Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB Czy ja wiem, Real gra na wyjeździe, niby grają dobrze, ale dla Atletico ten mecz to jest ostatni ratunek żeby jeszcze myśleć o mistrzostwie. Do tego tam bardzo często padają remisy ostatnio.
2
@Zoker To jest tak bardzo niedoceniany film. Jest świetny. Super info.
3
@BulaKG Jaka nieregularność jak on od początku roku gra świetnie.
5
De Jong od początku tego roku kalendarzowego gra bardzo dobrze. Ciekawe kiedy hejterzy zrozumieją, że to topowy pomocnik na świecie.
0
Uciekamy spod topora bo tutaj były typowe oznaki straty puntków czyli bramkarz grający fantastyczny mecz, obijanie obramowania bramki do tego jeszcze ich obrońca wszystko wybijał/blokował.
Dużo graczy było dzisiaj pod formą. Ogólnie mamy naprawde przeciętny początek sezonu. Grając jak gramy 16/18 pkt to bardzo dobry wynik grając większość spotkań na wyjeździe. Cieszy, że nawet nie grając najlepiej potrafimy wygrywać - tak grają mistrzowskie drużyny.
0
@A4ron Lewy ma 37 lat.
2
Wyglądamy jakbyśmy grali KMŚ tydzień temu, a Nas tam nawet nie było. Jesteśmy powolni.
0
Gramy powoli, słabo.
4
Rashford się rozkręca.
1
@MirusAmisz Lepiej zrób samemu research. Sporo zależy jak dużą masz dłoń.
1
@barca__rządzi Z tego co pamiętam to na dwóch.
1
Messi to specjalnie tych hat tricków nie strzela. Boi się być za dobrym czy jakiś uraz ma?
0
Cudem ten Lech wywozi ten 1 pkt. Makabryczne ostatnie 30-40 minut.
0
Spalonego 5 minut sprawdzają, nieźle.
0
Ale choke Lecha.
1
Czwarta bramka Lecha. Ciekawe czy będzie 2-0.
1
@spiderman1899 Dobry serial, ale pod koniec twórcy sami nie wiedzieli jak to skończyć. Niby koniec serialu ma sens i nie jest wcale taki zły jak niektórzy go przedstawiają, ale jednak czuć, że scenarzyści nie mieli od początku zarysowanego zakończenia.
1
Teraz można wyłączyć.
11
Czwarty karny w szóstym meczu.
0
Naprzód Levante!
0
Levante miało swoje szanse, które musiało wykorzystać. Real gra dobrze dzisiaj.
0
Druga setka Levante.
2
Chłop na pustą nie trafił.
0
Szkoda tego Gaviego szczególnie, że zaczął wracać do formy. Niestety, ale jego sytuacja zaczyna co raz bardziej śmierdzieć Fatim choć Gavi to znacznie większy walczak.
4
@Popitek12 Pytam kim jest.
4
@Faro Walnij jeszcze jakiś temat, że miałeś ciężkie dzieciństwo albo, że jesteś alkoholikiem i masz hat tricka. Ten wieczór należy do Ciebie.
9
Ludzie dorastają w różnym momencie. Po prostu Dembele to był jeszcze mentalny dzieciak, a do tego trafił na beznadziejny okres klubu.
0
@Piotr,1985 Ale to nie "cymbały francuskie" decydują tylko ludzie z całego świata.
0
@karolszymek Levante, szansa jest zawsze, a na wyjeździe różne cyrki się mogą dziać.
1
W ogóle dzisiaj już grają te gnoje z Madrytu, więc wieczorem hate-watch na całego.