3

@bartas97 Wyrzucą ich z LM tak jak i City.

2

@Kgorecki2500 Mane/Salah albo kilka 'mniejszych' transferów jak Tchouameni itp. Mają kasę.

3

Czy Terrorysta z Paryża będzie lepszym trenerem od Terrorysty z Rosario?

3

W sumie ten Rodrygo nie jest taki zły.

;]

3

@AmadiRM Oj tak, weźcie go sobie, najlepiej tak na 3 sezony i niech gra w pierwszym składzie za Benzeme.

1

@Percival Rodrygo i Asensio to cały sezon kopali się po czole. To samo w poprzednim. Rodrygo ratują te niesamowite bramki w LM. Asensio w ogóle został odstawiony przed Ancelottiego.

Z Asensio nic w Realu już nie będzie bo to ani nie jest skrzydłowy ani nie jest pomocnik do 4-3-3 - coś jak u nas Coutinho.

Rodrygo jest młodszy, więc ma jeszcze czas, ale on jakoś bardzo się nie rozwinął przez ostatnie lata.

5

@bartas97 Nie wiem, ale co chwile ktoś podaje inne kwoty. 10 minut temu było jakieś 200M. Za godzinę to mu zaoferują miliard i zostanie prezydentem Francji.

1

@Matix1899 Akurat to drugie jest możliwe.

4

@kuz Ale po co im Lewy skoro mają Benzeme? Praktycznie ten sam wiek, Benzema nawet w lepszej formie teraz.

1

@YouTuber https://www.twitch.tv/gerardromero ale to konkurencja YouTuba, więc nie wiem czy możesz tu wejść ;]

0

U Romero taka muzyka, że do Barcelony chyba dołączą Avengersi.

0

@Hubsao ego top, umiejętności jak widać nie ;]

0

@tbas Bo w Football Managerze się fajnie rozwijają. Po 30 to już trumna.

2

@Survier Zdziwisz się. ;)

1

@!34RC3!_0N4 el futbolista frenkie do jong

2

@AmigoBlancos Ja słyszałem, że MJB - Maria Josep Bartomeu

0

@Colin94 Potrzeba zmian bo Panie straciły o 11 bramek za dużo.

4

@Pawel13sz Oczywiście, że nie. Luis już jest raczej po drugiej stronie rzeki. Widziałbym go w MLS.

18

Doznałem kontuzji oczu.

1

@HighestInTheRoom Cud musiałby się stać żeby doszło do takich transferów.

1

Jak już ten Dembele ma zostać to mam nadzieje, że po przedłużeniu kontraktu mu się nie odechce grać i w presezonie go Xavi nauczy strzelać bo 1 bramka przez cały sezon to śmiech na sali nawet biorąc pod uwagę ilość asyst.

0

@Nazio87 I pewnie też by nie wypalił bo to '10'.

0

@LloretDeMar Dlaczego ma spalone mosty? Koemana już nie ma.

8

Z tych 70-80 milionów tylko 25% można przeznaczyć na transfery... oj pustki w kasie są niezłe.

2

Może się United De Jongi pomylą i wezmą Luuka za 70 baniek...

16

@esem91 Barcelona nawet gdyby chciała kogoś przekupić to nie ma czym zapłacić.

2

@antytalent Wszechświat nie jest na to gotowy.

0

@peetwithbarca Neto jeden niezły mecz i proszę. ;>

1

@Pilka_jest_okragla Nie no, Riki to raczej do 4-3-3 wejdzie, nie widze go w 4-2-3-1 zupełnie.

0

@Encore Mieliśmy tutaj już takiego gracza i nie skończyło się to dobrze. Mieliśmy też pół pomocnika i pół skrzydłowego, no i też go tu już nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?