Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamosDeJong Bo gramy z Legią.
4
@Suzu Ale on nie miał problemów z kolanem ostatnio...
0
@tristan87 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11694861#comment-11694861
10
@Virusk3 Przecież on na bank dostał zalecenia od sztabu medycznego żeby się narazie oszczędzał... przecież nie zacznie wchodzic na wślizgu w pierwszym meczu.
11
@joloskyy Raczej grał na 10% bo bał się odnowienia kontuzji.
1
Mallorca to wiedziała, że gra o utrzymanie czy myślała, że to mecz towarzyski? Piknikowy ten mecz bardzo.
0
@kamyk_23 A czemu łysa pała skoro żółtą dostał zasłużoną? ;>
1
Od paru spotkań to gramy jak Prime Real czyli praktycznie same wrzutki.
5
@MesQueUnClub96 onwóg
0
@tbas A Janusze na fb już debatują skąd ta Barca ma na to pieniążki. Przecież to bankrut, bla, bla.
2
@tomek8756 Nigdy nie było i prawdopodobnie nie bedzie.
7
@Nano22 Jeśli ktoś uważa, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem od Messiego to po prostu nie zna się na piłce. Tyle.
Największym sukcesem Ronaldo jest to, że w ogóle powstała taka dyskuja.
0
@FCB24 Zmiennika jak było widać w ostatniej kolejce też nie mają.
16
https://x.com/AinsleyMUFC/status/1519658493313232896
https://x.com/Ziad_EJ/status/1519660333811576834
To nieźle.
2
@ElKamil No właśnie to tylko piłka nożna. Oni dopiekają nam, a my im. Jest to całkowicie normalne dopóki ktoś nie bierze tego zbyt poważnie.
0
@ObiektywnyKibic121 To jest 'obiektywny' kibic Realu jakich wielu tutaj. Nawet żeby było 10 słupków to i tak Ci napiszą, że nie mieli farta.
0
@Rewolucja123 https://x.com/xgphilosophy
3
@clyde Jaki błąd skoro City mogło dzisiaj strzelić podobnie, to samo Chelsea.
Barcelona jak ogarnie się fizycznie to w przyszłym sezonie będzie grała jak w meczu z Realem. Ten sezon trzeba jakoś dograć. Te ostatnie mecze strasznie zmieniły postrzeganie tych dobrych tygodni.
1
@Rewolucja123 Coś złe info masz.
Man City (3.08) 4-3 (1.66) Real Madrid
Z czego 0.77 to karny...
0
@ainolatuk Jakąś minute temu już to pisałeś. Poza tym jak wrzutka w pole karne i biegnięcie przez pół boiska to podobne sytuacje?
1
@JimMorrisonFCB Formie Viniciusa? Przecież on jest bez formy.
1
Jak widać FIFA to jest realistyczna gra. Wystarczy wprowadzać chaos i mieć kupę farta, i zamiast przegrać 5:1 to przegrywasz 4:3, i cały czas jesteś w grze.
7
@Kamilos84 W DNA to oni mają farta wpisanego.
3
@zaiks Akcje Realu to laga z 40 metra w pole karne i gol z tyłka oraz podania bramkarza City do zawodników Realu.
0
Jak można być tak słabym i być w półfinale LM oraz zdobyć mistrzostwo to tylko Real wie. I tak co sezon.
4
@AmigoBlancos Czyli jak co mecz.
0
@AmigoBlancos Xavi out, Koeman in.
2
Barcelońskie asy strzeliły 1 bramkę w ostatnich 3 meczach z czego 2 grali na Camp Nou.
3
Cadiz 1/6 pkt
Rayo 0/6 pkt
1
Ze 2 minuty może doliczą.