6

Mam szczerą nadzieję, że CR7 trafi do Atletico. Biali w płacz, a La Liga dostaje kolejną bombe marketingową. Świetne to by były mecze na szczycie. Tylko pytanie czy Atletico wie w co się pakuje? ;]

1

@Rust_Cohle Można też De Jonga, ŚO obskoczy, koło Kante zagra, 100 milionów promocyjnie.

0

@Crystal37 Dobra, dobra zawodnicy są fajni, ale na szczyt to się wraca na boisku.

2

Najpierw Lenglet sprowadza Lewandowskiego, a teraz Dembele Kounde. Wielkie persony w historii FC Barcelony.

7

@Pawel13sz On już łysy jest dlatego czapkę nosi.

4

@MesQueUnClub96 Widzę, że upał daje się we znaki.

1

@Kapitan hawk No za młodu była fantastyczna.

0

@MontelQ Bo Puig miał talent i pewnie nadal go ma tylko, że on stanął w miejscu. On się nie rozwijał, bardziej cofał w rozwoju. Widać, że w głowie mu bardziej kasyna i imprezy niż trening.

2

@Foton A co jest rasistowskiego w stwierdzeniu, że jest 'czarnym Di Marią'?

9

@Schoogs Dokładnie, biali płaczą, chłop już się spłacił.

4

2

@AmigoBlancos Przecież co roku jest ta sama gadka tylko date newsa zmieniają.

4

@Pawci023x W lipcu to stawiam, że niektórzy mogą mieć Kariusa 99 na bramce.

0

@Amok97 Przecież to łatwa kasa jest, wystarczy 2 miliony fake followersów kupić...

1

@Kgorecki2500 I już wiemy o czym dzisiaj o 19:30.

4

@Cvzx Ty się kibiców Realu słuchaj...

0

@Cvzx Chciał jeszcze stadion oddać.

3

@WiernyKatalonii Laporta założył mu dwie, już myśli o trzeciej.

4

@macio_944 Panie, nie drzyj się Pan, jest 04:35 w Miami.

0

@trolownik Lepsze kluby nie za bardzo go chciały.

0

@tristan87 Messi do United, a Mental do PSG. Mokry sen Ronaldo.

9

0

@Gibbon_FCB Sekstet i do tego puchar dziewięciu galaktyk najlepiej. ;]

1

@zeko0 TO PIKACHU

2

Ludzie często narzekają, że zespoły takie jak Cadiz stawiają autobus w defensywie i tyle. Też tego nie cierpię bo to zabija całą magię futbolu, ale co oni mają zrobić jak przyjeżdża do nich taki Real czy Barcelona, która wydaje 200 milionów w okienko. Taki klub to może przez 30 lat tyle wyda.

1

Ciekawe czy Xavi dzwonił już do Brzęczka podpytać o tę taktykę lagi na Lewego. W sumie do Michniewicza też może, on lubi przez telefon gadać.

7

@MrPGG Oj boli, booooli.

0

@JohnnyBarca Lech może się zbroić na Ligę Mistrzów.

0

@messi564 Romero mówił, że do wyjęcia za poniżej 80 milionów. Wydaje się to dziwnie mało, ale akurat jemu można zaufać. To byłby transfer 1:1 za Franka.

0

@messi564 Ta pomoc bez Franka nie wygląda aż tak dobrze dlatego nie wierze, że jeśli odejdzie to nie przyjdzie Bernardo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?