Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mam szczerą nadzieję, że CR7 trafi do Atletico. Biali w płacz, a La Liga dostaje kolejną bombe marketingową. Świetne to by były mecze na szczycie. Tylko pytanie czy Atletico wie w co się pakuje? ;]
1
@Rust_Cohle Można też De Jonga, ŚO obskoczy, koło Kante zagra, 100 milionów promocyjnie.
0
@Crystal37 Dobra, dobra zawodnicy są fajni, ale na szczyt to się wraca na boisku.
2
Najpierw Lenglet sprowadza Lewandowskiego, a teraz Dembele Kounde. Wielkie persony w historii FC Barcelony.
7
@Pawel13sz On już łysy jest dlatego czapkę nosi.
4
@MesQueUnClub96 Widzę, że upał daje się we znaki.
1
@Kapitan hawk No za młodu była fantastyczna.
0
@MontelQ Bo Puig miał talent i pewnie nadal go ma tylko, że on stanął w miejscu. On się nie rozwijał, bardziej cofał w rozwoju. Widać, że w głowie mu bardziej kasyna i imprezy niż trening.
2
@Foton A co jest rasistowskiego w stwierdzeniu, że jest 'czarnym Di Marią'?
9
@Schoogs Dokładnie, biali płaczą, chłop już się spłacił.
4
@Archolos Jak tam podszyweczko? https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11971098#comment-11971138
Żałosne.
2
@AmigoBlancos Przecież co roku jest ta sama gadka tylko date newsa zmieniają.
4
@Pawci023x W lipcu to stawiam, że niektórzy mogą mieć Kariusa 99 na bramce.
0
@Amok97 Przecież to łatwa kasa jest, wystarczy 2 miliony fake followersów kupić...
1
@Kgorecki2500 I już wiemy o czym dzisiaj o 19:30.
4
@Cvzx Ty się kibiców Realu słuchaj...
0
@Cvzx Chciał jeszcze stadion oddać.
3
@WiernyKatalonii Laporta założył mu dwie, już myśli o trzeciej.
4
@macio_944 Panie, nie drzyj się Pan, jest 04:35 w Miami.
0
@trolownik Lepsze kluby nie za bardzo go chciały.
0
@tristan87 Messi do United, a Mental do PSG. Mokry sen Ronaldo.
9
@Limit_l3ss Co?
0
@Gibbon_FCB Sekstet i do tego puchar dziewięciu galaktyk najlepiej. ;]
1
@zeko0 TO PIKACHU
2
Ludzie często narzekają, że zespoły takie jak Cadiz stawiają autobus w defensywie i tyle. Też tego nie cierpię bo to zabija całą magię futbolu, ale co oni mają zrobić jak przyjeżdża do nich taki Real czy Barcelona, która wydaje 200 milionów w okienko. Taki klub to może przez 30 lat tyle wyda.
1
Ciekawe czy Xavi dzwonił już do Brzęczka podpytać o tę taktykę lagi na Lewego. W sumie do Michniewicza też może, on lubi przez telefon gadać.
7
@MrPGG Oj boli, booooli.
0
@JohnnyBarca Lech może się zbroić na Ligę Mistrzów.
0
@messi564 Romero mówił, że do wyjęcia za poniżej 80 milionów. Wydaje się to dziwnie mało, ale akurat jemu można zaufać. To byłby transfer 1:1 za Franka.
0
@messi564 Ta pomoc bez Franka nie wygląda aż tak dobrze dlatego nie wierze, że jeśli odejdzie to nie przyjdzie Bernardo.