Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@bartas97 Wyrzucą ich z LM tak jak i City.
2
@Kgorecki2500 Mane/Salah albo kilka 'mniejszych' transferów jak Tchouameni itp. Mają kasę.
3
Czy Terrorysta z Paryża będzie lepszym trenerem od Terrorysty z Rosario?
3
W sumie ten Rodrygo nie jest taki zły.
;]
3
@AmadiRM Oj tak, weźcie go sobie, najlepiej tak na 3 sezony i niech gra w pierwszym składzie za Benzeme.
1
@Percival Rodrygo i Asensio to cały sezon kopali się po czole. To samo w poprzednim. Rodrygo ratują te niesamowite bramki w LM. Asensio w ogóle został odstawiony przed Ancelottiego.
Z Asensio nic w Realu już nie będzie bo to ani nie jest skrzydłowy ani nie jest pomocnik do 4-3-3 - coś jak u nas Coutinho.
Rodrygo jest młodszy, więc ma jeszcze czas, ale on jakoś bardzo się nie rozwinął przez ostatnie lata.
5
@bartas97 Nie wiem, ale co chwile ktoś podaje inne kwoty. 10 minut temu było jakieś 200M. Za godzinę to mu zaoferują miliard i zostanie prezydentem Francji.
1
@Matix1899 Akurat to drugie jest możliwe.
4
@kuz Ale po co im Lewy skoro mają Benzeme? Praktycznie ten sam wiek, Benzema nawet w lepszej formie teraz.
1
@YouTuber https://www.twitch.tv/gerardromero ale to konkurencja YouTuba, więc nie wiem czy możesz tu wejść ;]
0
U Romero taka muzyka, że do Barcelony chyba dołączą Avengersi.
0
@Hubsao ego top, umiejętności jak widać nie ;]
0
@tbas Bo w Football Managerze się fajnie rozwijają. Po 30 to już trumna.
2
@Survier Zdziwisz się. ;)
1
@!34RC3!_0N4 el futbolista frenkie do jong
2
@AmigoBlancos Ja słyszałem, że MJB - Maria Josep Bartomeu
0
@Colin94 Potrzeba zmian bo Panie straciły o 11 bramek za dużo.
4
@Pawel13sz Oczywiście, że nie. Luis już jest raczej po drugiej stronie rzeki. Widziałbym go w MLS.
18
Doznałem kontuzji oczu.
1
@HighestInTheRoom Cud musiałby się stać żeby doszło do takich transferów.
1
Jak już ten Dembele ma zostać to mam nadzieje, że po przedłużeniu kontraktu mu się nie odechce grać i w presezonie go Xavi nauczy strzelać bo 1 bramka przez cały sezon to śmiech na sali nawet biorąc pod uwagę ilość asyst.
0
@Nazio87 I pewnie też by nie wypalił bo to '10'.
0
@LloretDeMar Dlaczego ma spalone mosty? Koemana już nie ma.
8
Z tych 70-80 milionów tylko 25% można przeznaczyć na transfery... oj pustki w kasie są niezłe.
2
Może się United De Jongi pomylą i wezmą Luuka za 70 baniek...
16
@esem91 Barcelona nawet gdyby chciała kogoś przekupić to nie ma czym zapłacić.
2
@antytalent Wszechświat nie jest na to gotowy.
0
@peetwithbarca Neto jeden niezły mecz i proszę. ;>
1
@Pilka_jest_okragla Nie no, Riki to raczej do 4-3-3 wejdzie, nie widze go w 4-2-3-1 zupełnie.
0
@Encore Mieliśmy tutaj już takiego gracza i nie skończyło się to dobrze. Mieliśmy też pół pomocnika i pół skrzydłowego, no i też go tu już nie ma.