Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu My tak za Ferrana płacimy :x
2
@Messi1000000 Matka Gaviego ma romans z Shakirą.
1
@tomek8756 Jak ludzie zmądrzeją. Czyli nigdy.
10
@Janas11224 Jaja ze stali to mają Ci ludzie, którzy stoją 5 cm od drogi.
6
@gaucho104 Ateiści vs katolicy, runda 2?
5
@Jestjakjest Chyba, że kupujesz koszulke Sergiego Roberto. Wtedy kosztuje 1590 euro.
0
@jacob345 Hejtu było od cholery zawsze tylko kiedyś internetu nie było.
0
@masq Ja bym poszedł dalej. Tu potrzeba zdjęć, a najlepiej nagrania.
0
@DonMatteo901 Niech się przemęczy jeszcze jeden sezon. Może jeszcze jakiś sabotaż na koniec. Pare samobojów czy coś.
0
@Encore Piękne te pierwsze komentarze są, haha.
0
@agaFCB Dokładnie. Włosi się jeszcze podniosą i na mundialu pokażą klasę.
0
@leomessi1710 Jak można tego nie rozumieć? :x
2
Jak przeciwko Polsce będzie strzelał tylko Lo Celso to mamy szanse na bezbramkowy remis.
3
Ale to jest rzeź.
0
Maszyna wrzuciła 6 bieg.
1
@pt9 Piwo. Dużo piwa. Nawet niech wisi.
1
@PatrychoO A jeśli zremisuje?
3
@Uukasz_93 Bo każdy trener na początku kombinuje.
1
@koziar Patola patole pogania.
2
@Katalończyk 99 To oni chyba caly rok wakacje mają.
1
@Kidd On jest i tak bardziej przypakowany niż 99% z Was ;]
0
@wojopancer W ktorym meczu 'zdecydowanie dominujemy' bo chyba nie z Walią?
0
@mate92 A oglądałeś Krychowiaka w Sevilli i na Euro 2016 czy opierasz się na tym jak gra pod koniec kariery?
Tak, piłka nożna to sport narodowy w Polsce od zawsze. To, że nie mamy w niej sukcesów przez ostatnie lata niczego nie zmienia.
2
Dopóki w tym kraju ktoś na poważnie się nie weźmie za reforme szkolenia młodzieży to tak będziemy grać.
Trafiliśmy na niezłe pokolenie z Lewym, Błaszczykowskim, Piszczkiem, Krychowiakiem itd., a i tak najdalej udało się dojść do ćwierćfinału na Euro. O mundialu lepiej nie wspominać.
40 milinowy naród, w którym piłka nożna to sport narodowy, a my nie potrafimy złożyć mocnej kadry. Ale cóż - w polityce leśne dziadki, w futbolu to samo.
0
@Homeopata8989 Jeśli to prawda to Bartomeu chyba tam jakieś szkolenie im dawał.
1
@Sttrikerr Ale FDJ użył kamienia czasu i wiedział, że Koeman tu przyjdzie.
4
@pt9 Jakie 10 lat jak Lewandowski za 2 tygodnie już będzie ;]
4
@zenoowity Nie no tak, Laporta wbił do klubu, szambo się wylewa z każdej strony i miał raz dwa trzy podpisać CVC żeby Messi nie odszedł...
0
@Culers Atletico nas kupiło i będzie Barcelona Atleti
3
@Emhyr No to Ez Abde naszym trasferem na skrzydle ;]