz.
2
Kręcidło komentuje Espanyol - Atletico... już mi przeszła ochota na ten mecz.
1
Taka właśnie jest ta Ligue 1, że PSG wychodzi rezerwowym składem na pierwszą kolejke bo i tak wie, że ją wygra z palcem w nosie.
1
@Czajka90 Tylko 15? Za 20 to on przyszedł.
1
Dla naszej kadry to byłaby super opcja - zgrywaliby się w klubie.
0
@Nightraider Pieniądze nie grają, ale wszystko bardzo ułatwiają gdy możesz wydać 100+ milionów w każde okienko. Do tego jak nie trafisz z transferami nie musisz się męczyć z konsekwencjami tak jak teraz Barcelona. Takie United od lat jest przeciętniakiem, nie ma ich nawet w europejskich pucharach, wydają setki miliony na piłkarzy i kupują kolejnych. PSG czy City może sobie wymieniać piłkarzy bez końca aż trafią. Można tak wymieniać i wymieniać.
2
@Tigermaus Anthony Taylor w pierwszym meczu razem z VARem popełnili większy błąd niż wczoraj Montero. Koleś na środku boiska uderzył piłke ręką jak w siatkówce przez co Ekitike nie wyszedł sam na sam i sędzia nawet tego nie sprawdził.
3
@Katalończyk 99 Na twitterze coś świrują, ale raczej nie. Po prostu Eric jest w dobrej formie. Dobrze, że Flick nie daje grać za nazwisko.
1
@Coutinho007 Takimi klipami można przerzucać się bez końca. Prawda jest taka, że sędzia był beznadziejny, ale jak nie zagwizdał to gra się do końca szczególnie, że tam był piłkarz, który próbował odebrać Ferranowi piłke, a gdy mu się nie udało to mieli pretensje do sędziego. Do tego madryciaki to w większości kretyni bo tak jak nas w ostatnich klasykach kręcili i to dosłownie w każdym - to ja czegoś takiego w życiu nie pamiętam.