3

@VamosDeJong Bo gramy z Legią.

4

@Suzu Ale on nie miał problemów z kolanem ostatnio...

10

@Virusk3 Przecież on na bank dostał zalecenia od sztabu medycznego żeby się narazie oszczędzał... przecież nie zacznie wchodzic na wślizgu w pierwszym meczu.

11

@joloskyy Raczej grał na 10% bo bał się odnowienia kontuzji.

1

Mallorca to wiedziała, że gra o utrzymanie czy myślała, że to mecz towarzyski? Piknikowy ten mecz bardzo.

0

@kamyk_23 A czemu łysa pała skoro żółtą dostał zasłużoną? ;>

1

Od paru spotkań to gramy jak Prime Real czyli praktycznie same wrzutki.

5

0

@tbas A Janusze na fb już debatują skąd ta Barca ma na to pieniążki. Przecież to bankrut, bla, bla.

2

@tomek8756 Nigdy nie było i prawdopodobnie nie bedzie.

7

@Nano22 Jeśli ktoś uważa, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem od Messiego to po prostu nie zna się na piłce. Tyle.

Największym sukcesem Ronaldo jest to, że w ogóle powstała taka dyskuja.

0

@FCB24 Zmiennika jak było widać w ostatniej kolejce też nie mają.

2

@ElKamil No właśnie to tylko piłka nożna. Oni dopiekają nam, a my im. Jest to całkowicie normalne dopóki ktoś nie bierze tego zbyt poważnie.

0

@ObiektywnyKibic121 To jest 'obiektywny' kibic Realu jakich wielu tutaj. Nawet żeby było 10 słupków to i tak Ci napiszą, że nie mieli farta.

0

@Rewolucja123 https://x.com/xgphilosophy

3

@clyde Jaki błąd skoro City mogło dzisiaj strzelić podobnie, to samo Chelsea.

Barcelona jak ogarnie się fizycznie to w przyszłym sezonie będzie grała jak w meczu z Realem. Ten sezon trzeba jakoś dograć. Te ostatnie mecze strasznie zmieniły postrzeganie tych dobrych tygodni.

1

@Rewolucja123 Coś złe info masz.

Man City (3.08) 4-3 (1.66) Real Madrid

Z czego 0.77 to karny...

0

@ainolatuk Jakąś minute temu już to pisałeś. Poza tym jak wrzutka w pole karne i biegnięcie przez pół boiska to podobne sytuacje?

1

@JimMorrisonFCB Formie Viniciusa? Przecież on jest bez formy.

1

Jak widać FIFA to jest realistyczna gra. Wystarczy wprowadzać chaos i mieć kupę farta, i zamiast przegrać 5:1 to przegrywasz 4:3, i cały czas jesteś w grze.

7

@Kamilos84 W DNA to oni mają farta wpisanego.

3

@zaiks Akcje Realu to laga z 40 metra w pole karne i gol z tyłka oraz podania bramkarza City do zawodników Realu.

0

Jak można być tak słabym i być w półfinale LM oraz zdobyć mistrzostwo to tylko Real wie. I tak co sezon.

4

@AmigoBlancos Czyli jak co mecz.

0

@AmigoBlancos Xavi out, Koeman in.

2

Barcelońskie asy strzeliły 1 bramkę w ostatnich 3 meczach z czego 2 grali na Camp Nou.

3

Cadiz 1/6 pkt
Rayo 0/6 pkt

1

Ze 2 minuty może doliczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?