0

@PodkarpackiKibic Ale łatwe dla Meksyku i Arabii?

0

Zaorać te katarskie stadiony i przenieść mundial do RPA, i znowu niech nawalają wuwuzelami. Najlepszy mundial w moim życiu.

6

@agaFCB Miałem to samo po meczu z Realem.

0

@IrekPOL Aha, czyli skoro dostają gruby hajs to niech dostaną rakietą w łeb.

4

Odświeżam i odświeżam, a Mbappe nadal w Paryżu. Ile można czekać...

2

Czyli dlatego Laporta wysłał Messiego do Paryża...

0

@marcinK0000 Już mamy Mbappe, więc Nunez nieaktualny.

0

@PodkarpackiKibic Już zaklepaliśmy go sobie. Kontrakt na 9 lat.

12

Rozpoczynam masowy ruch kupowania Spotify Premium. Dołącz do mnie i sfinansuj Barcelonie pensje dla Mbappe!

0

@VegetaPolska Że ten transfer jest bardzo REALny.

1

No i okazuje się, że Mbappe jednak miał plakat Ronaldinho w pokoju.

1

Może Szwedów przejmie przez te 5 dni Koeman i wygramy.

0

@Herato Odpuścili Mundial żeby skupić się na Euro.

6

@VamosRakieta A we Włoszech przemoc domowa wzrosła właśnie o 9000%.

1

@Janiama Druga połowa to nadal dno i kilometr mułu.

4

@Bobo25 Nie ostatni mecz, a ostatnie miesiące. Barcelona traci 12 punktów i odpadła z LM przez Koemana (i kontuzje). Xavi idzie łeb w łeb (a nawet ma więcej zdobytych punktów) z Realem mimo tego, że na początku musiał grać Abde, Luukiem i Ferranem Jutglą.

0

@VegetaPolska Ale skoro nie gra to kto ma niby go wziąć? Według transfermarkt jego obecna wartość to 16M, a nawet tyle nikt za niego nie da bo kosmiczną pensję. Jedyna opcja żeby ktoś go wziął to dać mu się pokazać w 3-4 spotkaniach. Wtedy go ktoś może wypożyczy z opcją kupna tak jak np. Coutinho u nas.

10

@FCB24 Wszędzie tak mówią bo sam Alaba sobie życzy żeby tak go nazywano.

2

@Ojciec5tkidzieci Grał fair bo nie nadążał za akcjami i nie mógł faulować.

19

@Peciak Koeman miał Messiego, Griezmanna i zdrowego Dembele przez praktycznie cały sezon. Nie przypominam sobie takiego wyniku z Realem.

1

Mbappe jeszcze możesz podjąć dobrą decyzję i wybrać odpowiedni hiszpański klub dla siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Chciałbym z tego miejsca podziękować Arsenalowi za świetnego napastnika. Zapłaciliśmy za niego całe 0 euro, a dla Barcelony w tej chwili jest bezcenny.

8

Oprócz tego, że wygraliśmy to pokazaliśmy światu, że projekt Barcelony to najlepszy projekt w świecie futbolu. Może jesteśmy w kryzysie finansowym, ale co z tego skoro gramy tak świetnie? Teraz byle się rozwijać, nie odpłynąć po tym jednym meczu i w przyszłym sezonie może być pięknie.

1

@robimen12345 Serwer im się spłakał.

3

@PatrychoO No, z Benzemą byłoby 1:8.

7

@Janiama Złota piłka La Rambli dla @Roobo

2

To jest niesamowite. Wygraliśmy 4:0, a ja mam cholerny niedosyt. Tam były patelnie na piątkę, a i wyżej można było to wygrać z łatwością.

5

Najlepsze
4:0
Najgorsze
Mogło być 8:0

3

@Vebrol Tutaj większość to kibice Realu, więc może być ciężko.

0

@Songo91 Ponoć też rad udzielam mu ja, przez gadu gadu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?