1

@kamiVeB Czy ja wiem, Real gra na wyjeździe, niby grają dobrze, ale dla Atletico ten mecz to jest ostatni ratunek żeby jeszcze myśleć o mistrzostwie. Do tego tam bardzo często padają remisy ostatnio.

2

@Zoker To jest tak bardzo niedoceniany film. Jest świetny. Super info.

3

@BulaKG Jaka nieregularność jak on od początku roku gra świetnie.

5

De Jong od początku tego roku kalendarzowego gra bardzo dobrze. Ciekawe kiedy hejterzy zrozumieją, że to topowy pomocnik na świecie.

0

Uciekamy spod topora bo tutaj były typowe oznaki straty puntków czyli bramkarz grający fantastyczny mecz, obijanie obramowania bramki do tego jeszcze ich obrońca wszystko wybijał/blokował.

Dużo graczy było dzisiaj pod formą. Ogólnie mamy naprawde przeciętny początek sezonu. Grając jak gramy 16/18 pkt to bardzo dobry wynik grając większość spotkań na wyjeździe. Cieszy, że nawet nie grając najlepiej potrafimy wygrywać - tak grają mistrzowskie drużyny.

0

@A4ron Lewy ma 37 lat.

2

Wyglądamy jakbyśmy grali KMŚ tydzień temu, a Nas tam nawet nie było. Jesteśmy powolni.

0

Gramy powoli, słabo.

4

Rashford się rozkręca.

1

@MirusAmisz Lepiej zrób samemu research. Sporo zależy jak dużą masz dłoń.

1

@barca__rządzi Z tego co pamiętam to na dwóch.

1

Messi to specjalnie tych hat tricków nie strzela. Boi się być za dobrym czy jakiś uraz ma?

0

Cudem ten Lech wywozi ten 1 pkt. Makabryczne ostatnie 30-40 minut.

0

Spalonego 5 minut sprawdzają, nieźle.

0

Ale choke Lecha.

1

Czwarta bramka Lecha. Ciekawe czy będzie 2-0.

1

@spiderman1899 Dobry serial, ale pod koniec twórcy sami nie wiedzieli jak to skończyć. Niby koniec serialu ma sens i nie jest wcale taki zły jak niektórzy go przedstawiają, ale jednak czuć, że scenarzyści nie mieli od początku zarysowanego zakończenia.

1

Teraz można wyłączyć.

11

Czwarty karny w szóstym meczu.

0

Naprzód Levante!

0

Levante miało swoje szanse, które musiało wykorzystać. Real gra dobrze dzisiaj.

0

Druga setka Levante.

2

Chłop na pustą nie trafił.

0

Szkoda tego Gaviego szczególnie, że zaczął wracać do formy. Niestety, ale jego sytuacja zaczyna co raz bardziej śmierdzieć Fatim choć Gavi to znacznie większy walczak.

4

@Popitek12 Pytam kim jest.

4

@Faro Walnij jeszcze jakiś temat, że miałeś ciężkie dzieciństwo albo, że jesteś alkoholikiem i masz hat tricka. Ten wieczór należy do Ciebie.

9

Ludzie dorastają w różnym momencie. Po prostu Dembele to był jeszcze mentalny dzieciak, a do tego trafił na beznadziejny okres klubu.

0

@Piotr,1985 Ale to nie "cymbały francuskie" decydują tylko ludzie z całego świata.

0

@karolszymek Levante, szansa jest zawsze, a na wyjeździe różne cyrki się mogą dziać.

1

W ogóle dzisiaj już grają te gnoje z Madrytu, więc wieczorem hate-watch na całego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?