Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zaiks No to pora na wizyte do okulisty.
0
@jacobFCB Mi również. Na PC działa normalnie, na TV porażka. Już lepiej oglądać jakieś streamy.
0
@zaiks Zapomnij, że to jest Barcelona lub Real. Nie każdy ma obsesje na punkcie Realu.
Naprawde nie widzisz tutaj faulu?
0
@zaiks Oczywiście, że to był faul. Błąd sędziów. To, że sędzia główny tego nie zauważył jestem w stanie zrozumieć, ale VAR powinien był zareagować.
48
@Transu96 Ale Ci będzie Gothic na tym w 30 fpsach chodził.
47
@vangoor Dlaczego fantastycznie? Bez niego ten mecz będzie po prostu słabszy. To tak jakby nam teraz Pedri wyleciał. Nasze szanse na zwycięstwo rosną, ale ja wole obejrzeć dobry mecz w najmocniejszych składach.
1
@Kitek1640 Ja wybrałem Wikingów, ponieważ od początku mogę skupić się na grabieży.
2
@damiano996 Każda drużyna w LE jest słabsza od Barcelony.
0
@IronSanHybrid Dla mnie to wygląda średnio, a walka wygląda słabo. No, ale zobaczymy.
1
@Momals11 SPORT
0
Viaplay na TV to jest taki shit. Ciągle się zacina...
Natomiast na komputerze chodzi normalnie.
18
@DonMatteo901 Nie wiem, dla mnie wcale taka urodziwa nie jest.
0
@masq Musisz na miesiąc kupić.
2
@kamiVeB Wybieram Neyssiego. Messiego w wieku Neymara.
44
@VegetaPolska Z wykopu pasta, co? Jakiś kibic Realu pisał?
1
@Jakchcesz Wygląda jakby go jakiś mietek za 5 zł obcinał.
2
@Kgorecki2500 Błagam Cię.
1
@Kgorecki2500 Do zdjęć też często pozuje w czasie pracy? ;]
2
@Agonus Te młode chłopaczki to niszczyły drużyny w pojedynke.
0
Brawa dla Atletico. Czemu Ronaldo nie mógł dzisiaj zagrać? Z nim mecz wyglądałby zupełnie inaczej.
1
@Azacca Wskakujesz do TOP30 największej liczby postów osób z multikontem.
1
@Maciek069 De Jong nie daje narazie żadnych, ale to żadnych podstaw żeby grać w Barcelonie na ŚPD.
0
@DonAndrzejos I wszyscy trzej na ławie będą siedzieć. Dest za Mazraouiego, Araujo+Pique za Christensena i Frenkie/Pedri/Busquets/Gavi za Kessiego. ;]
Kadra za to będzie szersza i bardziej konkurencyjna.
0
@Jestjakjest Xavi: Chce Koulibaliego!
Alemany: Proszę bardzo.
1
@mindbender84 Tragiczny sędzia. Mylił się w obie strony.
6
Brak żółtej dla Casemiro. Brak czerwonej dla Valverde.
0
Wyrównany meczyk i fajny do oglądania. Jakim cudem Casemiro nie dostał żółtej kartki to tylko wie sędzia. Szkoda tego słupka bo tam powinna być bramka.
1
@tomek8756 Jeśli masz to na Canal + Online to zmień po prostu przeglądarke.
0
Casemiro bez kartki. Nowość.
0
@kuz Ja też nie wiem jak coś.