2

@Laminedependencia Za to na Anoeta my nie oddaliśmy na bramke.

0

Tak to zawsze wygląda dla nich na Anoeta, niestety.

0

@Roobo Clear red

25

Balona to powinien Raphinha dostać, chory sezon, niesamowite liczby, dowoził w każdym wielkim meczu.

3

@blakkudium Jak on w tym samym meczu miał bodajże lepszą interwencje niż ta.

2

Christensen jest lata świetlne przed Araujo, a szczególnie grając w takim klubie jak Barcelona. Jest dobry w obronie i 100 razy lepszy od Urugwajczyka w operowaniu piłką. Jeśli byłby zdrowy i grałby jak przed kontuzją to od Niego powinno się ustalać skład na środku obrony bo Cubarsi od kilku miesięcy gra słabo.

4

@lucca87 Na dziś to Cubarsi powinien być ostatni do gry. Od kilku miesięcy jest w beznadziejnej formie.

0

@July_6_BcN Miałem napisać bardzo nieodpowiedni komentarz, ale nie napisze.

0

@JohnKennedy A jak chcesz na to reagować? Zablokować social media?

0

@bartekvisca Czyli niby jakich działań? Szabla i na front?

1

@reloaded Pewnie dlatego, że tych dronów jest od cholery, a żadna obrona nie jest skuteczna w 100%.

1

Przygotujcie się na atak botów na Twitterze, a nawet tutaj.

10



Tempo prac jest szalone.

0

Włochy mają jakieś uczulenie na wielkie turnieje od pewnego czasu.

2

Ten Pedri to nawet dobry jest.

0

Polska Hiszpania finał MŚ

0

@Gaucho Źródło na poziomie Bravo Sport.

1

@mordini123 Pytanie nie brzmi czy było chlanie tylko ile wychlali?

5

@BORO_12 Widzę te informacje chyba 15 raz w przeciągu roku ;]

1

@Nicko Bez szału narazie.

0

Jeszcze 9 dni do kolejnego meczu Barcelony, a sezon dopiero się zaczął...

0

W ofensywie miernie, ale broniliśmy dzisiaj całkiem nieźle. Jak na nasze warunki to wynik świetny.

3

Wszołek > Dumfries

2

Nieźle gramy w obronie dzisiaj.

0

Spalonego nie było?

0

Oho, nasz najlepszy piłkarz z kontuzją.

4

Ale ten mecz jest nudny. Jakby towarzysko grali.

0

Git, Robercik do bazy.

1

Szymański do zmiany...

0

Wiadomo, że jesteśmy piłkarsko słabsi, ale żeby nawet przy kontrze nie potrafić podprowadzić piłki pod pole karne i podać w tempo... tragicznie się to ogląda. Holendrzy nawet czwartego biegu nie wrzucili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?