12

@TR3YWAY On ma kilkadziesiąt minut w lidze, do tego to młody chłopak. Zdarza się. On źle nie wyglądał dzisiaj.

0

W ogóle to jest hit, że jest 5 października, a my wyglądamy fizycznie gorzej niż w czerwcu przed urlopem.

3



Tak to się robi.

0

My ogólnie od początku sezonu gramy przeciętnie, a teraz problemy się skumulowały.

2

@Encore Chłop ma całą bramke otwartą, na lepszej nodze. Dobra decyzja, strzał do dupy.

3

To koniec Barcelony. Nie dokończą nawet Camp Nou budować.

3

To nie jest problem braku Inigo, Yamala czy Raphinhi. Oczywiście z każdym z Nim byłoby łatwiej, ale my jako drużyna wyglądamy koszmarnie. Każda formacja jakby osobno. To jest kamyczek do ogródka Hansiego.

0

Dziury wszędzie na boisku. Zero kontroli.

0

Ile było grania w drugiej połowie? 20 minut?

0

Te dwie akcje to podsumowanie tego meczu. Kompromitacja.

0

To jest kompromitacja.

0

Jak to nie będzie karny to moga zamknac te lige.

1

Potrzebujemy cudu. Oni nie mają juz siły.

0

Niech ten Bernal i Fermin wracają bo Olmo jak będzie tak dalej grał to nie powinien się z ławki podnosić.

0

@Pnog37 Jak tak nie działa? Przeciez VAR może to sprawdzić - to jest akcja bezpośrednio prowadząca do gola.

0

Kto by się spodziewał, że Rashford będzie atak ciągnął. Ferran i Lewy jak narazie totalna kompromitacja. Olmo to nie wiem czy gra w ogóle. Nasza pomoc z nim wygląda koszmarnie.

0

@malypuzon My mogliśmy z 4 albo 5 bramek stracić...

1

Najlepszy po tej połowie to jest wynik.

0

Nie da się na to patrzeć.

4

To jest najgorsza połowa za panowania Hansiego biorąc pod uwage jakość rywala.

4

Nie wiem co oni na treningach robią, ale fizycznie wyglądamy tragicznie. Może im Hansi śrube ostatnio dokręcił.

0

To wygląda jakbyśmy w 10 grali

1

To jest kontynuacja meczu z PSG.

2

Czyli teraz mamy karne za walke o piłkę. Nikt nie miał jej pod kontrolą. Nieźle.

1



Zobaczcie co oni robią w polu karnym. Kładą się przy najmniejszym kontakcie. Właściwie to lecą na ziemie jeszcze przed nim.

0

@foczkyyyhg Karny zasłużony, czerwona z dupy.

1

Hahahaahahahahahahha

3

Jak ktoś wyłączył to niech nie włącza.

1

Dwie setki spieprzone, a teraz Arnau wpuszcza takie gówno.

0

@adi7adi8 To prawda, ale oni chyba dzisiaj sporo rezerwowy skład wystawili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?