Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Laminedependencia Za to na Anoeta my nie oddaliśmy na bramke.
0
Tak to zawsze wygląda dla nich na Anoeta, niestety.
0
@Roobo Clear red
25
Balona to powinien Raphinha dostać, chory sezon, niesamowite liczby, dowoził w każdym wielkim meczu.
3
@blakkudium Jak on w tym samym meczu miał bodajże lepszą interwencje niż ta.
2
Christensen jest lata świetlne przed Araujo, a szczególnie grając w takim klubie jak Barcelona. Jest dobry w obronie i 100 razy lepszy od Urugwajczyka w operowaniu piłką. Jeśli byłby zdrowy i grałby jak przed kontuzją to od Niego powinno się ustalać skład na środku obrony bo Cubarsi od kilku miesięcy gra słabo.
4
@lucca87 Na dziś to Cubarsi powinien być ostatni do gry. Od kilku miesięcy jest w beznadziejnej formie.
0
@July_6_BcN Miałem napisać bardzo nieodpowiedni komentarz, ale nie napisze.
0
@JohnKennedy A jak chcesz na to reagować? Zablokować social media?
0
@bartekvisca Czyli niby jakich działań? Szabla i na front?
1
@reloaded Pewnie dlatego, że tych dronów jest od cholery, a żadna obrona nie jest skuteczna w 100%.
1
Przygotujcie się na atak botów na Twitterze, a nawet tutaj.
10
Tempo prac jest szalone.
0
Włochy mają jakieś uczulenie na wielkie turnieje od pewnego czasu.
2
Ten Pedri to nawet dobry jest.
0
Polska Hiszpania finał MŚ
0
@Gaucho Źródło na poziomie Bravo Sport.
1
@mordini123 Pytanie nie brzmi czy było chlanie tylko ile wychlali?
5
@BORO_12 Widzę te informacje chyba 15 raz w przeciągu roku ;]
1
@Nicko Bez szału narazie.
0
Jeszcze 9 dni do kolejnego meczu Barcelony, a sezon dopiero się zaczął...
0
W ofensywie miernie, ale broniliśmy dzisiaj całkiem nieźle. Jak na nasze warunki to wynik świetny.
3
Wszołek > Dumfries
2
Nieźle gramy w obronie dzisiaj.
0
Spalonego nie było?
0
Oho, nasz najlepszy piłkarz z kontuzją.
4
Ale ten mecz jest nudny. Jakby towarzysko grali.
0
Git, Robercik do bazy.
1
Szymański do zmiany...
0
Wiadomo, że jesteśmy piłkarsko słabsi, ale żeby nawet przy kontrze nie potrafić podprowadzić piłki pod pole karne i podać w tempo... tragicznie się to ogląda. Holendrzy nawet czwartego biegu nie wrzucili.