Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@TR3YWAY On ma kilkadziesiąt minut w lidze, do tego to młody chłopak. Zdarza się. On źle nie wyglądał dzisiaj.
0
W ogóle to jest hit, że jest 5 października, a my wyglądamy fizycznie gorzej niż w czerwcu przed urlopem.
3
Tak to się robi.
0
My ogólnie od początku sezonu gramy przeciętnie, a teraz problemy się skumulowały.
2
@Encore Chłop ma całą bramke otwartą, na lepszej nodze. Dobra decyzja, strzał do dupy.
3
To koniec Barcelony. Nie dokończą nawet Camp Nou budować.
3
To nie jest problem braku Inigo, Yamala czy Raphinhi. Oczywiście z każdym z Nim byłoby łatwiej, ale my jako drużyna wyglądamy koszmarnie. Każda formacja jakby osobno. To jest kamyczek do ogródka Hansiego.
0
Dziury wszędzie na boisku. Zero kontroli.
0
Ile było grania w drugiej połowie? 20 minut?
0
Te dwie akcje to podsumowanie tego meczu. Kompromitacja.
0
To jest kompromitacja.
0
Jak to nie będzie karny to moga zamknac te lige.
1
Potrzebujemy cudu. Oni nie mają juz siły.
0
Niech ten Bernal i Fermin wracają bo Olmo jak będzie tak dalej grał to nie powinien się z ławki podnosić.
0
@Pnog37 Jak tak nie działa? Przeciez VAR może to sprawdzić - to jest akcja bezpośrednio prowadząca do gola.
0
Kto by się spodziewał, że Rashford będzie atak ciągnął. Ferran i Lewy jak narazie totalna kompromitacja. Olmo to nie wiem czy gra w ogóle. Nasza pomoc z nim wygląda koszmarnie.
0
@malypuzon My mogliśmy z 4 albo 5 bramek stracić...
1
Najlepszy po tej połowie to jest wynik.
0
Nie da się na to patrzeć.
4
To jest najgorsza połowa za panowania Hansiego biorąc pod uwage jakość rywala.
4
Nie wiem co oni na treningach robią, ale fizycznie wyglądamy tragicznie. Może im Hansi śrube ostatnio dokręcił.
0
To wygląda jakbyśmy w 10 grali
1
To jest kontynuacja meczu z PSG.
2
Czyli teraz mamy karne za walke o piłkę. Nikt nie miał jej pod kontrolą. Nieźle.
1
Zobaczcie co oni robią w polu karnym. Kładą się przy najmniejszym kontakcie. Właściwie to lecą na ziemie jeszcze przed nim.
0
@foczkyyyhg Karny zasłużony, czerwona z dupy.
1
Hahahaahahahahahahha
3
Jak ktoś wyłączył to niech nie włącza.
1
Dwie setki spieprzone, a teraz Arnau wpuszcza takie gówno.
0
@adi7adi8 To prawda, ale oni chyba dzisiaj sporo rezerwowy skład wystawili.